Fani kreskówek po 18, łączymy się
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Nigdy na to nie wpadną
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie są aż takie pyszne
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 lipca 2020, 15:32
Przynajmniej nie jest zmuszana do oglądania filmików na których ktoś drze ryja po angielsku w sentencjach które nie mają zbyt dużego sensu i młodszy brat to ogląda bez przerwy chociaż gówno rozumie
Odpisz
24 lipca 2020, 15:39
"Blaze i megamaszyny" i tak dla mnie to najgorsze to istnieje (Aktualnie)
Ale współczuje
Odpisz
28 lipca 2020, 18:15
@Gryficowa: jak ja tego nie lubię. Niby blaze ten dobry ale oszukuje tak samo jak ten zły
Odpisz
28 lipca 2020, 19:13
Zgadzam się
To okropny typ postaci
Ale nie
Crasher jest tym złym
Odpisz
28 lipca 2020, 19:18
@Gryficowa: A najgorsze jest to, że moja siostrzenica to coś uwielbia...
Odpisz
23 stycznia 2024, 12:42
Lankybox?
Odpisz
24 lipca 2020, 15:24
Ten kto powiedział że kreskówki są tylko dla dzieci mylił się
Odpisz
24 lipca 2020, 15:25
@Oliwier256: Ale niestety
Spotkałam osoby, które rzucały się na mnie na FB przez to, że mam postacie z kreskówek na avatarze (Dzięki temu dowiedziałam się też, że "The owl house" z Disneya jest anime)
Odpisz
24 lipca 2020, 15:26
@Gryficowa: to The Owl House to anime?
Odpisz
24 lipca 2020, 15:27
@Oliwier256: Według osób z FB - Tak
Według kraju produkcji oraz stylu - Nie
Odpisz
Edytowano - 24 lipca 2020, 15:27
@Gryficowa: ci ludzie z FB są dziwni
Odpisz
24 lipca 2020, 15:28
@Gryficowa: czyli pingwiniarze się rzucili
Odpisz
24 lipca 2020, 15:28
@Oliwier256: Zgadzam się
Ale dla nich wszystko co ma duże oczy oraz podobny styl nagle staje się anime
Odpisz
24 lipca 2020, 15:29
@Gryficowa: nie wiem czemu ale pachnie mi tu pewnym użytkownikiem
Odpisz
24 lipca 2020, 15:29
@Damond: Pewnie tak
A tu macie moje kochane Disneyowskie anime
Odpisz
24 lipca 2020, 15:31
@Oliwier256: Możliwe
Odpisz
24 lipca 2020, 15:32
@Gryficowa: obstawiam że część pingwiniarzy powstało tak:
Jedyne anime jakie oglądali to hentai na wiadomej stronie a pod koniec filmu kiedy już skończyli robotę okazało się że to był chłopak
Odpisz
24 lipca 2020, 15:33
@Damond: Mi zdarzyło się kilka animców obejrzeć ("Mekakucity actors" to jedyne jakie obejrzałam do końca)
Ale twoja teoria może być prawdziwa
Odpisz
24 lipca 2020, 17:04
@Damond: naprawde malutka część może, ja nie lubie fanatycznych weebów, bo poprostu traktują innych jak "normików" i są toksyczni, a jak ktoś jest ogarnięty to jest spoko (czasem lubie toxiców powku*wiać)
Odpisz
24 lipca 2020, 19:46
ja akurat jeszcze na takiego weeba nie wpadłem
Ale wpadłem na typa co zaczął dawać cytaty z JoJo i innych anime na grupie gdzie tylko on i ja oglądaliśmy anime, a później powiedział że to ja jestem crignowy bo mam w tle postać z animu którą narysowałem i jestem z niej dumny
Odpisz
25 lipca 2020, 08:43
@Damond: Logic
Odpisz
28 lipca 2020, 15:08
@Damond: ja np jestem "pingwiniarzem" bo weeby są w ch*j cringowi i napi**dalają zdjęciami swojej fajfu wszędzie gdzie się da
Odpisz
28 lipca 2020, 18:19
ZoBaCzYłeM żE jEdNa OsObA z FaNdOmU jEsT cRiNdŻoWa WiĘc CaŁy FaNdOm MuSi TaKi ByĆ
Odpisz
28 lipca 2020, 18:37
@Liski_sa_super: i tu się ku*wa mylisz. Jestem na jeja od bardzo dawna i już rzygam mangozje**mi i tak, jesteście w luj cringe
Odpisz
28 lipca 2020, 19:14
powiedz, ile naprawdę zobaczyłeś weebów
Odpisz
28 lipca 2020, 19:18
Odpisz
28 lipca 2020, 19:32
@Gryficowa: najlepsza postać
Odpisz
28 lipca 2020, 19:33
@Fenekin582: Yeah
Odpisz
28 lipca 2020, 19:34
@Gryficowa: najlepszy jest gdy się wścieka i to nawet z tego odcinka co jest ten obrazek
Odpisz
28 lipca 2020, 19:36
@Fenekin582: Racja
Odpisz
28 lipca 2020, 20:30
+1 weeby do wora
Odpisz
28 lipca 2020, 21:23
@NesquikBoi: nie dam włożyć się do wora bez walki
Odpisz
28 lipca 2020, 23:10
@Liski_sa_super: dużo za dużo
Odpisz
28 lipca 2020, 23:57
@NesquikBoi: POTĘŻNY KUROHA
Odpisz
6 września 2020, 10:10
@Gryficowa: jak kreskówkę można mylić z anime
Odpisz
6 września 2020, 10:17
@PIESEUUU: o, podróżnik z losowych
Odpisz
6 września 2020, 10:17
@Liski_sa_super: zgadza się, oto ja
Odpisz
6 września 2020, 11:06
@PIESEUUU: nie wiem jakim cudem jest to możliwe, nie pomogę
Odpisz
23 stycznia 2024, 12:40
@Oliwier256: Podobno poprzedni prezes Disneya powiedział że animacja jest tylko dla dzieci.
Odpisz
28 lipca 2020, 14:11
jestem jednym z niewielu który nie lubi kreskówek
Odpisz
28 lipca 2020, 19:22
Okay?
Odpisz
28 lipca 2020, 19:56
@Gryficowa: chyba tak
Odpisz
12 listopada 2021, 19:19
Ja też nie lubię, irytują mnie w większości
Odpisz
Edytowano - 25 lipca 2020, 13:15
Ostatnio oglądałam Avatara (oczywiście chodzi o kreskówkę), a matka przyszła, kazała mi wyłączyć to i włączyć coś dla młodzieży, jakieś "porządne filmy", a nie "bajeczki dla małych dzieci" bo jestem już dorosła. I ogólnie zaczęła na mnie krzyczeć.
Odpisz
25 lipca 2020, 14:54
@Lisamix: Auć
Odpisz
28 lipca 2020, 14:10
@Gryficowa: za to ze nie oglądasz chłopaków z baraków tylko bajke o moralizowaniu kucyków. Brzmi jak plan (to przyklad tego jakby to moglo wygladac)
Odpisz
Edytowano - 28 lipca 2020, 14:12
@Lisamix: W sumie cię rozumiem.
Jak oglądałam sobie Toradorę i mama przyszła mi do pokoju. I się pytała co oglądam i czemu bajkę. To ja jej tłumacze, że to niekoniecznie bajka dla dzieci i że to romans młodzieżowy. A ta mi mówi, że jak chcę pooglądac młodzieżowy romans to żebym obejrzała sobie jakieś na Netflixie, a tam romanse albo już obejrzałam albo zaczęłam, ale nie dokończyłam, bo takie sobie były
Jeszcze jak kiedyś byłam u jakiegoś kuzyna na wakacje to narzekał, że oglądam South Park, chociaż tego samego dnia do później novy robił sobie maraton "Włatcy Móch"
Odpisz
28 lipca 2020, 14:19
@Lisamix: Ciekawe co ma na myśli mówiąc "porządne filmy". Avatar ma dużo lepszą fabułę niż niejeden film
Odpisz
28 lipca 2020, 19:16
@Saaaaasuke: Ale moją ulubioną kreskówką są Wodogrzmoty...
Odpisz
Edytowano - 28 lipca 2020, 20:52
@Lisamix: schizofrenia
Strata rodziców
Wojna
Przemoc fizyczna i psychiczna
Tematy dla dzieci 100%
(Avatar)
Loss "wujek"
Odpisz
28 lipca 2020, 21:21
@Janek1312: Starta pamięci była w GF
(A właściwie temat wspomnień)
Odpisz
Edytowano - 24 lipca 2020, 18:35
Chciałbym obejrzeć stare koty z Cartoon network lub Avatara ale nie mam netflixa
Myślałem że nie znajdę ale znalazłem. Xiaolin na legalu na amazonie ale niestety po angielsku.
Odpisz
28 lipca 2020, 19:23
@Janek1312: Avatar leci na "Nicktoons" o późnych godzinach
Odpisz
28 lipca 2020, 14:51
Ja i moje rodzeństwo (oraz mama) oglądamy kreskówkę, która jest przeznaczona dla malutkich dzieci ale i tak spora część widzów to dorośli. Tytuł tej kreskówki to ,, Molang''.
Odpisz
28 lipca 2020, 19:21
@Gore_123: Molang jest spoko
Odpisz
28 lipca 2020, 14:44
Legenda Anga (i tylko Anga!!!) i cała masa anime
Odpisz
28 lipca 2020, 14:50
@Pankracycacy: legenda Kory lepsza
Odpisz
28 lipca 2020, 14:52
Korra się nie umywa nawet do Anga
Odpisz
28 lipca 2020, 15:13
@Pankracycacy: Raczek Ang nie umywa się do Korry
Odpisz
28 lipca 2020, 18:48
Nastoletnia dziewczyna która przez cztery sezony przechodzi okres młodzieńczego buntu, cztery sezony nudnych problemów miłosnych, wpada w kłopoty na własne życzenie, zamiast pomagać światu jedynie mu niszczy VS bardzo młody chłopak (chyba 12 lat) który uratował świat, w rok nauczył się wszystkich żywiołów, poradził sobie z rolą Avatara, naprawił świat przywracając równowagę, + Zuko - Jedna z najlepiej napisanych transformacji bohatera ever
No trudny wybór
Odpisz
28 lipca 2020, 18:59
@Pankracycacy: łatwy wybór, Korra. Bardziej znana i większość od niej zaczął oglądać
Odpisz
28 lipca 2020, 17:17
/30 letni ja, który jest aktywny w fandomie pokemon i RP mając ponad 100 OCs/
Odpisz
28 lipca 2020, 16:53
Kto ogląda Mao Mao?
Odpisz
28 lipca 2020, 19:19
@Fenekin582: Ja
Odpisz
28 lipca 2020, 19:32
@Gryficowa: to jest cudowne
Odpisz
28 lipca 2020, 14:18
Kiedy siorka włączy Gumballa, czy inne, ku*wa, Piekaczki:
Odpisz
28 lipca 2020, 14:19
@Figarus: Ja i siorka, kiedy leci Legenda Aanga lub Pingwiny z Madagaskaru:
Odpisz
28 lipca 2020, 14:40
@Figarus: halo, ale gumballa to szanuj
Odpisz
28 lipca 2020, 14:52
@Figarus: Piekaczki lepsze niż nowy gumball i spongebob
Change my mind
Odpisz
28 lipca 2020, 15:08
@Figarus: to legenda aanga jeszcze puszczają?
Odpisz
28 lipca 2020, 15:21
@mariunio6: piekaczki rządzą
Odpisz
28 lipca 2020, 16:04
@Figarus: Gumball to w MOJEJ OPINII jedyna dobra bajka na CN.
Odpisz
28 lipca 2020, 16:09
@mariunio6: oj nie nie byczq -1
Odpisz
Edytowano - 28 lipca 2020, 16:51
@kiwizdziwi: tak chyba o 22 czy o 0:00 nwm mam ku*wa zablokowane
Gumball jedna z lepszych kreskówek
Odpisz
28 lipca 2020, 16:58
@Janek1312: SpongeBob > gumball
Odpisz
28 lipca 2020, 19:20
@Figarus: Ej
Gumball to dobra produkcja
Odpisz
28 lipca 2020, 19:20
@OlgaAristowskaya: I "Mao Mao i bohaterzy czystego serca"
To też jest bardzo dobre
Odpisz
28 lipca 2020, 20:28
@kiwizdziwi: Okolice 21.
Odpisz
28 lipca 2020, 15:59
No ja lubię bajki oglądać, więc siema.
Odpisz
24 lipca 2020, 16:28
20 letnia ja kocha kreskówki
Odpisz
24 lipca 2020, 15:26
Fajnie
Nie interesuje mnie to
Odpisz
24 lipca 2020, 15:26
@antonippp: Nie mój problem
Odpisz
24 lipca 2020, 15:27
@Gryficowa: nie moim problemem jest twój mem
Odpisz
24 lipca 2020, 15:32
@antonippp: Nie moim problemem jest to, że cię to nie interesuje
Odpisz
24 lipca 2020, 15:33
@Gryficowa: spoko
Odpisz
24 lipca 2020, 15:35
@antonippp: Ale problemem jest na pewno to, że istnieje osoba taka jak AssasinScreed obecnie jako Koronawirus_Polski.
Odpisz
24 lipca 2020, 15:36
spoko
Odpisz
24 lipca 2020, 15:38
O kurde
Odpisz
24 lipca 2020, 15:34
Tymczasem 14 letni podczas oglądania deadpoola
Odpisz
24 lipca 2020, 15:38
@Akosz: Tak
Odpisz
24 lipca 2020, 15:37
Ja znający na pamięć wrzystkie odcinki pingwinów z Madagaskaru
Odpisz