Mój mówił, że idzie tylko po mleko
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
Typowy NPC
Totalnie
Przerwa na herbatkę
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Należy się za piękne oczy
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 sierpnia 2020, 23:19
W sumie to efektowny sposób na popełnienie samobójstwa. NIE RÓBCIE TEGO.
Odpisz
5 marca 2021, 16:04
@WampirZZielonki: brzmi jak wyzwanie
Odpisz
5 marca 2021, 16:05
@SleppyGulr: NJEE...
Odpisz
3 sierpnia 2020, 02:32
Ty serio? Ktoś powie czy to naprawdę?
Odpisz
3 sierpnia 2020, 10:59
@Shadow_123321: Serio. Ananasy zawierają dużo enzymów w tym bromelinę, która trawi białka. Działabie enzymów czuć np przy robieniu peelingu enzymatycznego (szczypanie) a nawet często w buzi przy jedzeniu ananasa (też potrafi szczypać, a jama ustna jest wewnątrz delikatna)
Odpisz
29 lipca 2020, 09:26
ej ludzie
nowa forma tortur
Odpisz
29 lipca 2020, 09:40
@Xelven: tak
Odpisz
29 lipca 2020, 09:45
@Xelven: ludzie robią tak żeby nie mieć odcisków palców
Odpisz
29 lipca 2020, 10:03
@Xelven: musiałbyś miętosić ananasa parę godzin aby aby coś się stało, a już prędzej stracisz czucie w języku
Odpisz
3 sierpnia 2020, 06:39
@Par00fka: ch*ja prawda
John Dillinger użył kwasu, prawdziwego kwasu na swoje opuszki, i jedyne co to zrobiło, to sprawiło mu mnóstwo bólu, a odciski się zregenerowały xd
żeby to zrobić ananasem potrzebował byś ponad dwa tygodnie, i stratę około milimetra w naskórku, wystarczająco aby się kwalifikować na przeszczep skóry
Odpisz
3 sierpnia 2020, 07:58
@Patrgos: ps. Film Toma Scotta który sam tego próbuje(ananas), oraz ma ten sam przykład
https://youtu.be/U7eLBwCAwmo
Odpisz
2 sierpnia 2020, 23:39
Odpisz
2 sierpnia 2020, 22:21
No poprostu atraszne
Odpisz
29 lipca 2020, 10:04
Jeden ananas oczywiście nie strawi całego człowieka, ale znam gościa, który przy pracy jadł i powoli żuł kawałki ananasa, czując taki piekący smak, a potem nagle krew mu puściła z ust. Od tej pory jak je ananasy, to szybko je połyka. Enzymy ananasa trawiące białka same są białkami i ulegają strawieniu w żołądku. Taka ciekawostka.
Odpisz
29 lipca 2020, 10:05
@shirrhai: ohhh to dlatego mnie piecze przy kącikach ust i na języku jak je jem
Odpisz
2 sierpnia 2020, 21:39
-Jem Ananasa bo jest smaczny
-Czuję lekkie pieczenie w ustach przez ananasa
-Przez te pieczenie nie czuję smaku ananasa
-Przestaję go jeść
Przestałem jeść ananasa z powodu ananasa
Odpisz
2 sierpnia 2020, 20:38
Odpisz
Edytowano - 2 sierpnia 2020, 20:41
Ta karta ewoluuje i chyba zmierza w złym kierunku, zaraz nic tam nie będzie widać xD
Odpisz
2 sierpnia 2020, 21:30
@Towarzysz777:
Odpisz
Edytowano - 2 sierpnia 2020, 20:52
O! teraz już wiem jakie dam wyzwanie mojemu wkurzającemu kuzynowi
Odpisz
2 sierpnia 2020, 20:46
ku*wa opie
Odpisz
29 lipca 2020, 09:41
ej o co chodzi bo ja nie rozumiem mógłby mi ktoś zaznaczyć z góry dzieki
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2020, 09:46
jeśli w całości zjesz ananasa to zawarte w enzymy zjedzą cie od środka
Oto chodzi?
Odpisz
29 lipca 2020, 09:47
a mógłbyś zaznaczyć bo nie widze gdzie to jest na memie????
Odpisz
29 lipca 2020, 09:49
"Owoc ten zawiera białka które wyżerają mięso"
Odpisz
29 lipca 2020, 09:50
chodziło mi o zbędne zaznaczenie ale i tak dzięki xd
Odpisz
29 lipca 2020, 09:48
Czy mi się wydaje, czy na obrazku był znak wodny naostrzonego patyka i dlatego to czerwone kółeczko jest takie przycięte
Odpisz
29 lipca 2020, 09:26
Mroczna przeszłość rodziny Hajto
Odpisz
29 lipca 2020, 09:27
Teraz szuka swojego starego który tak naprawę jest w ananasie
Odpisz
29 lipca 2020, 09:31
@Bezimienny_z_Gothic: jego stary to SpongeBob?
Odpisz
29 lipca 2020, 09:32
@Damond: wtedy zmienił się w gąbkę
Najśmieszniejsze gówno jakie widziałem
Odpisz
29 lipca 2020, 09:27
r/uselessredcircle
Odpisz
29 lipca 2020, 09:27
jego stary potracil smiertelnie babe na pasach w 2007 i od tamtej pory nie poniosl konsekwencji
Odpisz
2 sierpnia 2020, 20:36
nie wiem czemu ale ten temat mnie śmieszy więc dam ci nie wiem czy zasłużone zielone
Odpisz
29 lipca 2020, 09:25
Dzięki za kółko bo bym ku*wa nie zauważył
Odpisz
29 lipca 2020, 09:25
@hlepo: ej 8 sekund po tobie napisałem podobne xD
Odpisz