Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Niezniszczalne
Pilne
Pozdrawiam świetliki
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 sierpnia 2020, 10:06
Ja swoje konie zawsze nazywam tępy ch*j
Odpisz
3 sierpnia 2020, 19:14
@Endu_112: nie tykaj lekarza
Odpisz
3 sierpnia 2020, 23:16
@Endu_112: willextreme?
Odpisz
3 sierpnia 2020, 12:20
Płotka złaź z tego dachu
Odpisz
3 sierpnia 2020, 11:40
Ja w Red dead redemption 2 nazwałem konia Gerald następnego plotka a 3 Lambert a 4 nie miałem
Odpisz
3 sierpnia 2020, 09:42
A ja Popierdółka.
Bo każdy koń popierdziela ;)
Odpisz
3 sierpnia 2020, 00:13
W RdR2 mam konia Rafała
Odpisz
3 sierpnia 2020, 08:25
@kukiz244: mój znajomy nazwał swojego konia po swoim nicku więc często nie ogarniałem dlaczego mogę tropić znajomego a potem przypominałem sobie że to jego koń
Odpisz
2 sierpnia 2020, 22:11
Howrse?
Odpisz
3 sierpnia 2020, 07:46
@Gryficowa: W Howrse zawsze nadawałam im jakieś szatańskie imiona typu Lufycer.
Odpisz
3 sierpnia 2020, 02:17
Nadzieja [*]
Odpisz
3 sierpnia 2020, 01:23
Nazwałem swoje konie AraAra Szkapa i FOX (tak lis ale gatunek tego konia to Foxtrot)
Odpisz
3 sierpnia 2020, 00:47
Zamiast płotki jest cienisy (pozdro dla fanów skyrima)
Odpisz
3 sierpnia 2020, 00:41
Ja bym nazwał "Chrapka"
Odpisz
2 sierpnia 2020, 23:11
Raczej, nie inaczej
Odpisz
2 sierpnia 2020, 22:42
Ja nazywam Trémbáçz
Odpisz
2 sierpnia 2020, 21:43
:C
Przypomniała mi się utracona/zawieszona znajomość z dziewczyną, z którą grałem w minecrafta, gdzie mieliśmy nazwane własne konie, kota i psy
:C
Odpisz
2 sierpnia 2020, 21:28
Moje konie w rdr: Kebab i Lepszy Kebab
Z dnia na dzień mam co raz większą ochotę odstrzelić je (jak i wszystkie inne konie w tej grze)
Odpisz
2 sierpnia 2020, 21:16
Ja tam zawsze nazywam kasztanka
Odpisz
2 sierpnia 2020, 21:28
@Martyna_09: oj tak
Odpisz