Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Mirek01

16 listopada 2013, 12:42

beznadzieja jak on umiera jak gaśnie,to znaczy,że jak płynie to gaśnie i umiera czy po prostu to metafora i jak umrze to mu gaśnie ?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar coloman

Edytowano - 16 grudnia 2015, 15:27

twórcy mangi, chociażby

Avatar
asasinpio

30 kwietnia 2016, 19:41

@Mirek01: wystarczy, że mu zgaśnie ogon

Avatar
Konto usunięte

1 stycznia 2016, 13:57

XD xaxaxaxxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa

Avatar KacperUE

7 stycznia 2016, 21:19

not Xa

Avatar mati3853

27 września 2015, 20:32

płąnący ogon to + i - +: może jarać bez zapalniczki może podgrzewać sobie cherbatkę -:nie może bawić się w sniegu nie może chodzić na baseny myć się robić ice buket cheleng XD nie może bawić sie w śmingus dyngus. sory za orto

Avatar seboludek

16 listopada 2013, 22:52

pokemony reziego i multiego na przerwach między odcinkami

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar kierowca11

19 lutego 2018, 12:11

@seboludek: Zobacz go jeszcze raz.

Avatar xKrychux

5 lipca 2021, 18:38

@seboludek: pa jaki fajny komentarz

Avatar HYPER_SMOKI

16 listopada 2013, 12:56

Ja wole oglądać zdjęcie niżej :D

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar HYPER_SMOKI

Edytowano - 16 listopada 2013, 13:40

@zike1: Chodzi mi o ten obraz: Uroki lata, jest przyjemniejszy dla oka nisz: Bakamony - narkotyki niszczą :D

Avatar zike1

16 listopada 2013, 14:20

@HYPER_SMOKI: tak dokładnie cycki lepsze

Avatar DisuPL

16 listopada 2013, 12:03

Dla nieogarów-Charmander umiera jak płomień na jego ogonie zgaśnie ;).

Avatar KamciaSweet

16 listopada 2013, 12:35

@DisuPL: Lubię być nieogarnięta. Zawsze znajdzie się taki, który pomoże. :3

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 16 listopada 2013, 12:11

To jednak zioło zabija :)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Niezniszczalne

Powodzenia

Nie znoszę kleszczy

Tacy to pożyją

Żartownisie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka