Ja jak widzę, to zabijam, czasem daje mu czas na ucieczkę
Jak spie**oli z powrotem za szafkę zza której wylazł, to niech sobie tam siedzi
A jak nie, to zdychaj
I tak gówno robią, muchy latają, komary latają, je**ć taką "pomoc", jedyne co czuje do pająków to obrzydzenie
Dopóki siedzą sobie w tych swoich sieciach to mi nie przeszkadzają, nawet czasami im coś dorzucam. Ale jak mi skubaniec po ścianie łazi to nie ma zmiłuj.
@Baturaj: Jak siedzi w sieci to tam siedzi i ja mu nic nie zrobię, ale jak chodzi mi po ścianie/meblach, to to nie wygląda najlepiej i może mi później na łóżko wejść, a tego wolał bym uniknąć.
Komentarze
Odśwież31 grudnia 2020, 16:52
Pająki są zajebiste
Odpisz
30 lipca 2020, 08:27
Ja jak widzę, to zabijam, czasem daje mu czas na ucieczkę
Jak spie**oli z powrotem za szafkę zza której wylazł, to niech sobie tam siedzi
A jak nie, to zdychaj
I tak gówno robią, muchy latają, komary latają, je**ć taką "pomoc", jedyne co czuje do pająków to obrzydzenie
Odpisz
29 lipca 2020, 23:43
On to robi dla siebie XD
Odpisz
27 lipca 2020, 00:26
Dopóki siedzą sobie w tych swoich sieciach to mi nie przeszkadzają, nawet czasami im coś dorzucam. Ale jak mi skubaniec po ścianie łazi to nie ma zmiłuj.
Odpisz
29 lipca 2020, 21:47
@DarkusPL: To nie ma sensu.
Odpisz
29 lipca 2020, 23:21
@Baturaj: Jak siedzi w sieci to tam siedzi i ja mu nic nie zrobię, ale jak chodzi mi po ścianie/meblach, to to nie wygląda najlepiej i może mi później na łóżko wejść, a tego wolał bym uniknąć.
Odpisz
27 lipca 2020, 00:20
Pająki włochacze najlepsze
Odpisz
29 lipca 2020, 22:24
ja lubię kosiarze
Odpisz
29 lipca 2020, 21:46
I zbiera kurz.
Odpisz
27 lipca 2020, 08:51
Na wsi pająki w domu mojego wujka tak zabijają inne gówna, że jestem cała pogryziona przez komary i właśnie pająki
Odpisz
27 lipca 2020, 01:07
arachnofoby nie zabijają sami pająków tylko wołają kogoś na pomoc
Odpisz
Edytowano - 27 lipca 2020, 01:55
ja zabijam packą na muchy, a jak jakiś duży to wołam mamę
Tak, jestem życiową pi**ą
Odpisz