Będą o tym mówić w wiadomościach
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Trzeba brać osobną torbę
Phi!
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Frustrujące
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 31 lipca 2020, 18:15
O kurczę to ja muszę uważać mieszkam koło lasu, a w lasach podobno jest ogrom niewypałów.
Odpisz
31 lipca 2020, 17:10
Ja kopie w ziemi żeby znaleźć kamienie, ale wolę szukać na powierzchni bo tak łatwiej
Odpisz
31 lipca 2020, 16:10
Widzę pewną niezgodność między ziemią a śniegiem
Odpisz
30 lipca 2020, 14:54
Niewypał jest przecież czymś ciekawym
Odpisz
30 lipca 2020, 14:57
@Kejdzej: ja tam wolę monety i kamienie
Odpisz
30 lipca 2020, 14:41
Na kwaterce jak wykopywaliśmy dziury pod latryny to znalazłem stary nabój. Nie znam się na broni, ale miał gdzieś z 7-8 cm długości.
Odpisz
30 lipca 2020, 14:45
@lajoner1: sam nabój czy z łuską?
Odpisz
30 lipca 2020, 14:46
@xpingwin: Chyba z łuską. Szefu mówił, że to niewypał jakiś i go zabrał. A szkoda, bo bym miał fajną pamiątkę.
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2020, 14:51
@lajoner1: ja mam taki nabój. Mam jeszcze bagnet do AK 47.
Odpisz
30 lipca 2020, 14:46
Niewypał chwilę później:
Odpisz
30 lipca 2020, 14:43
Admin:*daje możliwość dodawania szablonów*
Wszystkie przeróbki mema Bonjour:
Odpisz
30 lipca 2020, 14:44
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2020, 14:42
Ja w życiu widzialem: jeden pocisk ok 20 cm, granat, coś co wygląda tak duży flashbang,pocisk co wygląda na magnuma i jakiś malutki kawałek w paski
Odpisz