Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar dominichouse

25 lipca 2020, 19:27

The best part of girlish friendship is when your wife is making out with your sister. BEST. EPISODE. EVER.

Avatar
Konto usunięte

24 lipca 2020, 20:08

Ja raz byłam w toksycznej "przyjaźni", w której MUSIAŁAM stalkować crusha owej dziewczyny, bo groziła mi zakończeniem tej relacji.

Na szczęście już z niej wyszłam.

Ogólnie to teraz jak słyszę komplementy czy też po prostu popierające opinie jestem tak zniszczona psychicznie, że staram się aż nie zakochać w osobie, która to pisała/powiedziała.

To się już liczy jako zaburzenie? Słyszałam, że Yoonbum z Killing Stalking takie coś miał-

Avatar Dark_Dante

24 lipca 2020, 20:37

Popieram twoją opinię, jesteś bardzo mądra.

Avatar Hacia27

24 lipca 2020, 20:51

Zdaję mi się, że może to być jakieś zaburzenie i coś podobnego do tego co miał Yoon Bum z Killing Stalking (syndrom sztokholmski to zaburzenie się nazywa, które on miał, możesz wyszukać w google i poczytać co to) co prawda nie znam się na tym, ale moim zdaniem może to być coś podobnego do tego.

I gratuluję ci wyjścia z tej toksycznej "przyjaźni", bo nie każdy jest w stanie tego dokonać.

(Przepraszam jeśli coś źle napisałam)

Avatar
Konto usunięte

24 lipca 2020, 21:20

@Hacia27: nie, nie chodzi sztokholmski, tylko, że się zakochujesz w osobach będących dla ciebie nawet krótko miłe-

Avatar XStuntManiac1

24 lipca 2020, 22:10

Ah tak, szybkie zakochiwanie się... Ile ja sobie nerów przez to napsułem, a wszystko przez to że po prostu prawdopodobnie byłem niedoceniany wcześniej, a mój mózg na komplementy i miłe słowa reagował w sposób: "ochuh to miłość jak nic, jest miła dla ciebie, matkoboska szykuj już ślub, imiona dla dzieci i domek nad jeziorem na zadupiu".
Tak, znany przypadek. Z czasem mi przeszło, ale teraz nie jestem w stanie o nikim pomyśleć w sposób romantyczny, tak jakby zniechęciłem się do jakiegokolwiek związku na dobre chyba. Głównie przez to że się boję że znowu coś spie**olę koncertowo.

Avatar Marequel

24 lipca 2020, 23:29

no to zwykłe zauroczenie w takim razie. Prxechodzi z czasem

Avatar arceus1

25 lipca 2020, 14:52

ja bym na twoim miejscu nie pisał jak działają komplementy na ciebie bo potem zlecą się wszyscy jejacy z 40 tysięcy kilometrów

Avatar
Konto usunięte

25 lipca 2020, 14:59

@arceus1: za późno mordo-

Avatar DHF1232

25 lipca 2020, 00:30

Laski są głupie, sytuacja:
Kuzynka płacze bo jej psiapsi chce się umówić z jej byłym, ale "nie może bo są przecież psiapsi i to by było chamskie" to tak jakby mój ziomek wygrał na loterii ale przepi*rdolił a rok później ja i nie mogę odebrać nagrody bo to by było chamskie. . .

Avatar Polish_Soldier

25 lipca 2020, 03:52

@DHF1232: Jednakże przecież jest to bezsensu. Skoro 1 już nie jest z facetem to czemuż 2 ma z nim nie być?

Avatar
Konto usunięte

25 lipca 2020, 09:20

@Polish_Soldier: Laski myślą, że jak jakaś z krórymś była, to druga już nie może z nim być, jeśli to psiapsi tamtej.
Bes sensu trochę.
Nawet ja, jako samica, tego nie rozumiem, więc trudno mi też to wyjaśnić.

Avatar nieoryginalny

24 lipca 2020, 20:20

>bądź moją siostrą
>lvl 12
>dowiedz się że twoja psiapa się kocha w takim typie, nazwijmy go marian
>też się w nim zakochaj
>ona się o tym dowiaduje
>z jednej strony wnerwiona ale z drugiej ma to w dupie bo to taki babochłop
>okazuje się że typ odwzajemnia twoje uczucia
>twój brat (czyt. ja) odradza bo po co się w takim młodym wieku w związki pchać
>mimo to zostajecie parą
>po miesiącu on zrywa z tobą dla tej psiapy
>"no sory ale kocham kogoś innego"
>ona go rzuca po 3 miesiącach
>niby przypadkowo jej się wyrwało podczas kłótni
>ale wiesz ze zrobiła to specialnie bo się przyjaźnicie
>przeskok w czasie
>masz 14 lat i chodzisz z najprzystojniejszym typem w całej historii szkoły, nazwijmy go michał
>co nie znaczy że nie potrafi wpie**olić
>w sumie to ty też bo od 9 roku życia wyżywasz się na pluszakach
>on dowiaduje się co marian ci kiedyś zrobił
>marian dostaje wpie**ol od michała
>dokańczasz po nim i kopiesz go w jaja dopóki nie zacznie ryczeć
>jesteście z michałem największymi badassami w szkole
>pierwszaki się was boją
>mija kolejne pół roku
>dowiadujesz się że marian żywi do ciebie uczucia
>"no sory ale kocham kogoś innego"
>karma
>fin
>directed by robert e. weide

Avatar gracjan_pl

25 lipca 2020, 07:54

@nieoryginalny: wciąż lepsza historia miłosna niż Zmierzch

Avatar
Konto usunięte

25 lipca 2020, 09:18

@nieoryginalny: zarąbista historia mordo

Avatar KittyCiastko

25 lipca 2020, 09:06

Raz dostałam smsa o treści: "Wiesz, twój chłopak mi się bardzo podoba, ale ja nie jestem gotowa na związek w trzy osoby, jak to rozwiążemy?"

Avatar Toitoi666

24 lipca 2020, 20:54

Uwielbiam te memy

Utwierdzają Mnie w przekonaniu że z psychicznego punktu widzenia nie jestem zbytnio kobietą

Avatar starmagedon

23 lipca 2020, 19:32

Fajną brodę ma ta po prawej

Avatar Weronikxxa

23 lipca 2020, 19:34

@starmagedon: a no faktycznie fajna

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

24 lipca 2020, 20:23

@starmagedon: Ten po lewej tez niczego sobie

Avatar polski_skoczek

23 lipca 2020, 20:35

A jeśli podoba im się ta sama dziewczyna to będzie efektowna walka 1 vs 1

Avatar daglasio

23 lipca 2020, 20:59

@polski_skoczek: to bliźniacy więc mogą się zamieniać i typiarka się nie skapnie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Angielskie śmieszki

Nieuczciwa ocena

Rel

Niegrzeczny Oskarek

Młodzi gniewni

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka