memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
2 grudnia 2017, 17:55
chciałbym powiedzieć że animation memes to najgorszy typ memów. są strasznie normickie i kur'wa nie mają sensu
Odpisz
21 lutego 2016, 20:19
:V
18 listopada 2013, 14:29
smutna prawda :c
18 listopada 2013, 11:56
to ja chyba mam wilki zimą w ogrodzie
17 listopada 2013, 22:08
To są raczej ślady pod śniegiem...
15 listopada 2013, 17:25
przewidywalne.
14 listopada 2013, 15:28
Niestety...
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież2 grudnia 2017, 17:55
chciałbym powiedzieć że animation memes to najgorszy typ memów. są strasznie normickie i kur'wa nie mają sensu
Odpisz
21 lutego 2016, 20:19
:V
Odpisz
18 listopada 2013, 14:29
smutna prawda :c
Odpisz
18 listopada 2013, 11:56
to ja chyba mam wilki zimą w ogrodzie
Odpisz
17 listopada 2013, 22:08
To są raczej ślady pod śniegiem...
Odpisz
15 listopada 2013, 17:25
przewidywalne.
Odpisz
14 listopada 2013, 15:28
Niestety...
Odpisz