Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To będzie bolało
Można, tylko trzeba wstawać rano
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 25 lipca 2020, 00:39
To posłuchaj se albumu Melissa to od razu ci przejdzie
Odpisz
27 lipca 2020, 11:04
@ThunderBoi: Wku*wia mnie ich muzyka
Odpisz
27 lipca 2020, 07:51
Byłem na rybach i wku*wiły mnie ryby
Odpisz
27 lipca 2020, 01:01
Znam to uczucie
Odpisz
27 lipca 2020, 00:31
Ja melisę piję z cytryną i miodem, polecam.
Odpisz
24 lipca 2020, 21:32
Hu* ci w dupe nie umiesz się uspokoić i tyle
Odpisz
24 lipca 2020, 20:58
Ironia
Odpisz
24 lipca 2020, 21:31
@LOKO30: Ło kurde słynny Loko jestem zaszczycona
Odpisz
Edytowano - 24 lipca 2020, 21:04
Melisa.
Jak ja jej ku*wa nienawidzę.
Odpisz
24 lipca 2020, 21:30
@Dziwak: Mi Melisa nawet smakuje ale nie lubię jednej takiej Melisy
Odpisz