Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Sansfrompoland_505

29 listopada 2020, 17:41

No powiem tak: zawsze słuchałem antyradia. Według mnie jest spoko bo co... Bo tak. Zawsze słucham tylko to zawsze. Więc nie mówcie że dzisiejsze radio jest słabe

Avatar PanP0tezny

30 lipca 2020, 23:03

Normalnie spoko, ale od słuchania tego radia w robocie przez 9h dostaję na łeb

Avatar
Konto usunięte

29 lipca 2020, 21:35

Radio plus jest fajne bo najlepsze piosenki

Avatar Furikas_xddd

30 lipca 2020, 06:44

najlepsze jest AntyRadio

Avatar
Konto usunięte

30 lipca 2020, 07:08

@Furikas_xddd: anty radio nudne

Avatar Furikas_xddd

Edytowano - 30 lipca 2020, 07:15

Dzisiejsze radia to uwieszą się na miesiąc na jakiejś jednej nowej słabej pop-piosence, przez jakiś czas jest na nią szał, a za rok i tak nikt tego nie pamięta.
A w Antyradiu to są nie tylko nowe są, ale też i te stare, dobre kawałki.
Hmmmm...
Podaj proszę tytuł jakiejś piosenki która była na topie w w tych radiach w 2014... Nie pamiętasz? No właśnie

Proszę bardzo, dislajkuj sobie, nie obrażę się

Avatar
Konto usunięte

30 lipca 2020, 07:24

@Furikas_xddd: jak chcesz stare hity posłuchać to jest radio plus i złote przeboje, w antyradiu masz same nudne rockowe

Avatar Furikas_xddd

30 lipca 2020, 07:27

Dla cb są nudne, dla mnie najlepsze

Avatar Godylos5

29 lipca 2020, 21:01

I cały czas powtarzają jedną piosenkę. Nawet jak jest fajna to stacje radiowe zawsze muszą ci ją "obrzydzić"

Avatar Furikas_xddd

30 lipca 2020, 07:20

@Godylos5: w 100% się zgadzam

Avatar Budynek

29 lipca 2020, 22:44

Za II wojny światowej radio kłamało że niby Polska wygrywa aby Polacy mieli nadzieję.

Avatar Rudinii

27 lipca 2020, 10:58

Nie wiem co masz przeciw gorącym przeboją z nutą nostalgii

Avatar
Konto usunięte

27 lipca 2020, 11:01

@Rudinii: w sumie to nic nie mam, po prostu mnie natchnęło żeby tak napisać

Avatar MemePaladin399

27 lipca 2020, 11:25

@Rudinii: przebojąąąąąąąąąąą

Avatar
Janusz_Taxi_2

29 lipca 2020, 19:44

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jakby trochę nie fair

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Fajnie że odpowiedzieli

To będzie bolało

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka