Synek, bierz kanister, jedziemy!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Miło z ich strony, śliczne są
Lekko nie będzie
Nieuczciwa ocena
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 lipca 2020, 20:59
Na litr to mało, ale na np 30 litrów, to 30 groszy
Odpisz
25 lipca 2020, 02:23
@kub405: w żabce przy zakupie 4 turbo za jedną wychodzi 50 groszy, cza iść po 200L paliwska.
Odpisz
25 lipca 2020, 17:30
@kub405: W kanistrze średnio mieści się ok. 10-15 litrów, więc jest oszczędność 10-15 groszy za takie pieniądze można kupić sobie paczkę zapałek, albo jakiegoś taniego lizaka.
Odpisz
19 lutego 2021, 10:39
oj wybacz byq, przez przypadek dałem ci czerwoną
Odpisz
19 lutego 2021, 11:59
@Drag_on: Jeśli piszesz to nieironicznie to nic się nie stało. Oceny dla mnie nie grają roli i ktoś się czegoś nowego uczy, i ja się czegoś nowego uczę.
Odpisz
19 lutego 2021, 12:00
nie no, nie ironicznie i dzięki za przebaczenie
Odpisz
24 lipca 2020, 20:56
Grosz do grosza i kupisz kompa
Odpisz
22 lipca 2020, 10:24
Jak był czas w tym roku jak paliwo potaniało bardzo to stary mojego kolegi codziennie przez tydzień jeździł na bp i napełniał 10l baniaki
Odpisz
24 lipca 2020, 20:18
@hlepo: 10 l dziennie pił czy na przechowanie?
Odpisz
22 lipca 2020, 08:52
Transformery tak mają.
Odpisz
22 lipca 2020, 08:41
Ja tam nie noszę kanistra benzyny
Podpalanie szkoły to co innego
Odpisz