Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Phi!
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 stycznia 2021, 14:11
to pogadajmy jest spamem?
Odpisz
23 grudnia 2020, 22:40
Dwa razy przeczytałam ,,sram"
Odpisz
24 lipca 2020, 22:16
bo tylko z moim gangiem lece w trip
Odpisz
Edytowano - 24 lipca 2020, 22:21
bo kazdy w moim gangu to jest swir
Odpisz
28 lipca 2020, 11:36
Widzisz, jednak jakieś pogadajmy weszło na główną.
Odpisz
28 lipca 2020, 12:53
nie spodziewalem sie tego
Odpisz
27 lipca 2020, 21:32
dajcie pytania
Odpisz
27 lipca 2020, 21:39
@NesquikBoi: ile masz lat?
Odpisz
27 lipca 2020, 21:51
@mr2005vc: 15
Odpisz
27 lipca 2020, 23:15
@NesquikBoi: ja mam więcej niż stara brajanka z budynku obok
Odpisz
24 lipca 2020, 22:02
Stali bywalcy poczekalni:*Widzą kłótnie asasyn vs kapitalista*
Też oni:To już standard
Ten jeden ziomek z głównej Poraz pierwszy wchodzący do poczekalni:
Odpisz
24 lipca 2020, 22:04
Jeśli się tak często kłócą to czemu admin nie da obu bana? Przecież to zaśmieca stronę
Odpisz
Edytowano - 24 lipca 2020, 22:04
Ten sam bywalec głównej wchodzi do poczekalni o 23:01
Odpisz
24 lipca 2020, 22:05
@kakausia: legendy nie umierają
Odpisz
24 lipca 2020, 22:05
@kakausia: Kłótnia nie podchodzi pod nic w regulaminie. Chyba, że zaczną po sobie jeździć (wyzwiska).
Odpisz
24 lipca 2020, 22:05
@kakausia: Raczej ożywia
Odpisz
24 lipca 2020, 22:05
Kiedy postanowisz dołączyć do kłótni mimo że wiesz ze nic ona nie wniesie ale nie masz nic innego do roboty
Odpisz
24 lipca 2020, 22:05
@kakausia: Admin banuje dopiero wtedy kiedy łamią regulamin
Odpisz
24 lipca 2020, 22:08
@mkiuytfdsxcvbnk: Ale taka kłótnia chyba dobrze nie wpływa na nic na tej stronie
Chodzi o to że jeśli dwóch użytkowników regularnie rzuca się mięsem nie będzie to fajne dla nikogo
Chyba że ludzi którzy lubią patrzeć na innych, mniej inteligentych rzucających w siebie mięsem, nie oceniam
Odpisz
24 lipca 2020, 22:09
@kakausia: Przynajmniej jest co czytać
Odpisz
24 lipca 2020, 22:09
@kakausia: Rozrywka w poczekalni jest chociaż.
Odpisz
24 lipca 2020, 22:10
@kakausia: jeden już bana dostał
(asasyn)
Odpisz
24 lipca 2020, 22:11
Ej, serio dostał? Obrażanie użytkowników zapewne.
Odpisz
24 lipca 2020, 22:11
@kakausia: Halo jakie rzucanie mięsem.
Aszaszyn po prostu tak nieporadnie się broni.
To całkiem fajna zabawa spróbuj kiedyś.
Odpisz
24 lipca 2020, 22:11
@kakausia: lepiej żeby asasynowi wlepił bana bo kapitalista jest spoko a asasyn tylko wkur*ia
Odpisz
24 lipca 2020, 22:11
@Polish_Soldier: nie, za groźby XD
Odpisz
24 lipca 2020, 22:12
@Polish_Soldier: Nie tyle co za obrażanie.
Tylko za życzenie mi śmierci.
Odpisz
24 lipca 2020, 22:12
@Kapitalista: Ciekawe czy jeszcze wróci (zapewne tak).
Odpisz
24 lipca 2020, 22:13
@Polish_Soldier: tak
Nadal tu jest tylko zbiera armię za pomocą kontaktów
Odpisz
24 lipca 2020, 22:13
@Kapitalista: Jest jakiś przykład tej kłótni, jakieś dowody i pokazanie jak była przeprowadzona? Bo nie wiem czy to przyjemne takie zniżać się do czyjegoś poziomu i się z nim kłócić chcąc pokazać jednocześnie że jesteśmy na wyższym poziomie od niego
Odpisz
24 lipca 2020, 22:13
@kakausia: Zgłoś się do Damond lub AlMalina - mają chyba wszystkie kłótnie od lutego.
Odpisz
24 lipca 2020, 22:14
@kakausia:
Odpisz
24 lipca 2020, 22:14
Werbuje jejaków?
Odpisz
Edytowano - 24 lipca 2020, 22:14
@Polish_Soldier: Yup
Takich samych co on
Którzy uważaj anime za syf i tego typu
Odpisz
24 lipca 2020, 22:15
Co on do podstawówki się wybrał?
Odpisz
24 lipca 2020, 22:15
Wyczuwam wojnę 2 armii.
Odpisz
24 lipca 2020, 22:15
@kakausia: Almalina ma jakieś 500 screanów
Odpisz
24 lipca 2020, 22:16
@Kapitalista: Nie, nie jestem
Ale nadal myślę że to co robicie (przynajmniej z waszych opisów) jest zwyczajnym zaśmiecaniem strony i pokazaniem tego że jakby to określić... Jesteście od kogoś mądrzejsi. Moglibyście to szybko i merytorycznie skończyć a nie się z kimś kłócić przez parę miesięcy bo to trochę mija się z celem pokazania swojej wyższości
Odpisz
24 lipca 2020, 22:16
@Kapitalista: nie wiem czy wpuścili by tym 21 letniego elektryka aby gadał z dziećmi o szkodliwości anime
Odpisz
24 lipca 2020, 22:18
@kakausia: Koleżanko, bez obrazy, ale musisz się chyba jeszcze dużo nauczyć o społeczności Jeja i jejakach.
Odpisz
24 lipca 2020, 22:21
@kakausia: Tak. Są dokładnie tacy za jakich ich uważasz. Nieustannie dążą do wywołania gównoburzy żeby podbudować swoje ego i pokazać wszystkim jacy to z nich nihilistyczni śmieszkowie, którzy wszystko trkatują jako żart i nic i ich nie rusza. Wszystko po to aby się pocieszyć, bo w prawdziwym zyciu nic im nie wychodzi.
Odpisz
24 lipca 2020, 22:22
@Reichtangle: Hmmmm
Mógłbyś mi to wytłumaczyć szerzej w wiadomościach prywatnych?
Odpisz
24 lipca 2020, 22:22
@Polish_Soldier: I przyszedł ku*wa obrońca uciśnionych który będzie bronił każdego kto może usiąść mu na mordzie.
Odpisz
24 lipca 2020, 22:24
@kakausia: Słuchając go daleko nie zajdziesz ale rób co chcesz.
Odpisz
24 lipca 2020, 22:24
@Reichtangle: Czyżbym wyczuwał dłuższą wymianę zdań?
Odpisz
24 lipca 2020, 22:24
@kakausia: W porządku
Odpisz
24 lipca 2020, 22:25
@Kapitalista: Ten no, jesteś bardzo nie miły. Po prawdzie w twoim zachowaniu widać to że kolega ma więcej racji od ciebie
Odpisz
24 lipca 2020, 22:25
@Polish_Soldier: Nie bo Voroviec i tak mnie zablokował zaraz po wejściu tej możliwości xD
Odpisz
24 lipca 2020, 22:26
@kakausia: Jak mówiłem rób co chcesz.
Odpisz
24 lipca 2020, 22:28
@Polish_Soldier: Ech... Moje przeczucia były chyba złe. Jednakże przeczuwam coś innego...
Odpisz
24 lipca 2020, 22:29
@Polish_Soldier: nawet bez Assasina potraficie wywołać o nim gownoburze
Odpisz
24 lipca 2020, 22:30
Gównoburza? Nie powiedziałbym, za krótka wymiana zdań. Przyszedł Reichtangle i zabrał kakausię. więc się skończyło.
Odpisz
24 lipca 2020, 22:40
@kakausia: Słuchając 1 strony konfliktu otrzymasz bardzo rzetelną opinie i na pewno będziesz bezstronna i nikt nie przedstawi faktów na 1 stronę.
Odpisz
24 lipca 2020, 22:49
@kakausia: kakausia, miałbyś może discord albo Messenger? Wysłałbym ci całość
Odpisz
24 lipca 2020, 22:54
@Damond: Kało kakao#6003
Odpisz
24 lipca 2020, 22:57
@kakausia: wysłałem ci
Odpisz
24 lipca 2020, 23:41
Widzisz, Valentine? Jak tylko się o tej mendzie zaczyna rozmowa, od razu konflikty się same rodzą. To jest Valentine zło chodzące, trzeba by go wyeliminować!
Odpisz
24 lipca 2020, 23:42
@Przemek572: Jestem za
Odpisz
24 lipca 2020, 23:43
@Przemek572: Nie było mnie chwile a tu już +44 wiadomości w wątku
Odpisz
24 lipca 2020, 23:43
@starmagedon: Bo się zaczęła dyskusja czy dobrze robimy iiiiii...
jakoś tak wyszło
Odpisz
24 lipca 2020, 23:43
@starmagedon: Tak to już bywa
Odpisz
24 lipca 2020, 23:44
@Przemek572: ja już powoli mam tego wszystkiego dosyć bo te kłótnie z nim do niczego nie prowadzą, on nie wyciąga z nich wniosków a najczęściej kończy się to tym (dzisiaj na przykład) że to my Ci źli, my go terroryzujemy, cierpią teraz inni bo są wciągani w te wątki
Najlepiej by było gdyby on usunął to konto raz a dobrze
Odpisz
24 lipca 2020, 23:44
@mkiuytfdsxcvbnk: Je**ny aszaszyn
Jego nick wystarczy aby kłótnia zaczęła się
Odpisz
24 lipca 2020, 23:45
@starmagedon: Czy ktoś powiedział Aszaszyn?
Odpisz
24 lipca 2020, 23:45
@Kapitalista: Nie, ja powiedziałem aszaszyn, przez małe a
Odpisz
24 lipca 2020, 23:46
@Kapitalista: o nie....
Odpisz
24 lipca 2020, 23:47
@Polish_Soldier:
Odpisz
25 lipca 2020, 00:06
@Kapitalista: fuuj, przez duże "a"? Kapitalista, wstydził byś się
Odpisz
25 lipca 2020, 00:07
to Reichtangle twierdzi że my to ci źli, reszta ma w nas wyebongo
Odpisz
25 lipca 2020, 00:08
Darkisz się jeszcze zesrał
A jak już jesteśmy przy Reichtanglu to ten przeprosił i przyznał rację
Odpisz
25 lipca 2020, 00:09
gdzieeee
chce zobaczyć
a co do darkisz to i tak usuną konto
Odpisz
25 lipca 2020, 00:10
gdzieś pod pogadajcem niedaleko
Jest ich mało więc znajdziesz
A co do Darkisza po hur durzy i wróci jak to jego oryginał miał w zwyczaju
Odpisz
25 lipca 2020, 00:10
wróci ale z nowym kontem tym razem jako toster
Odpisz
25 lipca 2020, 00:11
o ile już nie wrócił xd
Odpisz
25 lipca 2020, 00:14
Obstawiamy za ile będziemy szukać nowego farciarza
Odpisz
Edytowano - 25 lipca 2020, 00:15
już
Ten atencjusz nie potrafi się długo ukrywać
Odpisz
25 lipca 2020, 00:18
pamiętaj że dla niego jesteśmy mafią i ch*jami xd
Odpisz
25 lipca 2020, 00:19
ja ku*wa nie wiem co ludzie w nim widzili ze tak go uwielbiali
Typ który sprzedałby własną matkę aby zdobyć rozgłos
Jeszcze na Discu przyznał się na starcie ze ma 2 multik na Jeja
Odpisz
25 lipca 2020, 00:20
Śmietanka i Elyta.
Odpisz
25 lipca 2020, 00:20
dla mnie ważne jest jedno, żeby się tu więcej nie pokazywał, a jak się pokaże, to wszyscy się dowiedzą
Odpisz
Edytowano - 25 lipca 2020, 00:23
to też tyczy się Assasin
Ludzie ku*wa mają już dość tych gownoburz i płakanie Aszasyna że my Ci źli on skrzywdzony
Serio ku*wa co on jeszcze tu robi?
Jego cała egzystencja na tej stronie to zwykły troll
Gości nie dodajemy memow, dostaje same czerwone, nikt z nim nie gada bo poblokowani, nawet profil ma zablokowany
Odpisz
25 lipca 2020, 00:24
nie mów tak, dodaje memy, znaczy.... dodał 7 pogadajmy bo mi ciężko xD
Odpisz
Edytowano - 25 lipca 2020, 00:25
i jeden mem o sobie aby doładować atencje
Jeśli ja dam radę przetrwać ten rok z Assainem na tej stronie to przed trwam wszystko
Odpisz
25 lipca 2020, 00:26
nie no trzeba wkońcu zrobić coś żeby mu konto usunęli bo jak widzę pogadajmy z 200 komentarzami z czego 150 to wojna z nim to mnie ku*wica strzela
Odpisz
Edytowano - 25 lipca 2020, 00:27
ja poprzednie konto właśnie przez niego straciłem i tak jestem tu gdzie jestem(chociaż w dużej mierze to moja wina)
Nawet nie zliczę ile Damond dostał bana przez niego
Odpisz
25 lipca 2020, 00:28
hah,lamusy, ja nie dostałem żadnego a jestem tak samo aktywny w dyskusjach jak wy, szach mat
Odpisz
Edytowano - 25 lipca 2020, 00:31
tak ale to było za czasów kiedy Assasin dopiero zaczynał
Np. Jak trolowal że usuwa konto i po chwili tworzy kolejne z tą samą nazwą
I to ja niby zasługiwałem na bana huh?
Odpisz
25 lipca 2020, 00:32
na priv jak chcesz to jutro dokończymy dyskusje a teraz spanko
Odpisz
25 lipca 2020, 00:33
dobranoc, zaraz sam się pewnie kładę
Odpisz
25 lipca 2020, 02:17
@Kapitalista: Chyba nigdy nie odpędzisz się od swoich adoratorów
Odpisz
27 lipca 2020, 20:31
@kakausia: pogadajce zaśmiecają stronę
Odpisz
27 lipca 2020, 20:32
@LyraMLP: Aha
Odpisz
27 lipca 2020, 20:34
@LyraMLP: Jeśli już to poczekalnię, ale ogólnie w teorii tak - zaśmiecają, ale ogólnie to nie zaśmiecają.
Odpisz
27 lipca 2020, 20:23
Rzeczywiście
Odpisz
27 lipca 2020, 20:20
Na początku myślałem że pogadajec przeszedł na główną
Odpisz
27 lipca 2020, 20:23
@JestemNormikiem: dwa w jednym
Odpisz
24 lipca 2020, 22:13
Nocne pogadajce są trochę lepsze, gdyż jest spokojniej i luźniej (chyba, że jest nocna zmiana).
Odpisz
24 lipca 2020, 22:05
Nocą jejacy przechodzą w stan wyje**nych jajec i totalnej czilerki, a nie jak za dnia, zdenerwowani i spięci
Odpisz
24 lipca 2020, 22:05
Ja jestem wyluzowany całą dobę. Spięte jaja mam tylko jak kopuluję albo walę konia
Odpisz
Edytowano - 24 lipca 2020, 22:07
@Witciu: Oj kłamczuszku, bycie jejakiem wyklucza możliwość kopulacji. Odpowiednik III aksjomatu dla kuców
Odpisz
24 lipca 2020, 22:12
Ok, tak więc już nie będę. Nie mam stałego partnera więc dużo nie tracę
Odpisz
24 lipca 2020, 22:06
Dobra dziś nic nie zrobiłem i w sumie nie wiem co pisać dajcie pytania
Odpisz
24 lipca 2020, 22:07
@TheNoobBetterYou: ależ przystojny młodzieniec z Ciebie
Odpisz
24 lipca 2020, 22:08
@EWIPS: bardzo dziękuję <3
Odpisz
24 lipca 2020, 22:08
@TheNoobBetterYou: Bardzo ładny kloszard
Odpisz
24 lipca 2020, 22:05
Kto jest opem? PYTAM SIE KTO JEST OPEM
Odpisz
24 lipca 2020, 22:06
@LOKO30: Benissimo.
Odpisz
24 lipca 2020, 22:06
@LOKO30: Penissimo
Odpisz
24 lipca 2020, 22:07
@Polish_Soldier: powiedzcie mu.... Że go kocham a ten mem to platyna !!!
Odpisz
24 lipca 2020, 22:07
@Polish_Soldier: aż mi sie miło zrobiło
Odpisz
24 lipca 2020, 22:08
@LOKO30:
Odpisz
24 lipca 2020, 22:04
ok pytania
Odpisz
24 lipca 2020, 22:04
Ja o 2:47 czekający na nowy obrazek w poczekalni:
Odpisz
24 lipca 2020, 22:00
Również rano tak jest jak na 2
Odpisz