Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie zadzieraj z bobrami
Nieuczciwa ocena
Pilne
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 lipca 2020, 13:00
No i po obiadku dzisiaj
Odpisz
15 lipca 2020, 11:06
Nigdy w niemczech tak nie było
Jeżeli sie myle to poprawcie ale nie bijcie
Odpisz
18 lipca 2020, 10:25
@oneXD: *biju biju*
Odpisz
18 lipca 2020, 11:42
@oneXD: było tak i jest tak a teraz *biju bij*
Odpisz
18 lipca 2020, 14:55
@oneXD: nie rozumiem komentarza
Odpisz
4 sierpnia 2020, 16:35
@oneXD: Hmmmm, tak się kończy wydaje mi się
Odpisz
15 lipca 2020, 08:29
O co chodzi bo nie rozumiem
Odpisz
15 lipca 2020, 08:30
@xpingwin: w niemieckiej szkole skala ocen jest na odwrót niż u nas
Odpisz
15 lipca 2020, 08:35
@wizard123: aha dzięki
Odpisz
15 lipca 2020, 08:34
Ich würde gehen
Odpisz