Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MangleTheFoxy123

19 lipca 2020, 17:39

Mi jak wypadał mleczny ząb stały to wypadł "sam pierścień" a środek został :v

Avatar MangleTheFoxy123

20 lipca 2020, 18:37

@MangleTheFoxy123: Kur dopiero teraz się zorientowałam, że powinno być "Mi jak wypadał mleczny ząb MĄDROŚCI to wypadł "sam pierścień" a środek został :v"

Avatar Czercil

19 lipca 2020, 10:50

Mi jeszcze się nie wyrżneły ale czytajac komentarze zaczynam sie ich obawiać

Avatar taranee4545

19 lipca 2020, 22:51

@Czercil: Ja nie miałam żadnych problemów z zębami mądrości, więc się nie martw. Możesz też mieć szczęście.

Avatar Czercil

19 lipca 2020, 23:01

@taranee4545: dzięki

Avatar Demon_123

19 lipca 2020, 11:20

Mnie tam wszystkie prosto wyszły.

Avatar taranee4545

Edytowano - 19 lipca 2020, 22:48

@Demon_123: Też.

Avatar ZYCIE_MOIM123ZYCIEM

19 lipca 2020, 11:39

Ja nie mam zębów

Avatar
Konto usunięte

19 lipca 2020, 11:43

Avatar EnderKGunner34

19 lipca 2020, 12:25

życie jego123 życiem

Avatar ZYCIE_MOIM123ZYCIEM

19 lipca 2020, 21:44

Avatar maslo123_5

19 lipca 2020, 11:03

Ja tam nie mam z nimi problemów

Chyba że z tymi z tyłu na końcu bo mi typ wlazł pod drugiego zęba

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar maslo123_5

19 lipca 2020, 16:31

@SkrzydlataHusaria: wiedzą że zęby "mądrości" to 8semki

Avatar SkrzydlataHusaria

19 lipca 2020, 17:32

@maslo123_5: aha, ok.

Avatar Rinna

19 lipca 2020, 16:38

Mi jakoś bezboleśnie jedna ósemka wyszła, a w sierpniu miałam mieć robiony pantomogram (chyba tak to się nazywa), żeby sprawdzić, czy na pewno jest na nią miejsce...

Avatar lampa_stolowa

19 lipca 2020, 16:11

Ósemki są fajne, jak zniszczy ci się siódemka to wchodzą na ich miejsce i nie ma przerwy między zębami

Avatar hlepo

15 lipca 2020, 18:20

Kiedyś myślałem, że jak się nie ma zębów mądrości to jest się głupim

Avatar madmaxeledus04

15 lipca 2020, 22:04

@hlepo: wtedy to nie organizm jest kretynem

Avatar Seat_ibiza_1998

19 lipca 2020, 16:02

@hlepo: zwykle te zęby były obserwowane u mądrych ludzi: matematyków, polityków, inżynierów i te sprawy, dlatego tak je nazwano (20 wiek jak coś)

Avatar xmrocznax

15 lipca 2020, 18:32

Ja powinnam mieć wyrwane, bo mnie denerwują w ch*j, ale boje się, że po narkozie będę gadała jakieś głupoty.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Anekoyashya

19 lipca 2020, 13:55

@Gryficowa: jesteśmy poje**nymi Wiedźminami

Avatar Gryficowa

19 lipca 2020, 13:55

@Anekoyashya: Zgadzam się

Avatar OlgaAristowskaya

19 lipca 2020, 10:20

Na szczęście trzech się już pozbyłam (były kompletnie zepsute i bolały mocno). Ten ostatni na razie jest okej, ale nic nigdy nie wiadomo.

Avatar MatkaBoskaSowiecka

15 lipca 2020, 18:19

Zęby mądrości. Jak ja ich ku*wa nienawidzę

Avatar NightShadePL

15 lipca 2020, 18:17

Niby mądre a jednak głupie jak buty

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar HamiltonFan
Dodane przez: HamiltonFan
Tagi: #zęby

Mało znany szczegół

To się nie może nie udać

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka