Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar snowfox

27 lipca 2020, 08:11

Np. Chomiki z media expert

\_________/kosz na czerwone

Avatar HamiltonFan

18 lipca 2020, 19:07

Muzyka w radiu nie jest zła, tylko jak słyszysz tą samą piosenkę po raz 15 w tym samym dniu to masz ochotę oderwać sobie uszy

Avatar gracjan_pl

18 lipca 2020, 19:08

@HamiltonFan: Piosenki Viki Gavor be like:

Avatar Aubergine_man97

18 lipca 2020, 19:09

@HamiltonFan: *Inhales*
DE SPA CITO!

Avatar Damond

18 lipca 2020, 19:09

@Aubergine_man97: KU*WA NIE

Avatar mariunio6

18 lipca 2020, 19:17

@HamiltonFan:
Jedna ze spoko reklam: *inhales* I WANT IT ALL, I WANT IT ALL, I WANT IT ALL AND I WANT IT NOW!

To pozytywny komentarz jak coś, jedna z moich ulubionych pisoenek

Avatar AlMalina

18 lipca 2020, 19:29

@Aubergine_man97: Jakim prawem to g*wno jest najpopularniejsze?

Avatar mariunio6

18 lipca 2020, 19:32

@AlMalina: w sensie, że co?

Avatar Aubergine_man97

18 lipca 2020, 20:33

@AlMalina: ¯\_(ツ)_/¯

Avatar Sopot134

Edytowano - 27 lipca 2020, 03:15

@HamiltonFan: MAMMACITA MAMMACITA CERBONITA MAMMACITA

Avatar u3389218

26 lipca 2020, 19:29

A kto jeszcze pamięta te je**ne wiewióry z Media Expert?

Avatar CzeresniakPl

26 lipca 2020, 18:19

Ostatnio jest wysyp fajnych piosenek w reklamach, np. ,,Time is now" w reklami Dacii, c

Avatar mariunio6

26 lipca 2020, 19:02

@CzeresniakPl: i want it all w reklamie kefiro-jogurtu

Avatar niszczycielplackow

26 lipca 2020, 18:09

Opróżnianie magazynów XD

Avatar DoubleHelix

18 lipca 2020, 23:54

jak sobota to

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 18 lipca 2020, 19:09

Zależy, czasem leci coś spoko, a czasem HIT ROKU który już zaczął męczyć niż cieszyć

Avatar
Konto usunięte

18 lipca 2020, 20:34

despacito

Avatar Mimikkyu

18 lipca 2020, 21:28

seniorita albo jakiś gniot cleo

Avatar Polish_conqueror2000

18 lipca 2020, 21:46

last christmas

Avatar Bright32

18 lipca 2020, 19:24

Avatar mariunio6

18 lipca 2020, 19:17

Media expert: hello

Avatar Nusiekk

18 lipca 2020, 19:04

danza kuduro

Avatar PaniDama

Edytowano - 18 lipca 2020, 19:04

Jak dla mnie jedne i drugie są ch*jowe.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Płać pan

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Dwa oblicza

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka