Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar IgiPolski

30 lipca 2020, 13:00

Czyżby GTA 6 było crossoverem wszystkich 5 części?

Avatar maciejski

5 lutego 2021, 13:51

@IgiPolski: Może to dlatego powstaje tyle czasu

Avatar Precel2048

8 sierpnia 2020, 20:46

Spoko pomysł ale czy to nie jest mapa watch dogs 2

Avatar Kubixmen4114

5 sierpnia 2020, 07:56

Widzę tutaj błąd bo w gta los santos i las venturas było oddzielone mostem

Avatar OwOcomedy

30 lipca 2020, 13:16

Każdy komputer i konsola:
Adios

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar OwOcomedy

3 sierpnia 2020, 00:51

@skinny: ciekawe...

Avatar bogus44

4 sierpnia 2020, 10:51

@skinny: taa a ostatnia aktualizacja ważyła 18 gb

Avatar cotthlette

30 lipca 2020, 12:31

Byłoby git gdyby nie to, że wtedy cała gra ważyła by niesamowicie dużo i ze względu na to wielu potencjalnych graczy musiałoby zrezygnować z gry

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar player203a8

2 sierpnia 2020, 20:34

@aibox666: Tylko posiada według mnie mało detali z świata realnego

Avatar aibox666

2 sierpnia 2020, 21:15

@player203a8: no cóż i tu się mylisz

Avatar Xenomorph12

2 sierpnia 2020, 19:49

Mi starczy Vice City i lata 80

Avatar Akitator

2 sierpnia 2020, 19:11

Marzenie

Avatar Peroczek

2 sierpnia 2020, 18:49

Nareszcie mógłbym gdzieś dopłynąć łódką

Avatar LOKO30

2 sierpnia 2020, 18:48

Tak

Avatar Bartuuu_Bert

2 sierpnia 2020, 17:02

co

Avatar Liski_sa_super

2 sierpnia 2020, 22:52

@Bartuuu_Bert: wszystkie lokacje które pojawiały się w serii GTA w jednym

Avatar Mafelusz

Edytowano - 30 lipca 2020, 14:37

A nie ma przypadkiem moda do GTA SA dodającego tą nową mapę?
Edit: dobra znalazłem tego moda. Mod nazywa się gta usa

Avatar ZSRRBall

30 lipca 2020, 11:59

Ale w co ty chcesz inwestować

Avatar KufelMleka

30 lipca 2020, 12:01

@ZSRRBall: On nie chce inwestować, ino wynajdywać.

Avatar XStuntManiac1

30 lipca 2020, 14:20

@KufelMleka: To by było "invent"

Avatar KufelMleka

30 lipca 2020, 14:26

Avatar wiedeni

30 lipca 2020, 12:31

Nie. Ja nie chciałbym

Avatar
Konto usunięte

30 lipca 2020, 12:06

Ciężko byłoby to zrobić w zadowalającym stopniu, teren musiałby być na tyle rozbudowany, żeby między miastami było sporo odległości a nie rzut beretem jak w GTA San Andreas, choć wiadomo nie te czasy, dużo się zmieniło i teraz łatwiej byłoby to zrobić

Avatar AnonGuy

30 lipca 2020, 12:11

biorąc pod uwagę serie takie jak The Crew czy TDU nie byłoby to problemem

Avatar Rozwydrzony_bachor_2

30 lipca 2020, 12:03

W sumie bez tego napisu na górze, byłoby lepiej

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przypałowo

Rel

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Ostry ten sędzia

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka