Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Przerwa na herbatkę
Fajnie że odpowiedzieli
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 lipca 2020, 21:49
20 złoty jako gimbus
20 złoty jako licealista
20 złoty jako dorosły
20 złoty jako rencista
20 złoty jako emeryt
20 złoty jako nieboszczyk
20 złoty u świętego Piotra
20 złoty na tacę u Judasza
Odpisz
30 lipca 2020, 14:08
Kiedyś z koleżanką ustaliłyśmy jak wyżyć (jedzenie) za 5 zł na dzień
Odpisz
30 lipca 2020, 14:24
@BloodyEyes: Dało by się nawet taniej
Odpisz
30 lipca 2020, 14:27
@MituDestroyer: 2 zł na chleb...
Odpisz
30 lipca 2020, 14:33
@MituDestroyer: to było w założeniu że je się w żabce
Śniadanie:
Bułka ok.1zł
Obiad:
Hot dog 3zł
Kolacja:
Bułka ok.zł
Ale mam też swoją jeszcze tańszą wersję
Śniadanie:
Zupka chińska z biedronki 55gr
Obiad:
Znowu zupka 55 gr
Kolacja:
To samo 55 gr
Lub najtańsza opcja
Śniadanie:
Nic
Obiad:
Nic
Kolacja:
Nic
Odpisz
30 lipca 2020, 14:37
@BloodyEyes: Przeżyć się da, ale później masz niedobory wszystkiego
Odpisz
30 lipca 2020, 14:43
@The_Dark_Side_of_The_Moon: ja nawet przy droższym jedzeniu mam niedobory
Chcoiaz zaliczałam ile kosztuje moje jedzenie i zazwyczaj koło 10-15 zł na dzień wychodziło
Odpisz
30 lipca 2020, 14:56
@BloodyEyes: Jem to na co mam ochotę, tyle że mam pewnie zdrowsze nawyki, a krew w normie. Jak już raz czlowiek sobie wbije dobre nawyki to później nie problem to utrzymać
Odpisz
30 lipca 2020, 14:58
@The_Dark_Side_of_The_Moon: u mnie nie jesteś problemem jakoś jedzenia bo głównie jem warzywa więc teoretycznie witamin nie powinno mi brakować jednak w moim przypadku problemem jest ilość
Odpisz
30 lipca 2020, 16:44
@BloodyEyes: da się jeść za dużo warzyw?
Odpisz
30 lipca 2020, 16:49
@BloodyEyes: Chyba mysz by za to wyżyła
O wiele łatwiej kupić kilo ryżu, a nie hot doga i zupke chińską które nie mają w ogóle wartości odżywczych
Odpisz
30 lipca 2020, 16:52
@arturboxx: Ciężko by było zjeść za dużo warzyw, ze względu na niską kalorykę, a dużą objętość po prostu wcześniej cię zapcha.
Odpisz
30 lipca 2020, 19:19
@arturboxx: nie chodzi mi o za duża ilość, mi chodiz o to że po prostu jem za mało i mam niedobory przez to
Odpisz