Babcia obiecała, że dostanę Konwersy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Należy się za piękne oczy
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Nie znoszę kleszczy
Papierowa szkoła posting
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 marca 2020, 22:12
Już wolę żeby to zniknęło w archiwum
Odpisz
21 sierpnia 2015, 23:42
Chcę takie *.*
Odpisz
16 listopada 2013, 20:44
Lepsze od oryginału :)
Odpisz
18 listopada 2013, 15:07
Dokładnie.Conversy to straszne gówno.
Odpisz
18 listopada 2013, 15:28
@siemek22: Masz plusa,bo myślałem,że ta obsesja ogarnęła całą Polskę.
Odpisz
18 listopada 2013, 16:17
ja lubię trampki ale wolę nike
Odpisz
18 listopada 2013, 16:24
Też nienawidzę. Osobiście wolę Glany. Są bardziej przydatne.
Odpisz
18 listopada 2013, 17:58
@Hiszpanska_Inkwizycja: Nikt nie spodziewał się hiszpańskiej inkwizycji...
Glany są mega praktyczne, ale jak musisz przed czymś uciekać, to sobie nie pobiegasz :l
Odpisz
18 listopada 2013, 18:32
Nie trzeba w nich uciekać. Jebniesz kogoś w goleń i po nim.
Odpisz
18 listopada 2013, 19:55
@Hiszpanska_Inkwizycja: A jak on ma nóż/pistolet? ;>
Odpisz
18 listopada 2013, 20:43
Nie doceniasz Glanów. I większości ich właścileli.
Odpisz
22 listopada 2013, 08:01
@Hiszpanska_Inkwizycja: A zwłaszcza, jeśli masz te z metalowym czubem :)
Odpisz
22 listopada 2013, 22:14
Glany zawsze mają metalowy czubek. Takie bez niego to desanty chyba.
Odpisz
22 listopada 2013, 22:21
@Hiszpanska_Inkwizycja: Chyba tak :P
Odpisz
18 listopada 2013, 16:23
Poproszę moją babcię o nike :DDD
Odpisz
18 listopada 2013, 15:09
Wolę już dostać konserwy.
Odpisz
18 listopada 2013, 14:22
przynajmniej są cieplejsze :d
Odpisz
16 listopada 2013, 22:01
I dostałeś..
Odpisz