Poradnik do zrozumienia introwertyka
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Mało znany szczegół
Były nóżki, nie ma nóżek
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 października 2018, 01:29
Ja tam lubię rozmawiać z ludźmi, chodzić na imprezy - ale tylko gdy ich znam. Nawiąxywanie nowych relacji to dla mnie katorga. Często też nie odnajduję się na jakimś zgromadzeniu bo każdy gada z każdym, a ja nie umiem się odnaleźć. Chyba że jednak nie rozumiem tego za dobrze i nie jestem introwertykiem
Odpisz
29 listopada 2020, 14:25
@Tamron: też tak mam
Odpisz
16 listopada 2013, 15:39
Czy ekstrawertyk z którego jakiś inny ekstrawertyk zaabsorbował energię ciągle jest ekstrawertykiem, tzn. energetyczną bombą? Chyba nie :) Bo skoro jest wyssany z energii...
Zapewne taki wyssany dopada potem - niczym wampir - introwertyka który potrafi produkować własną energię.
WNIOSKI:
> Ekstrawertycy to bezproduktywne pasożyty.
> Dzięki introwertykom świat się kręci bo ciągle uzupełniają energię wysysaną przez ENERGETYCZNE WAMPIRY w postaci ekstrawertyków.
Odpisz
5 października 2020, 18:13
Życiowe mądrości od jelita.
Odpisz
16 listopada 2013, 13:06
To jest ucięte. :|
Widziałem to na innej stronce z pół roku temu i było 2 razy dłuższe.
Odpisz
16 listopada 2013, 14:05
@Psuja34: Komuś sie nie chciało tłumaczyć ;//
Odpisz
16 listopada 2013, 15:27
@riddick49: Hahah, własnie nie o to chodzi.
To było już przetłumaczone. :p
Odpisz
4 marca 2018, 09:13
@Psuja34: Pamiętasz nadal?
Odpisz
4 marca 2018, 17:35
Yup
Odpisz
4 marca 2018, 18:18
@Psuja34: Oki
Odpisz