memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
3 sierpnia 2020, 11:25
Jako jedyny gadam o politycevw klasie, kiedy reszta pie**oli o tym jak to kiedyś się ktoś wyje**ł i sobie ryj rozwalił
Odpisz
Edytowano - 2 sierpnia 2020, 17:57
Nie wiem jak u was ale w gimbie miałem taką grupkę typiar które zawsze na złość klasie nie chciały przekładać
29 lipca 2020, 00:43
U mnie jest na odwrót
28 lipca 2020, 16:53
Tak to robiliśmy w podstawówce. No w sumie teraz to tylko robimy narady na przesunięcie sprawdzianów.
28 lipca 2020, 12:16
Bo są rzeczy ważne i ważniejsze.
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież3 sierpnia 2020, 11:25
Jako jedyny gadam o politycevw klasie, kiedy reszta pie**oli o tym jak to kiedyś się ktoś wyje**ł i sobie ryj rozwalił
Odpisz
Edytowano - 2 sierpnia 2020, 17:57
Nie wiem jak u was ale w gimbie miałem taką grupkę typiar które zawsze na złość klasie nie chciały przekładać
Odpisz
29 lipca 2020, 00:43
U mnie jest na odwrót
Odpisz
28 lipca 2020, 16:53
Tak to robiliśmy w podstawówce. No w sumie teraz to tylko robimy narady na przesunięcie sprawdzianów.
Odpisz
28 lipca 2020, 12:16
Bo są rzeczy ważne i ważniejsze.
Odpisz