Wolisz książkę czy serial?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Niegrzeczny Oskarek
Nigdy na to nie wpadną
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Dobrze czasem się oderwać
Północne Węgry
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 lipca 2020, 14:29
Pieśń Ognia i Lodu, ale tak
Odpisz
19 grudnia 2021, 16:14
@orzech39: Pierwsza część nazywa się ,,Gra o tron". ,,Pieśń lodu i ognia" to druga część.
Odpisz
19 grudnia 2021, 16:18
@Lechistapl: dziękuję za wyjaśnienie.
Odpisz
19 grudnia 2021, 16:18
@orzech39: Nie ma za co.
Odpisz
15 lipca 2020, 19:39
The Walking dead można czytać, bo serial jest na podstawie komiksu, przynajmniej na początku, teraz są duże różnice
Odpisz
25 lipca 2020, 18:35
@szyper2006: Komiks, to raczej nie jest ambitna literatura.
Odpisz
25 lipca 2020, 20:22
raczej nie, ale mimo wszystko można przeczytać
Odpisz
Edytowano - 11 lipca 2020, 13:11
Może i książka jest lepsza, ale zmienia to faktu, że pierwsze cztery sezony "Gry o Tron" od HBO są po prostu wyśmienite. Szkoda, że kolejne takie nie były.
Odpisz
11 lipca 2020, 13:33
Yes, Gra o tron is awesome, but do you try Czarne Chmury or Przyłbice i kaptury?
Odpisz
11 lipca 2020, 13:56
Po czwartym skończyły się źródła w formie książek i Martin odszedł z prac nad serialem aby skupić się na kolejnych i chyba widać, że producenci nie ogarnęli za bardzo jak serial poprowadzić. Chociaż ostatni odcinek szóstego sezonu jest w pyte, zwłaszcza scenka jak Dany se płynie łódko
Odpisz