Bakamony - narkotyki niszczą
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niezniszczalne
Powodzenia
Nie znoszę kleszczy
Tacy to pożyją
Żartownisie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 listopada 2013, 12:42
beznadzieja jak on umiera jak gaśnie,to znaczy,że jak płynie to gaśnie i umiera czy po prostu to metafora i jak umrze to mu gaśnie ?
Odpisz
16 listopada 2013, 13:35
@Mirek01: Charmander nie może pływać...
Odpisz
16 listopada 2013, 14:05
ty wystarczy go do widy u kaput? no to do beznadzieja !
Odpisz
16 listopada 2013, 14:20
@Mirek01: nie ogarniam tego co napisałeś
Odpisz
Edytowano - 16 listopada 2013, 14:54
@mrklorens: sporki xD klawiatura mi sie psuje napisał tam to "to wystarczy do do wody i kaput? no to beznadzieja" XD
Odpisz
16 listopada 2013, 22:19
@Mirek01: Niby tak, ale po co komu uśmiercać taką pociechę? To tak jakby zamordować szczeniaczka łyżką...
Odpisz
27 września 2015, 20:29
@Mirek01: charmander nie pływa
Odpisz
28 września 2015, 15:32
@mati3853: dziękuje na odpowiedz po prawie 2 latach
Odpisz
Edytowano - 16 grudnia 2015, 15:27
twórcy mangi, chociażby
Odpisz
30 kwietnia 2016, 19:41
@Mirek01: wystarczy, że mu zgaśnie ogon
Odpisz
1 stycznia 2016, 13:57
XD xaxaxaxxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa
Odpisz
7 stycznia 2016, 21:19
not Xa
Odpisz
27 września 2015, 20:32
płąnący ogon to + i - +: może jarać bez zapalniczki może podgrzewać sobie cherbatkę -:nie może bawić się w sniegu nie może chodzić na baseny myć się robić ice buket cheleng XD nie może bawić sie w śmingus dyngus. sory za orto
Odpisz
16 listopada 2013, 22:52
pokemony reziego i multiego na przerwach między odcinkami
Odpisz
11 lutego 2014, 19:47
@seboludek: Remek ma bulbasaura
Odpisz
23 lipca 2015, 21:19
@seboludek: Oni nigdy nie grali w pokemony.
Ps, czekam na zloty internet explorer.
Odpisz
30 lipca 2015, 11:57
oni grali w pokemony xD
Odpisz
16 lipca 2017, 10:52
@seboludek: zostawiam to żebyś przypomniał swój komentarz
Odpisz
16 lipca 2017, 18:16
@revan21: przestań
Odpisz
16 lipca 2017, 20:39
@seboludek: buhaagagaghhahahag
Odpisz
19 lutego 2018, 12:11
@seboludek: Zobacz go jeszcze raz.
Odpisz
5 lipca 2021, 18:38
@seboludek: pa jaki fajny komentarz
Odpisz
16 listopada 2013, 12:56
Ja wole oglądać zdjęcie niżej :D
Odpisz
16 listopada 2013, 13:34
@HYPER_SMOKI: ale lepiej jak byly by odwrucone i bez stankika
Odpisz
16 listopada 2013, 13:36
@zike1: Masz racje :D Ale i tak wole oglądać ich plecy nisz to :D
Odpisz
16 listopada 2013, 13:38
@HYPER_SMOKI: ale co ??
Odpisz
Edytowano - 16 listopada 2013, 13:40
@zike1: Chodzi mi o ten obraz: Uroki lata, jest przyjemniejszy dla oka nisz: Bakamony - narkotyki niszczą :D
Odpisz
16 listopada 2013, 14:20
@HYPER_SMOKI: tak dokładnie cycki lepsze
Odpisz
16 listopada 2013, 12:03
Dla nieogarów-Charmander umiera jak płomień na jego ogonie zgaśnie ;).
Odpisz
16 listopada 2013, 12:35
@DisuPL: Lubię być nieogarnięta. Zawsze znajdzie się taki, który pomoże. :3
Odpisz
Edytowano - 16 listopada 2013, 12:11
To jednak zioło zabija :)
Odpisz