@Tawreos: Nie musi oznaczać. Introwertykiem możesz być w momencie kiedy nie lubisz spotykać się z ludźmy w publiczności jednak w moim przypadku odkąd przestałem lubić skupiska ludzi i nie interesować się swoim otoczeniem to zacząłem też być samotny
@AlMalina: Ej, ale czy wszyscy przeczytali, że AlMalina jest introwertykiem? Bo może ktoś przeoczył informację, że AlMalina jest introwertykiem? Jakby co, to AlMalina jest introwertykiem.
Komentarze
Odśwież18 września 2024, 13:37
Prawdopodobnie dostał dużo kasy za ten skok, więc ma nawet więcej szczęścia
Odpisz
28 lipca 2020, 12:46
kamerzysta płacze bo go nie pocalowala czyjas dziewczyna?
Odpisz
31 lipca 2020, 12:11
@ZSRRBall: tak
Odpisz
31 lipca 2020, 15:55
@ZSRRBall: Może i tak, ale może też chodzić o to, że kamerzysta nie ma dziewczyny, ale nie wiemy czy ma ją czy nie.
Odpisz
31 lipca 2020, 14:26
Może to trójkąt?
Odpisz
28 lipca 2020, 12:45
każdy widzący tego mema:
Odpisz
28 lipca 2020, 12:48
Ja tam jestem introwertykiem i mnie to nie rani
Odpisz
28 lipca 2020, 13:10
@AlMalina: od kiedy Introwertyzm znaczy lubienie bycia samotnym
Odpisz
28 lipca 2020, 13:14
@Tawreos: Nie musi oznaczać. Introwertykiem możesz być w momencie kiedy nie lubisz spotykać się z ludźmy w publiczności jednak w moim przypadku odkąd przestałem lubić skupiska ludzi i nie interesować się swoim otoczeniem to zacząłem też być samotny
Odpisz
28 lipca 2020, 14:03
nie każdy hehe
Odpisz
31 lipca 2020, 14:15
@AlMalina: Ej, ale czy wszyscy przeczytali, że AlMalina jest introwertykiem? Bo może ktoś przeoczył informację, że AlMalina jest introwertykiem? Jakby co, to AlMalina jest introwertykiem.
Odpisz
28 lipca 2020, 12:48
*wyrzuca spadochron*
Odpisz