Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przypałowo
Rel
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Ostry ten sędzia
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 lipca 2020, 13:00
Czyżby GTA 6 było crossoverem wszystkich 5 części?
Odpisz
5 lutego 2021, 13:51
@IgiPolski: Może to dlatego powstaje tyle czasu
Odpisz
8 sierpnia 2020, 20:46
Spoko pomysł ale czy to nie jest mapa watch dogs 2
Odpisz
5 sierpnia 2020, 07:56
Widzę tutaj błąd bo w gta los santos i las venturas było oddzielone mostem
Odpisz
30 lipca 2020, 13:16
Każdy komputer i konsola:
Adios
Odpisz
2 sierpnia 2020, 18:11
@OwOcomedy: czemu
Odpisz
2 sierpnia 2020, 19:07
@aibox666:
Odpisz
2 sierpnia 2020, 19:13
@aibox666: za duże przeciążenie
Odpisz
2 sierpnia 2020, 21:16
@OwOcomedy: widziałeś kiedyś mapę z the Crew?
Odpisz
2 sierpnia 2020, 21:57
@aibox666: nie, a z którego roku jest ''the Crew"?
Odpisz
2 sierpnia 2020, 22:55
@OwOcomedy: druga część z 2018
Odpisz
2 sierpnia 2020, 23:19
@aibox666: czy to jest gra wyścigowa?
Odpisz
3 sierpnia 2020, 00:50
@OwOcomedy: tak, a mapa owej gry to całe stany zjednoczone (oczywiście nie 1:1 ale mapa i tak jest ogromna i zawiera najciekawsze miejsca usa) pomimo tego że gra waży dość mało
Odpisz
3 sierpnia 2020, 00:51
@skinny: ciekawe...
Odpisz
4 sierpnia 2020, 10:51
@skinny: taa a ostatnia aktualizacja ważyła 18 gb
Odpisz
30 lipca 2020, 12:31
Byłoby git gdyby nie to, że wtedy cała gra ważyła by niesamowicie dużo i ze względu na to wielu potencjalnych graczy musiałoby zrezygnować z gry
Odpisz
2 sierpnia 2020, 17:29
@cotthlette: Zawsze można było by zrobić grę gdzie pliki są w chmurze jak w przypadku flight sim 2020.
Odpisz
2 sierpnia 2020, 17:51
@player203a8: Trzeba by jeszcze mieć szybki internet :v
Odpisz
Edytowano - 2 sierpnia 2020, 18:06
@cotthlette: Fakt i procesor by to wszystko wygenerować
Odpisz
2 sierpnia 2020, 18:10
@cotthlette: the Crew ma 100 razy większą mape i jest git
Odpisz
2 sierpnia 2020, 20:34
@aibox666: Tylko posiada według mnie mało detali z świata realnego
Odpisz
2 sierpnia 2020, 21:15
@player203a8: no cóż i tu się mylisz
Odpisz
2 sierpnia 2020, 19:49
Mi starczy Vice City i lata 80
Odpisz
2 sierpnia 2020, 19:11
Marzenie
Odpisz
2 sierpnia 2020, 18:49
Nareszcie mógłbym gdzieś dopłynąć łódką
Odpisz
2 sierpnia 2020, 18:48
Tak
Odpisz
2 sierpnia 2020, 17:02
co
Odpisz
2 sierpnia 2020, 22:52
@Bartuuu_Bert: wszystkie lokacje które pojawiały się w serii GTA w jednym
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2020, 14:37
A nie ma przypadkiem moda do GTA SA dodającego tą nową mapę?
Edit: dobra znalazłem tego moda. Mod nazywa się gta usa
Odpisz
30 lipca 2020, 11:59
Ale w co ty chcesz inwestować
Odpisz
30 lipca 2020, 12:01
@ZSRRBall: On nie chce inwestować, ino wynajdywać.
Odpisz
30 lipca 2020, 14:20
@KufelMleka: To by było "invent"
Odpisz
30 lipca 2020, 14:26
@XStuntManiac1:
Odpisz
30 lipca 2020, 12:31
Nie. Ja nie chciałbym
Odpisz
30 lipca 2020, 12:06
Ciężko byłoby to zrobić w zadowalającym stopniu, teren musiałby być na tyle rozbudowany, żeby między miastami było sporo odległości a nie rzut beretem jak w GTA San Andreas, choć wiadomo nie te czasy, dużo się zmieniło i teraz łatwiej byłoby to zrobić
Odpisz
30 lipca 2020, 12:11
biorąc pod uwagę serie takie jak The Crew czy TDU nie byłoby to problemem
Odpisz
30 lipca 2020, 12:03
W sumie bez tego napisu na górze, byłoby lepiej
Odpisz