Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Traktor_is_back

6 października 2025, 21:23

Był kiedyś też (nieoficjalny) Tetris 3D

Avatar xXkuba22Xx

31 lipca 2020, 17:23

nIe mOzNA uZYwAć eMoTEk

Japie**ole

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar
asasinpio

1 sierpnia 2020, 15:43

@arceus1: Bo wyglądają okropnie, tak samo w niektórych miejsach jest "no anime" i tak, da się wstawić, jednak spotka się to z dezaprobatą.

Avatar Dark43Hunter

3 sierpnia 2020, 19:08

@arceus1: Bo większość jejaków jest konserwatywna i podąża za tradycją, w odróżnieniu od ciebie heretyku!

Avatar venomman

31 lipca 2020, 14:14

Tetris nas uczy, że jeśli się dopasujemy, to znikamy

Avatar KufelMleka

31 lipca 2020, 14:32

@venomman: Nigdy jeszcze nie słyszałem czegoś tak pięknie nonkonformistycznego. Nabiera to dodatkowe sensu w świetle tego, że ta gra powstała w Rosji.

Avatar Kojot23

31 lipca 2020, 16:40

@KufelMleka: A co jeśli bym ci powiedział że powstał utwór o historii Rosji z melodią tetrisa ?

Avatar KufelMleka

31 lipca 2020, 16:43

@Kojot23: To najpewniej bym cię usłyszał.

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

31 lipca 2020, 16:37

gdyby był kolorowy to coś można by ułożyć...

Avatar Silent_Cat

31 lipca 2020, 15:55

Cześć chciałbym Cię serdecznie zaprosić na mój kanał !
Wrzucam na nim różne filmy z moim psem a na dodatek trwa na nim konkurs o 20 psc!
Link do kanału : https://www.youtube.com/channel/UCnPDl2EoxWO5Oqvi02hOHJA

Avatar
asasinpio

31 lipca 2020, 16:00

Avatar mafiabenio

31 lipca 2020, 14:45

Jesteś tak samo bezużyteczny jak ten klocek 😃

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar Memixgroszkowaty

31 lipca 2020, 17:21

Dobra to chyba Troll

Avatar
Konto usunięte

31 lipca 2020, 19:32

@Memixgroszkowaty: przydupas admina je**ny

Avatar KufelMleka

30 lipca 2020, 19:59

A to nie jest tak, że jeśli wpasujemy klocek dokładnie w momencie obrotu, to idą za to dodatkowe punkty?

Avatar Tymek590

30 lipca 2020, 20:04

@KufelMleka: To zależy. Oficjalnie jest tylko T-Spin i T-Spin Mini. T-Spin Mini to tylko gdy mozna normalnie wlozyc klocek T (fioletowy najczesciej) ale wklada sie go tak fikusnie z obrotu
t spin zwykly jest gdy jest wiekszosc przyblokowane i nie da siw go normalnie wlozyc
takim tspinem mozna niszczyc linie

Avatar Nanook

31 lipca 2020, 14:19

@KufelMleka: A tłumacząc na polski: za sam obrót nie ma dodatkowych punktów. Ale w niektórych przypadkach ten obrót w ostatniej chwili się przydaje, żeby później łatwiej było otrzymać dużo punktów.

Avatar Tymek590

31 lipca 2020, 14:19

@Nanook: w niektorych przypadkach dodatkowe pkty sa jesli sie przy tym zniszczy linie

Avatar Nanook

31 lipca 2020, 14:21

@Tymek590: No tak, ale punktów nie dostajesz za sam obrót w ostatniej chwili tylko za zniszczenie linii. A chyba o to Kufel pytał ;)

Swoją drogą ciśniesz w Tetrisa jakoś turniejowo czy raczej rekreacyjnie?

Avatar
Leg0Fan123

31 lipca 2020, 14:00

😉

Avatar
Konto usunięte

31 lipca 2020, 14:12

😎🖕🏼

Avatar
Konto usunięte

31 lipca 2020, 14:26

N🅾 Em🅾tes

Avatar
Konto usunięte

31 lipca 2020, 15:58

przestań się mazać

Avatar Memixgroszkowaty

31 lipca 2020, 17:22

Tu się nie używa emotek. Ile trzeba tłumaczyć!

Avatar Tymek590

30 lipca 2020, 19:53

jako ekspert Tetris™:
da sie go obrocic tylko qtedy jak deweloper poziomu yandev polozy srodek ciezkosci na jakis z kwadracikow zamiast na srodku

Avatar
Konto usunięte

30 lipca 2020, 19:45

Nie chcieli, żeby czuł się osamotniony

Avatar
Konto usunięte

30 lipca 2020, 19:44

No i wtedy mamy romb

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar KufelMleka

30 lipca 2020, 19:58

@Sonarcha: Wreszcie jakiś mądry głos.

Avatar
Konto usunięte

31 lipca 2020, 14:03

Racja, wtedy mamy romb. Bez tego też mamy.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Metiw
Dodane przez: Metiw

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Siemasz maleńka

Dobrze czasem się oderwać

Chciał tylko pomóc

Zaczęło się

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka