Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Trzeba brać osobną torbę
Ostry ten sędzia
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Co za przypadek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 listopada 2020, 08:18
Ja podchodzę do świata jak do bajek Disneya. W sensie że wszystko żyje nawet kamień. Idąc tą logiką jedzenie warzyw jest złe. Jedzenie chleba też. Ale mam to totalnie gdzieś i nadal jem schabowedo z ziemniakami
Odpisz
27 lipca 2020, 09:36
Gdzie jest ten jeden wegetarianin który pod takimi postami zawsze musi napisać że jedzenie mięsa jest złe i że zabijamy bezbronne zwierzęta?
Odpisz
27 lipca 2020, 22:20
@Filipjjj: to wegetarianinowi powiedz, ze jak nie wolno jeść mięsa to nie wolno jeść też i roślin
roślina też chce żyć
Odpisz
2 sierpnia 2020, 10:39
@HusariaTV: no niezbyt. Roślina nie ma układu nerwowego ani umysłu, co za tym idzie woli zycia. Jakby coś to jem mięso
Odpisz
2 sierpnia 2020, 13:27
@parufkaman: no tak ale pomyśl
czy ona chce być zjedzona
Odpisz
28 września 2020, 11:59
@HusariaTV: chleb też nie chce być zjedzony, tak samo jak jabłka, nic nie chce być zjedzone
Odpisz
25 lipca 2020, 15:28
Hm, dżem z krowy.
Odpisz
25 lipca 2020, 15:35
@KufelMleka: krowa to owoc
Odpisz
Edytowano - 25 lipca 2020, 15:36
@KufelMleka: Dżem jest gęsty więc raczej szejk by był dżemem. (Tak wiem pan maruda)
Odpisz
25 lipca 2020, 15:37
@KufelMleka: mi się wydaje że z dżemu z krowy robi się kotlety
Odpisz
Edytowano - 25 lipca 2020, 15:40
@Wojtaseq63: jak ku*wa kotlet z dżemu, przecież krowi dżem się gotuje, a przynajmniej ja tak robię. Usmażyłeś kiedyś dżem?
Odpisz
25 lipca 2020, 15:58
@Wojtaseq63: Przecież z krowy robi się krówki, myślałem, że to oczywiste
Odpisz
25 lipca 2020, 16:21
@KrewetkaModliszkowa: no dzban. Przecież to jest oczywiste, że krówki się robi z małych krówek, a z krów, robi się dżemy i koktajle
Odpisz
28 lipca 2020, 22:44
@KufelMleka: to nie dżem.
Przecież to soczek.
Odpisz
29 lipca 2020, 21:37
@parufkaman: Potrzebuję przemyśleć, czy nie zabłądziłem w internecie czytając tą konwersację
Odpisz
2 sierpnia 2020, 09:51
@BoomBoom: no zabłądziłeś
Odpisz
7 sierpnia 2020, 10:18
@parufkaman: To zatem pozostanę tutaj i założę obóz
Odpisz
26 lipca 2020, 17:40
Niestety, ale jesteśmy wszystkożercami i musimy jeść mięso.
Nic z tym nie zrobimy, możemy ewentualnie ułagodnić sposób zabijania zwierząt mięsnych w niektórych ubojniach.
Odpisz
26 lipca 2020, 17:54
Jest możliwe prowadzenie diety bezmięsnej posiadającej tyle samo białka co mięsna.
Niepotrzebujemy mięsa tylko białka a po prostu z mięsa lub mleka łatwiej go uzyskać dlatego jesteśmy wszystkożerni.
PS. Jem mięso jakby miał ktoś wątpliwość
Odpisz
26 lipca 2020, 17:54
Nie musimy jeść mięsa.
Odpisz
26 lipca 2020, 17:56
@Ogr_Shrek: okej sorka pomyliłam się-
Odpisz
26 lipca 2020, 17:56
@Pararanek: Nie musimy ale jeśli chcemy się pełnowartościowo odżywiać to z mięsem jest łatwiej
Odpisz
Edytowano - 26 lipca 2020, 17:57
@Ogr_Shrek: To się raczej zgadza.
Chociaż w sumie to mam wątpliwości.
Odpisz
Edytowano - 26 lipca 2020, 18:13
@Pararanek: najlepsza jest dieta zbilansowana czyli KEBAB, idealny stosunek mięsa do warzyw, sos dodaje nieco smaku a w bułce lub picie jest zgodnie z regułą bez chleba się nie najesz. A co do ułagodzenia sposobu zabijania to jak ułagodzić zabijanie, najlepiej zrobić to szybko żeby zwierze sie nie męczyło a tak to nie zależy od sposobu. Jbc (jem mięso a nawet chwilę kiedyś pracowalem w rzeźni jako prace wakacyjną i wiem co nie co na ten temat) nie namawiam Was do jedzenia trawy. Pozdrawiam
Odpisz
26 lipca 2020, 18:15
nie nie nie
kolejne kury
kolejne kury
Odpisz
Edytowano - 26 lipca 2020, 19:09
@Murarzowa: Mmm KURCZACZKI
Odpisz
26 lipca 2020, 22:19
jest możliwość diety słonecznej i osoby które ją stosują są o dziwo zdrowe
Odpisz
27 lipca 2020, 01:05
@Erazael: Słyszałem historię że gościu nawet sporo schudł po tygodniu o samych kebsach
Odpisz
2 sierpnia 2020, 10:41
@Tonie: kiedyś osoba, która mówiła, że żyje na diecie słonecznej zostało poddana eksperymentowi. Po kilku dniach musieli zabrać ją do szpitala. Większość osób, które na takiej diecie żyją pije też napoje i smoothe, a to sporo zmieniaa
Odpisz
26 lipca 2020, 23:22
Hotdogi pyszne
Odpisz
26 lipca 2020, 23:22
@jaGuaR99PL:
Odpisz
26 lipca 2020, 22:05
Ten co robił oryginał musiał być na serio tępy
Odpisz
26 lipca 2020, 17:52
Wypadło mi trochę iq pod koniec
Odpisz
25 lipca 2020, 15:41
Pierwszy panel to reklama zrobiona przez wegan, a drugi odpowiedź na nią.
Odpisz
25 lipca 2020, 15:49
Chcesz powiedzieć,że ktoś na poważnie zrobił ten pierwszy obrazek ?
Odpisz
25 lipca 2020, 16:42
Ludzkość jest na poziomie mułu, niestety
Odpisz
25 lipca 2020, 15:54
Odpisz
25 lipca 2020, 15:51
0 iq ale retard
Odpisz