Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Fajnie że odpowiedzieli
To będzie bolało
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 listopada 2020, 17:41
No powiem tak: zawsze słuchałem antyradia. Według mnie jest spoko bo co... Bo tak. Zawsze słucham tylko to zawsze. Więc nie mówcie że dzisiejsze radio jest słabe
Odpisz
30 lipca 2020, 23:03
Normalnie spoko, ale od słuchania tego radia w robocie przez 9h dostaję na łeb
Odpisz
29 lipca 2020, 21:35
Radio plus jest fajne bo najlepsze piosenki
Odpisz
30 lipca 2020, 06:44
najlepsze jest AntyRadio
Odpisz
30 lipca 2020, 07:08
@Furikas_xddd: anty radio nudne
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2020, 07:15
Dzisiejsze radia to uwieszą się na miesiąc na jakiejś jednej nowej słabej pop-piosence, przez jakiś czas jest na nią szał, a za rok i tak nikt tego nie pamięta.
A w Antyradiu to są nie tylko nowe są, ale też i te stare, dobre kawałki.
Hmmmm...
Podaj proszę tytuł jakiejś piosenki która była na topie w w tych radiach w 2014... Nie pamiętasz? No właśnie
Proszę bardzo, dislajkuj sobie, nie obrażę się
Odpisz
30 lipca 2020, 07:24
@Furikas_xddd: jak chcesz stare hity posłuchać to jest radio plus i złote przeboje, w antyradiu masz same nudne rockowe
Odpisz
30 lipca 2020, 07:27
Dla cb są nudne, dla mnie najlepsze
Odpisz
29 lipca 2020, 21:01
I cały czas powtarzają jedną piosenkę. Nawet jak jest fajna to stacje radiowe zawsze muszą ci ją "obrzydzić"
Odpisz
30 lipca 2020, 07:20
@Godylos5: w 100% się zgadzam
Odpisz
29 lipca 2020, 22:44
Za II wojny światowej radio kłamało że niby Polska wygrywa aby Polacy mieli nadzieję.
Odpisz
27 lipca 2020, 10:58
Nie wiem co masz przeciw gorącym przeboją z nutą nostalgii
Odpisz
27 lipca 2020, 11:01
@Rudinii: w sumie to nic nie mam, po prostu mnie natchnęło żeby tak napisać
Odpisz
27 lipca 2020, 11:25
@Rudinii: przebojąąąąąąąąąąą
Odpisz
29 lipca 2020, 19:44
@MemePaladin399:
Odpisz