Przestańcie! To nie jest zagrycha!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Cóż za brak szacunku
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To się nie może nie udać
Pozdrawiam świetliki
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 lipca 2020, 21:18
ja do 2006
Odpisz
29 lipca 2020, 20:58
Ja bym wybrał się do lat 70 i 80, a następnie do 2012
Odpisz
29 lipca 2020, 20:44
cofnąłbym się do 2015 i starego gimpera i gimpsona
Odpisz
29 lipca 2020, 20:32
"Panie Adolfie, musi pan powstrzymać tego wąsatego zbrodniarza w Berlinie!"
Odpisz
27 lipca 2020, 22:06
Gdybym był bogaty to bym ci ufundował tę podróż, mam dość tego cholernego gówna
Odpisz
27 lipca 2020, 22:07
kłódka pod postacią baseniku
\____/
Odpisz
27 lipca 2020, 23:21
tylko zje**ni umysłowo nie mają tego dosyć. Ja naprawdę rozumiem, że jak z 10 razy ktoś to wrzucił, to kogoś mogło to jeszcze śmieszyć, no ale daj spokój, po raz tysięczny jakiś 13 letni dzieciak myśli sobie "ej wżuce parufki bede fajmy" i zaśmieca poczekalnie, no zajebiste poczucie humoru ku*wa nie ma co
Odpisz
27 lipca 2020, 23:23
wysłałem przed chwilą propozycję do jeja czy by dawali za to bany jak za demoty i szkielety. Ciekawe czy odpiszą
Odpisz
27 lipca 2020, 23:23
i bardzo ku*wa dobrze
Odpisz
29 lipca 2020, 20:02
mnie ciekawi czmeu są bany za szkielety i za demotywatory skoro jest taki format mema
Odpisz
29 lipca 2020, 20:02
Nie, nie kop tych diaxów kamiennym kilofem!
Odpisz
28 lipca 2020, 08:39
Ja bym se kupil z 10 bitcoinow i je sprzedal kiedy byly by juz cos warte
Odpisz
27 lipca 2020, 22:59
Ja gdybym cofnął się w czasie to dałbym kondomy dla ojców patusów z mojej okolicy
Odpisz
27 lipca 2020, 22:07
Chciałbyś OPie zatrzymać powstanie tego klasyka? Czasami ktoś musi ponieść rany, aby inni mogli się cieszyć
Odpisz
27 lipca 2020, 22:09
czasami ktoś musi ponieść rany żeby inni cierpieli dwa razy mocniej
Odpisz
27 lipca 2020, 22:11
Odpisz
27 lipca 2020, 22:50
wtedy bym się nie narodził
Jest okej
Odpisz
27 lipca 2020, 22:09
-Upieczcie je. Będą lepsze.
Odpisz
27 lipca 2020, 22:21
Odpisz
27 lipca 2020, 22:08
JAPIE**OLE KU*WA PARUWKI
ZATRZYMAJ TO BŁAGAM CIE
Odpisz
27 lipca 2020, 22:06
Ale w sumie nie wiadomo czy wtedy zamiast parówek nie pojawiło by się coś gorszego
Odpisz
27 lipca 2020, 22:05
Oj, za to poświęcają się tylko legendy. Nie było by tego gówno-spamu i wychwalania ich
Odpisz