Zapamiętam cię w starej wersji
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Należy się za piękne oczy
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Deal życia
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 sierpnia 2020, 13:50
Tak było z GPlayem.
Odpisz
5 kwietnia 2022, 15:42
@PieselWojownik: ale on nigdy nie nagrywał dobrego contentu no chyba że ja czegoś nie wiem
Odpisz
Edytowano - 5 kwietnia 2022, 16:21
@Rudepusie: Kiedyś robił z modów, wyjaśniał jak wszystko działa itp
Odpisz
5 kwietnia 2022, 16:33
@PieselWojownik: a ok
Odpisz
9 sierpnia 2020, 10:57
Gilathiss z fajnego gościa stał się typowym youtuberem dla dzieci :((
Odpisz
Edytowano - 25 lutego 2022, 19:08
@Narehate: Boże przypomniałeś mi jak arka oglądałam u niego
Odpisz
6 grudnia 2020, 20:01
Ja tak miałem z Enzzim
Wiejska przygoda, to były czasy
Odpisz
7 grudnia 2020, 23:50
@lubie_frytki_z_ketchupem: a co się z nim stało? Bo tak sobie myślałem czy nie wrócić do jego serii.
Odpisz
8 grudnia 2020, 08:58
@IntroQWERTYk: Zaczął nagrywać krindżowe filmiki typu ,,Bąbelek i Karyna w Minecrafcie" a wiejskiej przygody już nie nagrywa
Odpisz
19 sierpnia 2020, 13:40
Wiem że wielu mnie zminusuje, ale Awięc to dobry przykład.
Jeszcze rok temu (albo dwa, już nie pamiętam) gadał w miarę ogarnięte rzeczy, a teraz pierdzieli lewackie bzdety jak potłucznony, jest obrażony na "boomerów", uważa się za głos pokolenia i usuwa ciągle filmy pod pretekstami
Odpisz
7 sierpnia 2020, 21:35
A mój ulubiony anglojęzyczny youtuber (Merg) przeciwnie, od 9 lat zawsze tak samo dobry content z coraz lepszą jakością. Do tej pory ani razu nie miał sponsora na kanale czego nie rozumiem ale szanuję
Odpisz
8 sierpnia 2020, 07:37
@RudeTomato: Merg od Undertale i fanowskich gier też z Undertale?
Odpisz
8 sierpnia 2020, 21:19
@u3389218: Tak ale on nagrywa bardzo dużo innych gier, tak na prawdę fanowskie gry z Undertale na jego kanale lubię najmniej bo nie jestem wielkim fanem tej gry
Odpisz
8 sierpnia 2020, 21:31
@RudeTomato: Ja lubię UT chyba najbardziej ze wszystkich gier,ale rozumiem że nie musisz lubić jej ty.
Szanuję to,że masz inny gust niż ja.
AMEN
Odpisz
8 sierpnia 2020, 21:50
@u3389218: Ja lubię UT, napisałem tylko że nie jestem wielkim fanem tej gry. Serię z UT bardzo lubiłem, po prostu jej fanowskie gry mnie raczej nie interesują
Odpisz
8 sierpnia 2020, 21:50
@RudeTomato: ok
rozumiem
Odpisz
8 sierpnia 2020, 09:09
Irytujący historyk na szczęście zmienia się na lepsze
Odpisz
8 sierpnia 2020, 11:59
@TheExpertt: Co za historia (chodzi o to że się polepsza)
Odpisz
8 sierpnia 2020, 12:43
@mememe5: to również
Odpisz
8 sierpnia 2020, 13:32
@TheExpertt: "Mieszko, mój koleszko", "Chrobry, byłeś dobry"
Odpisz
7 sierpnia 2020, 23:06
Williextreme, oby jemu jeszcze nie odbiło
Odpisz
8 sierpnia 2020, 08:56
@AnonGuy: mu już dawno odbiło ale nie w takim sensie, to drugie raczej mu nie grozi
Odpisz
Edytowano - 8 sierpnia 2020, 11:17
@Liski_sa_super: znaczy w sensie miałem na myśli że zacznie robić masówkę pod dzieci, bo zje*any jest już od dawna (oczywiście w dobrym sensie).
Odpisz
8 sierpnia 2020, 12:29
@AnonGuy: Wątpię, że tak będzie
Odpisz
8 sierpnia 2020, 11:34
Orzeł, teraz pysiek
Odpisz
7 sierpnia 2020, 20:49
Mówcie o mnie co chcecie ale lubiłem oglądać RoxMB :/
Odpisz
8 sierpnia 2020, 09:56
@XTeresa_KobzdziejX: on się tak nie zmienił boli tylko brak MEA
Odpisz
8 sierpnia 2020, 10:02
@Kapichu: może trochę źle to ująłem, chodziło bardziej o to że nie wrzuca regularnie filmów, ale jeśli już wrzuci to są na dosyć wysokim poziomie
Odpisz
7 sierpnia 2020, 21:14
SztywnyPatyk
Odpisz
7 sierpnia 2020, 22:14
@EnergyBlack: Według mnie przeciwnie. Recenzja zakonnicy mnie rozje*ała.
Odpisz
8 sierpnia 2020, 10:01
@mememe5: a według mnie nigdy nie był dobry (ok miał kilka fajnych filmów) a roz***ał przy recenzji remaku króla lwa gdzie gadał takie bzdury
Odpisz
8 sierpnia 2020, 11:57
@Kapichu: Powiem szczerze, jako krytyków oglądam jedynie Ponarzekajmy o filmach, i ewentualnie sfilmowanych, a Patyka oglądam tylko dlatego, żeby się pośmiać
Odpisz
8 sierpnia 2020, 11:58
@Kapichu: P.S. Jak pisałem o tym, że zakonnica mnie rozje*ała, to chodziło o to że się śmiałem
Odpisz
21 października 2021, 08:55
@mememe5:
(Wiem Data)
Zgadzam się z tobą
A mnie rozpierniczyła recenzja,, Slendermana"
SztywnyPatyk to ten z tych youtuberów, który ma własny, świetny content, ma wielkie poczucie humoru oraz nagrywa świetne i śmieszne recenzje dobrych i złych filmów
Odpisz
1 sierpnia 2020, 23:27
Orzeł , który stał się furry i zmienił nick na pysiek
Odpisz
7 sierpnia 2020, 20:01
@Mafelusz: tak
Odpisz
7 sierpnia 2020, 20:19
@Mafelusz: Pysiek zawsze był krindżowy, ale przynajmniej ma fajny humor i strimy z pielgrzymkobusu czy innych wacky rzeczy
Odpisz
8 sierpnia 2020, 07:39
@Soberker: He he KACZKI SIE PALO GOLCE ŚPIEWAJO
Odpisz
7 sierpnia 2020, 21:37
Ku*wa Gplay.
Odpisz
7 sierpnia 2020, 21:52
@kamilowski2004: O niee, pamiętam jak zobaczyłem, że wraca na youtube i kliknąłem w jego najnowszy filmik. Szkoda, że tak się stoczył
Odpisz
8 sierpnia 2020, 00:17
@nimamniku123: nowe filmy gplaya w skrócie
"gplay zamienia się mózgiem z scp 096 *nic się nie zmienia*
Odpisz
Edytowano - 7 sierpnia 2020, 22:52
Drollercaster (teraz DC Studio) miał kiedyś fajne filmy z Minecraft, teraz można go porównać do Vito i Belli
Odpisz
7 sierpnia 2020, 22:50
LJay poprostu mi się znudził.
Odpisz
7 sierpnia 2020, 20:29
Unboxall 2017 - Openingi paczek i żarty o kocie
Unboxall teraz - PrAsA HyDrAuLiCzNa
DaVinci 2016 (wówczas Dejw) - Programowanie w notatniku, gra MyCity, jakieś filmiki z GTA: SA i pomoce na poziomie hindusów
DaVinci teraz - (w hooy strzałek i zaskoczonych ryjców na miniatutce) "mordeczko" *monolog o dawaniu łapek w górę i itp* *efekty prosto z jakichś greenscreenów* i aktorstwo niczym Dawid Czech
Sory za starcze pitolenie
Odpisz
7 sierpnia 2020, 21:18
O, jak kojarzę tego drugiego, jak oglądałem te filmy o robieniu gry w batchu i sam swoją zrobiłem
Odpisz
7 sierpnia 2020, 22:38
jeszcze
GPLAY dawno temu - Recenzje modów i texturepacków, miniaturki bardzo fajne
GPLAY teraz - ZaMeK DrZeW DeBiLeR wErSuS zAmEk LaLkI bUbU, RzYcIe tRoLfAcC oD rZyCa Do SmIeRci, KoŁo FoRtUnY w MInCrFt
Odpisz