Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

17 marca 2021, 09:56

Na odwrót

Avatar
Konto usunięte

31 lipca 2020, 16:03

Zakładam, że nikt nie miał tutaj wywierconej dziury w zębie przez dentystę i nie pchało się tam każde możliwe jedzenie, a także nie żył z nią 2 lat.

Avatar Polish_Soldier

31 lipca 2020, 16:38

Nie powinnaś mieć jakiejś plomby czy coś?

Avatar
Konto usunięte

31 lipca 2020, 16:40

@Polish_Soldier: Właśnie dentysta powiedział, że trzeba po prostu poczekać aż wypadnie, bo to był mleczak.
Ale 9 letniej mnie niezbyt się do wyrywania śpieszyło.
(jak coś to jak miałam 11 lat to go sobie wyrwałam i nie borykam się już z tym problemem)

Avatar Polish_Soldier

31 lipca 2020, 16:41

Chciało ci się męczyć z tym 2 lata czy już powiedziałaś, że dość i wyrwałaś chwasta?

Avatar
Konto usunięte

31 lipca 2020, 16:48

@Polish_Soldier: Jednego wieczoru nudziło mi się i poczułam, że w tą dziurkę wszedł mi kawałek chleba.
Więc po prostu bez namysłu przekręciłam ostro NIE RUSZAJĄCEGO się zęba i wyrwałam go jednym pewnym pociągnięciem.
Ja to chyba jednak hardkor jakiś byłam.

Avatar Polish_Soldier

31 lipca 2020, 16:49

Wyszedł tak po prostu czy boleśnie z oporem?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 31 lipca 2020, 16:54

@Polish_Soldier: Boleśnie z oporem, bo wcześniej nie był "rozruszany".
Ale i tak kontynuuowałam wyrywanie.

Avatar Polish_Soldier

31 lipca 2020, 16:56

Znam z lekka to uczucie, gdyż wszystkie (lub większość) swych mleczaków wyrywałem sam i każdy szedł z oporem, ale cóż - ważne, że pozbyłaś się swego problemu.

Avatar
Konto usunięte

31 lipca 2020, 16:59

Avatar Kubell_

1 sierpnia 2020, 03:33

Uwielbiałem sobie kiedyś wyrywać zeby

Avatar koberek

31 lipca 2020, 20:32

Po czterdziestce nic cię nie boli - Panik

Avatar polska_cebulka

28 lipca 2020, 11:26

To jest najgorsze bo jak coś jesz to cię boli

Avatar Racibor

28 lipca 2020, 11:32

@polska_cebulka: bardziej strach ze wypadnie

Avatar IMatiq

31 lipca 2020, 16:02

@Racibor: Bardziej strach, że wpadnie do posiłku i, że go połkniesz

Avatar Makos305

31 lipca 2020, 19:20

@IMatiq: bardziej strach za rachunek za leczenie

Avatar Rascal

31 lipca 2020, 19:56

@polska_cebulka: Bardziej strach że wszystkie odpowiedzi zaczynają się na ,, Bardziej strach"

Avatar Makos305

31 lipca 2020, 19:19

Bolą to oczy od rachunku

Avatar Gryficowa

31 lipca 2020, 18:23

Jesteś w ciąży

Avatar Bunnykova

31 lipca 2020, 16:56

a ja tam lubię wizyty u denstysty, zawsze tam pachnie, jest wygodnie, i lubie dźwięk wierteł i borowania, zawsze tam zasypiam hah

aczkolwiek nie lubię cen za taki pobyt...

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 31 lipca 2020, 16:57

@Bunnykova: O, znalazłam inną osobę tak samo nienormalną jak ja :D
(lubimy obie wizyty u dentysty)

Avatar Alfa7

28 lipca 2020, 13:00

Mnie przestaje boleć jak porządnie umyję

Avatar Dziwak

28 lipca 2020, 12:35

Żebra odrastają, zęby już nie.
Logika mojego organizmu

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jakby trochę nie fair

Niezniszczalne

A jednak zrobili to w ten sposób

Północne Węgry

Rel

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka