Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Fajnie że odpowiedzieli
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 lipca 2020, 10:10
Yes
Odpisz
3 stycznia 2022, 12:53
żyjesz?
Odpisz
9 stycznia 2022, 14:35
No
Odpisz
9 stycznia 2022, 14:38
widzę
Odpisz
3 kwietnia 2022, 14:28
A Ty?
Odpisz
5 kwietnia 2022, 14:22
nie
Odpisz
19 lipca 2020, 17:38
Jak to chyba bot odpowiedział
Odpisz
Edytowano - 19 lipca 2020, 15:58
w ogóle co to za odpowiedź
Odpisz
19 lipca 2020, 11:06
Mi by odpisali jak zwykle
Ok lub aha
Odpisz
19 lipca 2020, 10:11
"Co tam" to najlepsze rozpoczęcie rozmowy
Odpisz
19 lipca 2020, 10:39
@Artox: Czy to Pastolektor reference
Odpisz
19 lipca 2020, 10:41
@Stulej4:
"co tam" to najlepsze rozpoczęcie rozmowy jakie istnieje.
Jezu jak mnie wku*wiają takie karyny na tinderze co uważają że rozpoczęcie rozmowy od "co tam" jest ch*jowe nieoryginalne i one gardzą ludźmi którzy tak piszą. TY KUHWA GŁUPIO KUHWO. Jakbym dostał wiadomość
"co tam"
to piszę np "leżę"
"bo jestem zmęczony w kapsko"
"a co cię tak zmęczyło dziś"
no to piszę np że biegałem
"o a często biegasz? bo ja właśnie miałam zacząć i..."
I się ku*wa rozmawia. Albo
"co tam"
"no gram se na kompie"
"w coś fajnego?"
"w wiedźminka 3 świetna giera polecam warto zachowany klimat książek które też były świetne"
"czytałam wiedźmina też mi się podobał a wgl to jaki gatunek książek lubisz najbardziej bo czytałam ostatnio takie fajne..."
I się rozmawia kurde. Cokolwiek
"co tam"
"no sram"
"i strasznie długo mi to idzie"
"o serio. mi się ostatnio wspaniale sra bo przerzuciłam się na taką dietę z warzyw morza którą widziałam na jakimś filmie. przy okazji nauczyłam się gotować"
"a więc lubisz gotować? ja też coś tam robię w kuchni czasem to możemy kiedyś porównać nasze umiejętności a co to był za film wgl?"
I się rozmawia KU*WA MAĆ. Tylko do tego potrzebny jest jakiś minimalny iloczyn inteligencji. Co mam cię zapytać jak nic o tobie nie wiem? O opis którego nie masz albo jest ch*jowy czy o zdjęcie na którym nic nie widać oprócz ciebie czy czekasz żeby ktoś zapytał czy cię bolało jak spadłaś z poziomu swojego ego na IQ. KU*WA MAĆ.
Odpisz
14 lipca 2020, 19:00
Owszem
Odpisz
14 lipca 2020, 19:39
Jednakowoż
Yes
Odpisz