Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Sirbaloo

15 września 2021, 16:52

Nekoluga family!

Avatar ZYCIE_MOIM123ZYCIEM

2 sierpnia 2020, 14:01

Te rysunki są ładniejsze niż moje z dzieciństwa, a chcę zostać grafikiem

Avatar MatkaBoskaSowiecka

Edytowano - 30 lipca 2020, 22:01

Mnie zmieniło z niskiej głupiej grubaski w wysoką niewyżytą grubaskę. Ale ch*j, przynajmniej cycki mam większe od koleżanek

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar Legolas9988

1 sierpnia 2020, 13:34

@mariunio6: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar GldFx

1 sierpnia 2020, 22:56

@MatkaBoskaSowiecka: niewyzyta mówisz?

Avatar Figarus

1 sierpnia 2020, 15:05

Tej, zerżnąłeś wygląd ode mnie!

Avatar MituDestroyer

1 sierpnia 2020, 12:35

Ja dzięki temu jestem wyższy, ale nadal chudy :/

Avatar polski_skoczek

30 lipca 2020, 21:57

Jakby ktoś się pytał, to gra z której pochodzi dolna postać to the battle cats

Avatar polski_skoczek

31 lipca 2020, 02:28

@polski_skoczek: tak wygląda ta postać w całej swej okazałości

Avatar ByleCoXd

1 sierpnia 2020, 12:17

@polski_skoczek: ...a cała postać nazywa się depress cat. Grałem kiedyś w The battle cats w piątej klasie chyba i zdecydowanie nie polecam, chyba źe komuś nie zależy na własnej psychice

Avatar polski_skoczek

1 sierpnia 2020, 12:30

@ByleCoXd: co
Gra jest dziwna, ale raczej nie wpływa negatywnie na psychikę, chyba że przy powtórkach trudnych poziomów, ewentualnie jeszcze ze skąpo ubranymi kobietami, ale wtedy omijasz kapsuły z "Galaxy gals"
A sama postać nazywa się Assassinlan Pasalan

Avatar ByleCoXd

1 sierpnia 2020, 12:34

@polski_skoczek: a, no to mi się pomyliło. W sensie ten pierwszy kotek nazywa się depress cat i wydawało mi się że ewoluował w tego drugiego o tej samej nazwie

Avatar Xentez

1 sierpnia 2020, 12:05

Plus problemy emocjonalne, krosty na całym ciele i niemożliwy do zgolenia wąs

Avatar kondraki

1 sierpnia 2020, 12:00

Spoko klasa-D ma gorzej.

Avatar
Konto usunięte

30 lipca 2020, 21:59

Przynajmniej jesteś wysoki, masz + u tych stereotypowych 🅱️🅰️🅱️🅰️ch marzących o księciu z bajki

Avatar DRAGON_POLSKA

Edytowano - 30 lipca 2020, 22:14

który będzie jej spełniał każde życzenia i oczywiście wszystko co ona zechce

Avatar conect12345

1 sierpnia 2020, 11:30

Avatar DRAGON_POLSKA

1 sierpnia 2020, 11:38

@conect12345: chodzi o to że niektóre baby tak myślą

Avatar WampirZZielonki

1 sierpnia 2020, 11:29

Nie no ja się trochę bardziej przekształciłem w człowieka przez ten czas.

Avatar Stulej4

Edytowano - 1 sierpnia 2020, 11:29

Mnie dojrzewanie z małego grubaska uczyniło faceta o budowie wiedźmina ze Szkoły Niedźwiedzia z wzrostem 183 cm

Avatar NesquikBoi

1 sierpnia 2020, 11:17

no ja jestem niski

Avatar miszczv2

1 sierpnia 2020, 10:49

U niektórych idzie to w drugą stronę ;(

Avatar bandit_the_drug_lord

1 sierpnia 2020, 10:49

nawet tego mi nie dało no cóż

Avatar Grek_

1 sierpnia 2020, 10:36

Mnie z niskiego grubasa 160cm 70kg wagi dojrzewanie zmieniło w wysokiego przystojniaka. Ogólnie polecam całkiem fajna rzecz to dojrzewanie.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Cóż za brak szacunku

Powodzenia

Niegrzeczny Oskarek

Fajnie że odpowiedzieli

Ikony

Zdeklasowani znowu

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka