Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie idź!
Powodzenia
Były nóżki, nie ma nóżek
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nieuczciwa ocena
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 stycznia 2023, 18:59
Lubię słuchać amerykańskiego popu i linii melodycznych z yt.
Odpisz
16 lipca 2020, 23:43
E U R O 🅱️ E A T
Odpisz
13 lipca 2020, 07:40
Mógłby być mem z szablonem z mózgami ale ostatni panel by brzmiał ,,tworzenie własnej muzyki tylko po to żebyś Ty jej słuchał''
Odpisz
13 lipca 2020, 10:42
@Weffer: Zrób z tego mema i wstaw na jeja.
Odpisz
15 lipca 2020, 09:47
ty zrób
Odpisz
15 lipca 2020, 10:12
@Weffer: Ja nie, dzięki.
Odpisz
15 lipca 2020, 12:39
ja też nie
Odpisz
15 lipca 2020, 01:08
Tak samo według mnie bez sensu są na YT łapki w dół pod filmami muzycznymi. To że komuś się nie podoba znaczy że on ma inny gust a nie piosenka jest zła bo zawsze się znajdzie ktoś kto tego będzie słuchał
Odpisz
15 lipca 2020, 11:43
@RealityCanBeMeme: +1
Odpisz
15 lipca 2020, 09:01
No tak, ale jak możne utwór nazwać muzyką jak tam są same przekleństwa!
Odpisz
14 lipca 2020, 17:18
Co ty? Rapu nie słuchasz?! Poebany jesteś!!
~Połowa ludzi z mojej szkoły.
Odpisz
14 lipca 2020, 17:28
@Figarus: u mnie to samo tylko z disco polo
Odpisz
14 lipca 2020, 17:32
@Figarus: co ty? rapu słuchasz? ale gówno!!
-większość jejaków
Odpisz
14 lipca 2020, 17:34
To w sumie też... A nienawiść do disco polo mam dosłownie w genach.
Odpisz
14 lipca 2020, 17:35
@ZSRRBall: To jeszcze zależy jakiego, bo Paktofonika, albo stare kawałki Eminema zawsze na propsie.
Odpisz
14 lipca 2020, 17:39
@Figarus: tak ale jak ktoś lubi dzisiejszy rap to może go słuchać, i tak naprawdę nikt nie ma prawa mu zabraniać i wyzywać
Odpisz
14 lipca 2020, 17:42
@ZSRRBall: Powiem wam że kiedyś nie lubilem disco polo, teraz w sumie też ale mogę zrozumieć że ktoś słucha
Odpisz
14 lipca 2020, 18:02
@ZSRRBall: Wiesz... Z jedenej strony tak. Z drugiej jak usłyszałem w internacie wspaniały tekst ,,Ku*wa! Ku*wa! Ku*wa, ja pie**olę!..." to straciłem resztki wiary w ludzkość. I wiem, takie gówna nie tylko w rapie się zdarzają, bo uwielbiam metal, ale parę razy Spotify podsunoł mi parę piosenek, gdzie oprócz ,,FUUUUUUUUUCK!!!" nie było za dużo innych słów.
Odpisz
15 lipca 2020, 00:34
@ZSRRBall:
*mówi szeptem aby jejaki nie usłyszały* jejaki nie chodzą do szkoły bo żyją w piwnicy
Odpisz
14 lipca 2020, 20:49
Osobiście nienawidzę polskiego rapu ale jak już któś lubi to i tak szanuję
Odpisz
14 lipca 2020, 18:35
@Figarus u mnie to samo z rapem. A do mnie mają wonty jak mówię o rocku :/
Odpisz
14 lipca 2020, 17:45
Ja mam śmieszną historię do opowiedzenia, mianowicie słuchałem takiego amerykańskiego rapera Freddie Gibbs dość długo, i potem znalazłem polskiego rapera Kaz Bałagane (wraz z belmondo go znalazłem) i podobała mi się jego muzyka i długo go słuchałem i po jakimś czasie znalazłem parę piosenek w której Kaz nawiązywał do Freddiego Gibbsa i mi na serduszku zawsze się miło robiło
Odpisz
14 lipca 2020, 17:42
Kiedyś to była muzyka. Teraz to nie jest muzyka. Ogólnie to to pokolenie jest je**ięte. W doopskach im się wszystkim poprzewracało.
/s
Odpisz
14 lipca 2020, 17:34
Grandson jest koksem ✖️✖️
Odpisz
13 lipca 2020, 18:42
Czyli nastawienie jeja do rapu w skrócie
Odpisz
14 lipca 2020, 22:24
@grototo: Fajne profilowe
Odpisz
14 lipca 2020, 22:28
@Abalella: dzięki mordo
Odpisz
14 lipca 2020, 22:29
@grototo: a propos mojego komentarza to wiadomo trzeba zminusowac bo obraziłeś mój honor a ja będę dalej obrażał cały rap
Odpisz
13 lipca 2020, 10:24
Ostatni panel to k-popiary z Twittera w skrócie
Odpisz
13 lipca 2020, 09:10
Ale co jeśli opinia otoczenia jest taka jak twoja własna?
Odpisz
14 lipca 2020, 17:08
Wtedy wypi***ala czasoprzestrzeń
Odpisz
14 lipca 2020, 17:19
daj przykład.
Odpisz
14 lipca 2020, 17:19
Nie wiem, słuchasz jakiegoś wykonawcy a on zaczyna przechodzić do meinstreamu?
Odpisz
14 lipca 2020, 17:31
Jeśli okazało się, że słuchasz tego co popularne z własnej woli i nie patrzysz tylko przez pryzmat mniejszej lub większej presji rówieśniczej czy psychologii tłumu, to dalej jest dobrze.
Odpisz
13 lipca 2020, 07:31
myślałam że ten szablon jest już martwy
Odpisz
13 lipca 2020, 07:58
ale nie jest jak widać
Odpisz
Edytowano - 13 lipca 2020, 07:59
@SuperCebula: op jest nowy dlatego, poza tym no nieźle martwy mem a 10-2 :/
rok temu gdyby się dodało coś martwego od razu wieszanie za jaja, nieźle
Odpisz
13 lipca 2020, 09:04
nie lepiej cieszyć się że zmiana na lepsze, niż wspominać że kiedyś było źle?
Odpisz
13 lipca 2020, 09:42
@Sergiusz1234: przyzwyczaiłam się już.
Odpisz