Coś ostatnio słabo o nim słychać
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Frustrujące
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niegrzeczny Oskarek
Fergus
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 lipca 2020, 20:14
to jest dopiero legenda
Odpisz
28 lipca 2020, 21:05
@NesquikBoi: tak, bo zrobił kilka filmów o dubielu i innych syfach tego pokroju a potem stworzył kilka memów które umarły po miesiącu i już jest lEgEndĄ, powiem tyle, po tym jak zaczął nagrywać filmy raz na pół roku o teamie x to się wypalił i aktualnie nie oferuje nic takiego oprócz podcastów i jakiejś muzyki.
Odpisz
28 lipca 2020, 21:08
@kroljanjulian: wszystkie jego filmy od odejścia są po prostu zajebiste
Odpisz
28 lipca 2020, 21:13
@NesquikBoi: raczej się niczym nie różnią, moim zdaniem zamiast przysrywać do tego że ktoś powiedział że w stArbUcksIE nie ma *słowo koronawirus puszczone od tyłu* powinien się albo zająć ważniejszymi tematami albo czymś innym, bo nie ma sensu marnować czasu na jakichś głupich influencerów.
Odpisz
28 lipca 2020, 21:16
@kroljanjulian: co według ciebie jest tak ważne żeby miał o tym nagrywać? w filmie o influencerach zwracał głównie uwagę na fake newsy i to #zostanwdomu
szkoda że nie ma części drugiej
Odpisz
28 lipca 2020, 22:30
@kroljanjulian: W sumie to Gargamel prosił by zabijać te memy bo było ich za Wiele
Odpisz
28 lipca 2020, 22:35
@NesquikBoi: tak, bo w tej całej aferze z pandemią brakowało jeszcze jego. Z tego co pamiętam nie były to jakieś groźne fake newsy. O #zostanwdomu i tak już trąbił cały internet. Zamiast omawiać wszystko na podcastach, mógłby poruszyć ważniejsze tematy, a przynajmniej w poważniejszy sposób, jak na przykład różne strajki czy inne zamieszania w kraju.
Odpisz
28 lipca 2020, 22:37
@kroljanjulian: tylko że jego kanał to nie kanał z newsami
Odpisz
28 lipca 2020, 22:37
@Murarzowa: tak, bo przysrały się do niego 12-letnie ameby uważając że każde słowo które powie jest "śmieszne" i "memiczne"
Odpisz
28 lipca 2020, 22:38
@NesquikBoi: ale mimo wszystko te newsy komentuje. Więc niech skomentuje coś co jest tego warte, a nie coś co ludzie bez jego "porady" i tak omijają szerokim łukiem.
Odpisz
28 lipca 2020, 22:39
@kroljanjulian: on w większości komentuje co się dzieje na youtubie a nie na świecie
Odpisz
28 lipca 2020, 23:14
@NesquikBoi: Gargamel nudny i nieciekawy
Odpisz
28 lipca 2020, 23:40
idź już Dawida Czecha oglądać
Odpisz
29 lipca 2020, 02:23
@kroljanjulian: panie królu Janie Julianie
zapraszam na kanał HOP
kanał ten prowadzi serię HOPNEWS
gorąco zapraszam
Odpisz
29 lipca 2020, 09:42
@NesquikBoi: ty idz bo to prawie ten sam poziom raku
Odpisz
19 sierpnia 2020, 10:01
@kroljanjulian: Zgadzam się Gargamel jest Gówniany i nudny
Odpisz
25 sierpnia 2020, 21:19
.
Odpisz
22 maja 2025, 17:28
@kroljanjulian: Ten kom się dobrze zestarzał
Odpisz
8 lipca 2025, 19:53
@Boberek00: rel, nie wiem o co mi wtedy chodziło a i tak miałam rację xd
Odpisz
8 lipca 2025, 19:56
@kroljanjulian: literalnie nijak się zestarzał bo jeśli określisz jego content gównem to równocześnie nie możesz krytykować go za to co odpie....ił.
Bo jak obejrzysz jego filmiki to można je posklejać w film o nim samym.
Odpisz
25 września 2025, 00:24
@Murarzowa: Ale jest tak jak mówiłam, nie wiem o co mi wtedy chodziło. Aktualnie nie mam nic do twórczości gargamela i miło się ogląda jego stare filmy a zwłaszcza wzmianki o tematach za które sam później poleciał, ale pewnie byłam wk...iona tym że tak plepla o tych influencerach mimo że to był już odgrzewany kotlet. W dodatku jego filmy z czasów gdy to pisałam miały strasznie długi format, ja jednak wolałam krótsze, ale bardziej treściwe filmy. J...ć go za to co odk...ił i niech nie wraca. Tak czy siak ma najmniejsze szanse bo miał konsekwentne community które szczuło każdego cancel culture, w dodatku okazał się totalnym przeciwieństwem prezentowanych rzekomych poglądów i tym czego lewactwo nienawidzi xd
Odpisz
25 września 2025, 08:17
@kroljanjulian: dobre pomarańczowe
Odpisz
15 lutego 2022, 22:55
jedyna legenda polskiego YouTuba to jest on. You can't change my mind.
Odpisz
28 lipca 2020, 21:08
Niekryty nie nagrywa już niestety praktycznie nic oprócz septagonu, randki w ciemno i "programu o pani Joli", bo YT ściągnęłoby mu filmy za prawa autorskie, nagrywa inne filmy tylko dla ludzi z patreona, dziękuję do widzenia
Odpisz
28 lipca 2020, 23:14
@kroljanjulian: ale nadal jest fajny
Odpisz
29 lipca 2020, 08:00
@kroljanjulian: randka w ciemno to dobro
Odpisz
29 lipca 2020, 09:41
@Rimea: akurat randka w ciemno to jego najnudniejszan seria. Wole Septagon
Odpisz
29 lipca 2020, 09:40
Ps vita mu trzeszczy
Odpisz
29 lipca 2020, 06:54
No trochę się stęskniłem za filmami komentującymi np. Pana Kleksa
Odpisz
29 lipca 2020, 00:43
Ma ktoś tipy do civilization 6?
Odpisz
28 lipca 2020, 21:26
Po pierwsze to poleciał na kase i nagrywa inne rzeczy dla patronów, a po drugie to wina rozje**nych zasad youtuba że by go dojechali za prawa autorskie
Odpisz
28 lipca 2020, 21:01
Niekryty jest super
Odpisz
28 lipca 2020, 21:00
Nie zawsze. Często jest Randka w Ciemno czy program o jakiejś pani Joli. Co do paradokumentów to widzowie chcą to oglądać i mu przysyłają kolejne odcinki. Robi filmy o tym o czym chcą ludzie.
Odpisz
28 lipca 2020, 20:09
Zrobił się bardziej dziecinny
Odpisz
28 lipca 2020, 20:07
Nadal jest fajny
Odpisz
25 lipca 2020, 21:02
+/-1
Odpisz
25 lipca 2020, 20:32
A to nie jest tak że jego kanał ogólnie bazuje na paradokumentach?
Odpisz
25 lipca 2020, 20:33
@matake4050: Teraz niestety tak, ale nie zawsze tak było
Odpisz
25 lipca 2020, 20:39
@WielkiSpod: Dobrze wiedzieć
Odpisz
25 lipca 2020, 20:53
@matake4050: Nie no, nie raz nagrywa też odcinki z innych rzeczy np.Randka w Ciemno.
Ale dalej czekam na jakies narzekanie z jakiejś bajki dla dzieci
Odpisz
25 lipca 2020, 20:55
@BardzoOryginalnaNazwa: W sumie to za to go najbardziej lubiłam, bo paradokumenty to przecież cały czas to samo, więc nagrywając tylko to robi sobie podwójnie monotonny kanał
Odpisz
25 lipca 2020, 20:57
No i jakby się zastanowić to wielu YouTuberów (np.Naruciam, Lakarnum) komentuje Paradokumenty.
Nie mam nic przeciwko, że Niekryty to robi, ale niech lekko przystopuje i pokomentuje jakies inne rzeczy
Odpisz
25 lipca 2020, 20:55
on nie wie kiedy przestać niestety moim zdaniem sie wypalił już :c
Odpisz
25 lipca 2020, 20:51
Już nawet nie oglądam a kiedyś był moim ulubionym youtuberem.
Odpisz