Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Damond

1 sierpnia 2020, 19:52

Najlepsze jest to że to prawda

Avatar Nokia_701

1 sierpnia 2020, 19:15

Ja bije kafelki

Avatar Revant42

1 sierpnia 2020, 14:37

Tymczasem ja:

Avatar Mythe

1 sierpnia 2020, 13:11

To takie prawdziwe

Avatar Xentez

1 sierpnia 2020, 12:06

To pierwsze robi się w wannie

Avatar WampirZZielonki

Edytowano - 1 sierpnia 2020, 11:31

Tymczasem ja pod prysznicem:
TO WSZYSTKO TO CHCE ZOBACZYĆ CI OBCY SĄ TACY SAMI JAK JA...

Avatar Stulej4

1 sierpnia 2020, 11:31

Ja pod prysznicem...

...się kurna myję

Avatar
Konto usunięte

29 lipca 2020, 00:04

Avatar bandit_the_drug_lord

1 sierpnia 2020, 10:50

codziennie przed snem

Avatar FajnaOrka1234

1 sierpnia 2020, 10:46

Dla mnie łazienka jest takim trochę "magicznym miejscem" bo w niej jestem najbardziej kreatywna. Lubię wymyślać tam opowiadania szczególnie przed lustrem wieczorem i potem pod prysznicem. Dlatego mój czas w łazience wydłużył się z 30 minut do 60 minut (czasem też siedzę w łazience ponad godzinę). Wiem że to może wydawać się dziwne ale mi się to podoba. Potem jak kładę się do łóżka to kontynuuję moje opowiadanie a potem rysuję z tego scenki i postacie.
Obecne opowiadanie ciągnę od grudnia 2019 i wygląda zupełnie inaczej niż na początku a teraz przypomina to trochę połączenie Harrego Pottera, Uniwersum Marvela i taki świat fantasy gdzie są elfy, smoki itp. i może trochę Attack on Titan.

Avatar DRAGON_POLSKA

Edytowano - 29 lipca 2020, 07:12

tymczasem moja dupa:

Avatar DRAGON_POLSKA

29 lipca 2020, 07:12

pod prysznicem lub w wannie robią to osoby które już nie mają co robić

Avatar Archeologwinternetach

28 lipca 2020, 22:18

Dlatego się nie myję.

Avatar Bright32

28 lipca 2020, 22:12

Ja śpiewam great days

Avatar Bright32

28 lipca 2020, 22:17

@Bright32: W sumie ogólnie śpiewam opy z jjba

Avatar
Konto usunięte

28 lipca 2020, 22:14

Avatar Benissimo

28 lipca 2020, 22:13

Ja wygłaszam takie przemowy że szamponą etykiet spadają

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fergus

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Fajnie że odpowiedzieli

Powodzenia

Pozdrawiam świetliki

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka