Przecież to logiczne i łatwe!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
To będzie bolało
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie są aż takie pyszne
Tacy to pożyją
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 10 lipca 2020, 15:43
Nie zadziała bo za wolno proces produkcji tlenu trwa w stosunku do ubywania a wieczorem rośliny same pobierają tlen
Odpisz
10 lipca 2020, 15:47
@Witciu: nauka i fakty wygrały
Odpisz
10 lipca 2020, 16:14
@hlepo:
Odpisz
10 lipca 2020, 16:31
@Witciu: no dobra, a jak będę miał 2 drzewka na głowie?
Odpisz
10 lipca 2020, 17:30
ciągle nie działa
Odpisz
14 lipca 2020, 17:03
@Witciu: a jak 3 aloesy?
Odpisz
14 lipca 2020, 17:04
@Peroczek: Dobra bo to posuwa się za daleko
Odpisz
14 lipca 2020, 17:27
@Peroczek: Pozostaje jeszcze problem wody
Odpisz
14 lipca 2020, 17:54
@Sharlatan: mozna pluc na roslinki
Odpisz
14 lipca 2020, 17:59
@ResiaPL: Albo podlewać tak zwaną konewką
Odpisz
14 lipca 2020, 20:19
@Witciu: Malutki błąd - rośliny pobierają tlen cały czas, nie tylko w nocy, bo też odddychają.
Odpisz
14 lipca 2020, 20:51
@MagJames: Tak tak. Nie doprecyzowałem. Rośliny w ciągu dnia produkują więcej tlenu niż go pobierają. A w nocy odwrotnie
Odpisz
14 lipca 2020, 21:26
@Sharlatan: i oświetlenia
Odpisz
14 lipca 2020, 21:56
@MagJames: Czekaj, to skoro i zwierzęta i rośliny biorą tlen, to skąd się on bierze.
Pewnie podstawowe pytanie biologiczne, fakt, byłem w tym słaby.
Odpisz
14 lipca 2020, 21:58
@Sharlatan: Rośliny produkują łącznie więcej tlenu, niż go zużywają. Ponadto tylko część tlenu jest produkowana przez rośliny naziemne. Większość produkowana jest przez fitoplankton.
Odpisz
15 lipca 2020, 00:27
@MagJames: Ej ale jak skoro musi roślina pobrać tlen żeby żyć to skąd wzieło się pierwsze drzewo przecież nie miało tlenu bo wcześniej nie było roślin i nikt nie wyprodukował tlenu
Odpisz
15 lipca 2020, 00:37
@Chinolix: Mówi ci takie coś jak bakterie beztlenowe a później rozwój sinic?
Odpisz
15 lipca 2020, 01:47
@Chinolix: Polecam poczytać o ewolucji roślin, to naprawdę ciekawa sprawa! Najpierw były mikroorganizmy - sinice, o których Witciu napisał, które produkowały tlen, jako efekt uboczny, jednak nie potrzebowały tlenu do oddychania, bo były beztlenowe. Dopiero z biegiem czasu powstały już złożone organizmy, które potrzebowały tlen i prowadziły fotosyntezę.
Odpisz
15 lipca 2020, 12:13
@MagJames: przyznam że ta wypowiedź pasuje do twojego avatara
Odpisz
14 lipca 2020, 20:11
Drzewa wcale tak dużo tlenu nie produkują. Gdyby tak było, to w takim lesie tropikalnym nie byłoby duszno. Głównym producentem tlenu na Ziemii są mikroorganizmy zamieszkałe w oceanach.
Odpisz
15 lipca 2020, 01:19
@Adammro: Pierwsza część zawiera błąd, bo drzewa produkują mnóstwo tlenu (około 30%). Duszno w lesie deszczowym jest z powodu wilgotności, sięgającej prawie zawsze 100%.
Odpisz
15 lipca 2020, 06:40
@DrogaMleczna: ale wilgotność nie jest spowodowana ilością tlenu tylko wody spowodowanej położeniem na równiku
Odpisz
10 lipca 2020, 17:59
Nigdy tak nie myślałam, bo wiedziałam, że tam nie ma wody i jest za niska temperatura.
Odpisz
10 lipca 2020, 17:07
Widzę że nie tylko ja o tym myślałem
Odpisz
10 lipca 2020, 16:07
Przez chwilę myślałam że się powiesił na tym drzewku
Odpisz
10 lipca 2020, 15:47
Logiczne
Odpisz