Przynajmniej jeden plus Przystani...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Można, tylko trzeba wstawać rano
Lekko nie będzie
Tacy sami, a ściana między nami
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 sierpnia 2020, 17:37
Elrath to (smocze) bóstwo, które ta frakcja wyznaje (gdyby ktoś nie wiedział)
Odpisz
22 grudnia 2020, 07:24
@Bartuuu_Bert: Ten też
Odpisz
30 lipca 2020, 20:49
A jak dojdzie do oblężenua to jakie 3000 chlopów zrobią one hit killa na czymś ?
Odpisz
30 lipca 2020, 20:54
Na jednym (1) kościanym smoku.
Odpisz
30 lipca 2020, 20:57
@HerrDoctor: Szukasz dziury w calym, jednostka to jednostka, a pozatym lepiej cos tam miec niż nie mieć, i oddac xamek bez pomeczenia wroga wierzyczkami
Odpisz
30 lipca 2020, 21:21
Żart.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Ty.
Odpisz
2 sierpnia 2020, 15:25
przystań może ulepszać jednostki o 1 tier za złoto, w przypadku chłopów zostają oni zmienieni w łuczników
Odpisz
2 sierpnia 2020, 15:52
@FluttershyIsNOTaDoormat: ten cały trening miał dość sporo ograniczeń, nie mogłeś podnosić poziomu zbyt wielu istot, a gdyby nie było ograniczenia poziomu to przystań stałaby u mnie na równi nekromantami (lepsi byli w podstawce, ale w hordach też nie odstają) i demonami z ich bramą
Odpisz
2 sierpnia 2020, 19:21
@UZMAjejownik: w podstawce jedynym ograniczeniem był gold (no i skil potrzebny, wiadomo), pote dopiero skiepścili tak samo jak nekromancję
Odpisz
2 sierpnia 2020, 15:23
A za to złoto wyszkolimy was na łuczników
Odpisz
2 sierpnia 2020, 16:07
@FluttershyIsNOTaDoormat: Można powiedzieć, że Przystań ma łączny przyrost łączników o wartości 62 na miasto (z odpowiednim skillem i zasobami).
Odpisz
2 sierpnia 2020, 17:53
@HerrDoctor: szkoda,że w późniejszych dodatkach ograniczyli zarówno ilość szkoleń na tydzień co i wskrzeszanie u nekromantów. Głupio tak trochę
Odpisz
2 sierpnia 2020, 19:13
@FluttershyIsNOTaDoormat: Nom.
Odpisz
30 lipca 2020, 19:56
To oni generują złoto?
Nieźle
Odpisz
30 lipca 2020, 19:59
1 (z specjalnym herosem 2) złota na dzień, na wieśniaka.
Odpisz
30 lipca 2020, 20:01
podatki ziomuś
Odpisz
2 sierpnia 2020, 15:26
@HerrDoctor: mój wujek mówił na tą bohaterkę "pszczółka" bo skojarzyła mu się jej fryzura z mają, a chłopi byli przy niej pracowici jak pszczółki :)
Odpisz
2 sierpnia 2020, 15:02
szkoda że po ulepszeniu tracili ten bonus
Odpisz
2 sierpnia 2020, 15:25
@volf360: nie po dodatku hord, tam bonus zostawał (i były 2 do wyboru)
Odpisz
2 sierpnia 2020, 11:13
Znacie to uczucie gdy zobaczycie mema z jakiejś gry więc myślicie "ej zagrałbym" i potem tracicie na to cały dzień? Ja właśnie poznałem
Odpisz
30 lipca 2020, 19:45
Ale ile kosztowali chłopi w HoMMV ?
Odpisz
30 lipca 2020, 19:48
@UZMAjejownik: Z wioski są darmowi, a z miasta 15 golda.
Odpisz
30 lipca 2020, 19:50
@HerrDoctor: 15 golda, opłaca się w sumie
Odpisz
30 lipca 2020, 19:51
@UZMAjejownik: Szczególnie z Ellie.
Odpisz
30 lipca 2020, 19:55
@HerrDoctor: ona chyba podważała kasę z podatków, w hirołsy V grałem z 3 miechy temu i nie pamiętam za bardzo
Odpisz
30 lipca 2020, 19:36
Odpisz
30 lipca 2020, 19:44
@wiedeni: *przystań
Odpisz
30 lipca 2020, 19:46
@UZMAjejownik: co
Odpisz
30 lipca 2020, 19:47
@wiedeni: no tak w Hirołsach V się nazywa miasto w którym można chłopów rekrutować
Odpisz
30 lipca 2020, 19:47
@UZMAjejownik: a już czaje dzięki
Odpisz
30 lipca 2020, 19:36
Z jakiej to gry?
Odpisz
30 lipca 2020, 19:37
Heroes of Might and Magic 5.
Odpisz