Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ikony
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Pozdrawiam świetliki
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 lipca 2020, 16:53
na otfrut
Odpisz
31 lipca 2020, 12:32
To jak w końcu jest? Przez ostatni czas widuję, ,,jak to faceci mają gorzej i nikt im nie chce pomóc" a tu nagle jest na odwrót.
Tak swoją drogą, jedną z najbardziej żenujących sytuacji była sytuacja, gdy koleżanka rozpaczała bo jej się życie waliło ( w sensie jej przyjaciółka ją olewała, coś tam jeszcze z chłopem nie tak ) chciałam jej pomóc, przyłączyć się do ,,pomocy" gdyż inne koleżanki to już robiły, więc gdy usiadłam koło niej, nawet dobrze nie zaczęłam i zostałam wyproszona przez nią :v No mi się głupio zrobiło, chciałam jej pomóc, a w zamian tego dostałam rybą po twarzy. Przez to nie chętnie teraz chcę się wystawiać do pomocy, bo znów mogę poczuć się niepotrzebna.
Odpisz
31 lipca 2020, 16:12
@Hiholatek: no ja tak mam ze oferuje i baby zwykle jej nie chcą
Odpisz
31 lipca 2020, 13:17
Kobiety mają przeje**ne tu
a faceci gdzie indziej
ale kobiety zdecydowanie najgorzej mają w krajach arabskich
Odpisz
31 lipca 2020, 08:03
@KontoUsunięte: o nie. Widzimy tutaj zwłoki zakopcie to
Odpisz
31 lipca 2020, 08:37
@LOKO30: do kogo mówisz
Odpisz
31 lipca 2020, 10:33
do kogoś, kto już nie istnieje
Odpisz
31 lipca 2020, 10:35
@Przemek572: no cóż
Odpisz
31 lipca 2020, 09:01
U mężczyzny bardziej:
Weź ku*wa nie pie*dol. Chodź na piwo.
Chodzi o jakąś s*kę?
Przynajmniej w moim przypadku tak było....
Odpisz
31 lipca 2020, 08:36
Czyli kobiety nie czują empatii, memy bawią i uczą
Odpisz
31 lipca 2020, 08:03
Odpisz
29 lipca 2020, 16:08
Tak jest,było i bedzie
Odpisz
29 lipca 2020, 13:54
Raczej tak to powinno wyglądać
Odpisz
29 lipca 2020, 14:13
@Rosse303: w sumie zależy, obie wersje są w jakimś stopniu prawdziwe
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2020, 12:47
Który facet powiedziałby tak jak ten po prawej. Bardziej byłoby "I tak nie chce siedzieć z tobą w jednym pokoju debilu"
Odpisz
29 lipca 2020, 12:46
Jest raczej na odwrót.
Odpisz