Jak byłem mały to miałem całą kolekcję kaset z filmami przyrodniczymi z serii "Drapieżniki". Jednak jako brzdąc niezbyt interesowało mnie naukowe opowiadanie lektora, więc zamiast oglądać filmy, układałem kaset jak domino albo budowałem z nich różne konstrukcje
Komentarze
Odśwież27 lipca 2020, 18:37
Za małego się oglądało filmy przyrodnicze albo wresling i się myślało że naprawdę się tam walą na łeb
Odpisz
26 lipca 2020, 21:27
Vadera widzę w tym stojaku
Odpisz
26 lipca 2020, 20:50
No a jak inaczej mieli by zareagować
Odpisz
26 lipca 2020, 18:06
Jak byłem mały to miałem całą kolekcję kaset z filmami przyrodniczymi z serii "Drapieżniki". Jednak jako brzdąc niezbyt interesowało mnie naukowe opowiadanie lektora, więc zamiast oglądać filmy, układałem kaset jak domino albo budowałem z nich różne konstrukcje
Odpisz
26 lipca 2020, 17:49
Ja zaczęłam oglądać takie filmy w wieku 3 lat i niejako updpornilam się na sceny rozrywania skóry czy ogółem krew i flaki-
Odpisz