Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

21 lipca 2020, 10:02

A ja nie mam nic, biedna jestem.

Avatar Polish_Soldier

21 lipca 2020, 23:05

Chcesz Żubra?

Avatar
Konto usunięte

22 lipca 2020, 05:32

Avatar Polish_Soldier

22 lipca 2020, 11:14

Zatem trzymaj *podaje Żubra zgodnie z reaction memem*.

Avatar
Konto usunięte

22 lipca 2020, 11:16

@Polish_Soldier: Idź na wolność do swych kumpli na wolność żubrze!

Avatar
Konto usunięte

20 lipca 2020, 22:06

Ja mam kamienie

( to tylko część)

Avatar
Chaber

18 lipca 2020, 15:30

A ja mam Pryncypałki

Avatar
Konto usunięte

20 lipca 2020, 22:04

masz pryncypałki adoptuj mnie

Avatar Melonik3000

Edytowano - 18 lipca 2020, 16:20

Mam jedną pi***oloną schizofremię

Avatar
Konto usunięte

19 lipca 2020, 11:32

@Melonik3000: A ja je**ną paranoję

Avatar RoseQuartz

18 lipca 2020, 22:54

Jedni mają chłopaka inni mają dziewczynę a ja mam kamień w bucie chłopaki proszę poczekajcie na mnie

Avatar Godylos5

18 lipca 2020, 16:45

Jak nie nawija jak nawija

Avatar Nikodem8378

18 lipca 2020, 15:27

A ja dzieciora

komentarz obrazkowy

Avatar orzech39

18 lipca 2020, 14:56

I have the hive ground

Avatar Polish_Soldier

18 lipca 2020, 14:37

A ja mam wku*wioną żabę.

Avatar Aserli

18 lipca 2020, 10:41

A ja mam jeżyka

Avatar Polish_Soldier

18 lipca 2020, 14:34

@Aserli: Fajny ten jeżyk.

Avatar Sebzer

18 lipca 2020, 11:45

mam depresjem

Avatar ZiemiaJestElipsom

13 lipca 2020, 11:02

Ja mam pączka

Avatar gracjan_pl

18 lipca 2020, 10:24

@ZiemiaJestElipsom: zdjęcie z ilewazy, ciekawe

Avatar Liski_sa_super

18 lipca 2020, 09:19

A ja licencję na lolitki, Kapitalista na pewno będzie zainteresowany

Avatar DHF1232

18 lipca 2020, 09:22

Avatar TellingKolega

18 lipca 2020, 10:23

Avatar PaniDama

18 lipca 2020, 09:26

A ja mam moc wkurzania wszystkich wokół.

Avatar Mongo_Gaming

18 lipca 2020, 09:17

A ja mam słoik z piaskiem

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Niezniszczalne

Rel

Można, tylko trzeba wstawać rano

Lekko nie będzie

Nie znoszę kleszczy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka