Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Siemasz maleńka
Dobrze czasem się oderwać
Chciał tylko pomóc
Zaczęło się
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 października 2025, 21:23
Był kiedyś też (nieoficjalny) Tetris 3D
Odpisz
31 lipca 2020, 17:23
nIe mOzNA uZYwAć eMoTEk
Japie**ole
Odpisz
31 lipca 2020, 21:47
@xXkuba22Xx: No nie można i tyle
Odpisz
31 lipca 2020, 23:14
@xXkuba22Xx: czemu nie dałeś tego komentarza w tamtym wątku gdzie ktoś jej użył?
Odpisz
1 sierpnia 2020, 00:56
@Ameron: bo nie musialem
Odpisz
1 sierpnia 2020, 00:56
mozna i tyle. Zaden jejak nie ma prawa zabraniac czegos takiego innemu jejakowi
Odpisz
1 sierpnia 2020, 03:19
@xXkuba22Xx: No super, tylko żeby potem nie było płaczu, iż ktoś dostaje wdółgłosy
Odpisz
Edytowano - 1 sierpnia 2020, 10:48
bo jakiś typ to wymyślił a teraz ślepo za tym podążacie. Nie potrafię zrozumieć co wam przeszkadzają emotki? Ja rozumiem jak ktoś spami tymi emotkami, ale wy się sracie nawet jak ktoś używa ich rozważnie.
Odpisz
1 sierpnia 2020, 15:43
@arceus1: Bo wyglądają okropnie, tak samo w niektórych miejsach jest "no anime" i tak, da się wstawić, jednak spotka się to z dezaprobatą.
Odpisz
3 sierpnia 2020, 19:08
@arceus1: Bo większość jejaków jest konserwatywna i podąża za tradycją, w odróżnieniu od ciebie heretyku!
Odpisz
31 lipca 2020, 14:14
Tetris nas uczy, że jeśli się dopasujemy, to znikamy
Odpisz
31 lipca 2020, 14:32
@venomman: Nigdy jeszcze nie słyszałem czegoś tak pięknie nonkonformistycznego. Nabiera to dodatkowe sensu w świetle tego, że ta gra powstała w Rosji.
Odpisz
31 lipca 2020, 16:40
@KufelMleka: A co jeśli bym ci powiedział że powstał utwór o historii Rosji z melodią tetrisa ?
Odpisz
31 lipca 2020, 16:43
@Kojot23: To najpewniej bym cię usłyszał.
Odpisz
31 lipca 2020, 16:37
gdyby był kolorowy to coś można by ułożyć...
Odpisz
31 lipca 2020, 15:55
Cześć chciałbym Cię serdecznie zaprosić na mój kanał !
Wrzucam na nim różne filmy z moim psem a na dodatek trwa na nim konkurs o 20 psc!
Link do kanału : https://www.youtube.com/channel/UCnPDl2EoxWO5Oqvi02hOHJA
Odpisz
31 lipca 2020, 16:00
@Silent_Cat:
Odpisz
31 lipca 2020, 14:45
Jesteś tak samo bezużyteczny jak ten klocek 😃
Odpisz
31 lipca 2020, 14:51
@mafiabenio: N🅾️ Emotes
Odpisz
31 lipca 2020, 15:37
@mafiabenio: Tu się nie używa emotek
Odpisz
31 lipca 2020, 15:39
@mafiabenio:
Odpisz
31 lipca 2020, 17:15
@JustinekFilmsYT: xD
Odpisz
31 lipca 2020, 17:17
@mafiabenio: Co cię śmieszy
Odpisz
31 lipca 2020, 17:18
@mafiabenio: Jesteś tu nowy prawda?
Odpisz
31 lipca 2020, 17:20
⚽ ⬆<
Odpisz
31 lipca 2020, 17:20
@mafiabenio: Wyjdź
Odpisz
31 lipca 2020, 17:20
@mafiabenio: ?¿
Odpisz
31 lipca 2020, 17:21
Dobra to chyba Troll
Odpisz
31 lipca 2020, 19:32
@Memixgroszkowaty: przydupas admina je**ny
Odpisz
30 lipca 2020, 19:59
A to nie jest tak, że jeśli wpasujemy klocek dokładnie w momencie obrotu, to idą za to dodatkowe punkty?
Odpisz
30 lipca 2020, 20:04
@KufelMleka: To zależy. Oficjalnie jest tylko T-Spin i T-Spin Mini. T-Spin Mini to tylko gdy mozna normalnie wlozyc klocek T (fioletowy najczesciej) ale wklada sie go tak fikusnie z obrotu
t spin zwykly jest gdy jest wiekszosc przyblokowane i nie da siw go normalnie wlozyc
takim tspinem mozna niszczyc linie
Odpisz
31 lipca 2020, 14:19
@KufelMleka: A tłumacząc na polski: za sam obrót nie ma dodatkowych punktów. Ale w niektórych przypadkach ten obrót w ostatniej chwili się przydaje, żeby później łatwiej było otrzymać dużo punktów.
Odpisz
31 lipca 2020, 14:19
@Nanook: w niektorych przypadkach dodatkowe pkty sa jesli sie przy tym zniszczy linie
Odpisz
31 lipca 2020, 14:21
@Tymek590: No tak, ale punktów nie dostajesz za sam obrót w ostatniej chwili tylko za zniszczenie linii. A chyba o to Kufel pytał ;)
Swoją drogą ciśniesz w Tetrisa jakoś turniejowo czy raczej rekreacyjnie?
Odpisz
31 lipca 2020, 14:00
😉
Odpisz
31 lipca 2020, 14:12
😎🖕🏼
Odpisz
31 lipca 2020, 14:26
N🅾 Em🅾tes
Odpisz
31 lipca 2020, 15:58
przestań się mazać
Odpisz
31 lipca 2020, 17:22
Tu się nie używa emotek. Ile trzeba tłumaczyć!
Odpisz
30 lipca 2020, 19:53
jako ekspert Tetris™:
da sie go obrocic tylko qtedy jak deweloper poziomu yandev polozy srodek ciezkosci na jakis z kwadracikow zamiast na srodku
Odpisz
30 lipca 2020, 19:45
Nie chcieli, żeby czuł się osamotniony
Odpisz
30 lipca 2020, 19:44
No i wtedy mamy romb
Odpisz
30 lipca 2020, 19:47
b r a c h u
Odpisz
30 lipca 2020, 19:47
to nie do końca tak działa
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2020, 19:48
Romb to zupełnie inna figura geometryczna
To jest romb ustawiony na podstawie
Niezbyt to kwadrat
Odpisz
30 lipca 2020, 19:56
@kakausia: Romb to nie kwadrat, ale kwadrat to romb.
Odpisz
30 lipca 2020, 19:58
@Sonarcha: Wreszcie jakiś mądry głos.
Odpisz
31 lipca 2020, 14:03
Racja, wtedy mamy romb. Bez tego też mamy.
Odpisz