Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Nieuczciwa ocena
Płać pan
Północne Węgry
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 lipca 2020, 16:53
Co się stało z grafiką ninjago postacie są inne itp czemu?
Odpisz
15 lipca 2020, 16:57
@higrus: No co mam ci odpowiedzieć? Grafika jest inna, bo tak, bo ktoś z producentów stwierdził, że ta stara mu się nie podoba i trzeba zrobić coś nowego, a co to za nowe postacie są, to nie wiem, bo najnowszego sezonu (to już 13) jeszcze nie oglądałem
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2020, 17:05
@makapakajekurczaka: te postacie to grupa podróżników niczym z jakiegoś RPG
-Mag
-Złodziej
-Wojownik
Utknęli w jaskini lata temu a teraz pomagają dostać się Cole'owi do świątyni aby móc pokonać zło
Odpisz
15 lipca 2020, 17:17
Dzięki
Odpisz
15 lipca 2020, 17:23
@makapakajekurczaka: a a ta dziewczyna to księżniczka
Odpisz
23 sierpnia 2020, 09:29
Nie chcę sobie spoilerować nowego sezonu a i tak czytam komentarze xD
Odpisz
23 sierpnia 2020, 10:45
@KjebabXD: i tak minie min 6 miesięcy zanim przetłumaczą na polski
Odpisz
23 sierpnia 2020, 20:17
No ta ale ja w tym czasie przypominam sobie sezony których nie pamiętam już za bardzo
Odpisz
15 lipca 2020, 16:10
Co to jest za animacja?
Odpisz
15 lipca 2020, 16:13
@Jadczukov: LEGO Ninjago sezon 13
Odpisz
15 lipca 2020, 16:21
HEREZJA
Odpisz
15 lipca 2020, 16:29
@Jadczukov:
Odpisz
15 lipca 2020, 16:49
Chłopie, Ninjago było dobre gdzieś do 4 sezonu, potem to już nie to samo
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2020, 16:52
@Jadczukov: zbyt patrzysz przez nostalgię
Właśnie te pierwsze sezony miały najwięcej dziur fabularnych
Potem było lepiej,ninjago jest ciągle takiej samej jakości a w sumie to nawet lepszej
Np czy w pierwszym sezonie dowiedziałbyś się czegoś na temat matki Cole'a? Nie wydaje mi sie
Odpisz
15 lipca 2020, 17:22
Pamiętam na przykład jak w pierwszym sezonie było powiedziane, że istnieje tylko jedno miejsce w Ninjago, w którym można zniszczyć Ostrza Kłów - jakimś tam wulkan (pseudo Góra Przeznaczenia). Tyle, że, w jednym odcinku jedno z Ostrzy (to czerwone) wpadło tam i nic się nie stało. Takich rzeczy jest dużo więcej, ale to najbardziej utkwiło mi w pamięci
Odpisz
15 lipca 2020, 18:46
@makapakajekurczaka: No tak, patrzę przez nostalgię bo widzę jakby potem już nie mieli pomysłu na fabułę i dowalali coś bez ładu i składu w każdym kolejnym sezonie
A o matce Cole'a nie musiałem się niczego dowiadywać bo Ninjago to zwykła bajka o kolorowych ninja nawalających się z potworami xD
Odpisz
15 lipca 2020, 19:07
@Jadczukov: właśnie przez nostalgię nie widzisz składu w tym co jest
Wszystko jest ładnie poukładane fabularnie,poprostu tego nie widzisz. Jedyny argument ludzi takich jak ty to że fabuła jest ciągnięta na siłę i dla zabawek
Więc idź ponarzekać na to jakże okropne robienie serialu dla zabawek z innymi podzielającymi twoją opinię
Ninjago zawsze miało być reklamą ale nigdy nie było na siłę więc jeszcze aż zapraszam do wyjścia
Nawet dobrego użytkownika oznaczyć nie umiesz w odpowiedzi
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2020, 22:44
@Jadczukov: Z jednej strony masz rację - to jest zwykła bajka o kolorowych ninja nawalającymi się z potworami, ale z drugiej strony jesteś hipokrytą, skoro od ,,zwykłej bajki o kolorowych ninja'' oczekujesz jakiejś rozbudowanej, sensownej i ciekawej fabuły
(choć jak na zwykłą bajkę będącą reklamą klocków, to ,,LEGO Ninjago'' ma
całkiem niezłą fabułę)
Odpisz
16 lipca 2020, 06:59
@makapakajekurczaka: Ale gdzie ja twierdzę że oczekuję od tego rozbudowanej fabuły? Ta bajka mnie przyciągnęła właśnie dlatego że była w/w o kolorowych ninja nawalających się z potworami
Odpisz
16 lipca 2020, 09:39
@Jadczukov: ,,Ninjago było dobre gdzieś do 4 sezonu (...) potem już nie mieli pomysłu na fabułę i dowalali coś bez ładu i składu w każdym kolejnym sezonie’’ - narzekasz, że po 4 sezonie fabuła bajki jest coraz bardziej z tyłka i bezsensowna
Odpisz
Edytowano - 16 lipca 2020, 09:51
@makapakajekurczaka: a nie jest przecież
Odpisz
19 lipca 2020, 00:12
@Jadczukov:
Odpisz
15 lipca 2020, 17:55
Emitowano 13 sezon?
Odpisz
15 lipca 2020, 19:08
@teamsoj: narazie tylko po angielsku ale jest cały na YT
Tu link do playlisty
https://www.youtube.com/playlist?list=PLctQ0VMwIgSHfgUJqhG1tOYak3-FsV8qK
Odpisz
Edytowano - 15 lipca 2020, 16:29
@Filiposki powinien być zadowolony, bo nowy sezon XD
Odpisz
15 lipca 2020, 16:30
@Pixelchu: 1. Ale kto?
2. Czy ludzie kiedyś nauczą się że nie mam "w" w w moim nicku?
Odpisz
15 lipca 2020, 16:32
wyedytowałem zanim to napisałeś ;-;
Odpisz
15 lipca 2020, 16:33
@Pixelchu: ta tylko czy mi się wydaje czy oznaczanie nie działa jeżeli nie dotyczy żadnego wątku?
Odpisz
15 lipca 2020, 16:34
nwm pierwszy raz tak piszę, więc sobie testowałem
Odpisz
15 lipca 2020, 16:28
Przypomina to jeden z odcinków pierwszego sezonu, gdzie nasi bohaterowie utknęli wewnątrz(chyba) wulkanu, szukając ostrza kłów.
Odpisz