Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To by wystarczyło
Szybki jak błyskawica
Ostry ten sędzia
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 lipca 2020, 18:16
Można zrobić coś w tym stylu:
Odpisz
31 lipca 2020, 18:59
@Izkaf: MEDAL DLA TEGO PANA
Odpisz
31 lipca 2020, 23:55
@Izkaf: Nie każdy zrozumie ale pomysł jak najbardziej ok
Odpisz
31 lipca 2020, 21:42
F
Odpisz
31 lipca 2020, 19:44
Harakiri
Odpisz
31 lipca 2020, 19:40
ale chyba hajs dostanie
Odpisz
31 lipca 2020, 17:16
No wiecie raczej i tak mu zapłacą ale no zależy od człowieka ale ja bym był bardzo zniechęcony gdyby to logo byłoby niewykorzystane i jeszcze miałbym zrobić logo na 2021
Odpisz
29 lipca 2020, 21:14
Nie musicie mi dziękować.
Odpisz
29 lipca 2020, 21:18
ale już nie ma kółek olimpijskich
Odpisz
29 lipca 2020, 21:26
@kazdan480: No ale chyba wciąż rozpoznasz logo.
Odpisz
30 lipca 2020, 06:20
tak, ale nie jest takie fajne
Odpisz
29 lipca 2020, 22:23
F
Odpisz
29 lipca 2020, 21:40
Nie wiem. Może kupi sobie za pieniądze z loga pozłacane chusteczki?
Odpisz
29 lipca 2020, 20:50
Pewnie ma to w dupie
Odpisz
29 lipca 2020, 20:41
pewnie to co ja za każdym razem jak zagaduje do płci pięknej
Odpisz
29 lipca 2020, 20:41
Głupi wirus
Odpisz
29 lipca 2020, 20:41
Ładne nie powiem
Odpisz
29 lipca 2020, 20:34
Odpisz
29 lipca 2020, 20:31
Odpisz
29 lipca 2020, 20:28
Ja pie**ole te logo było tak perfekcyjne że teraz już nigdy nie będę usatysfakcjonowany
Odpisz