Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Nikodem8378

8 sierpnia 2020, 14:59

Mam neostrade z 10 mb/s :(

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Zjarany92

17 maja 2022, 03:33

@kaczka_jest_fajna: kiedyś przyjdzie pora że i u ciebie będzie spokojnie ;d

Avatar kaczka_jest_fajna

17 maja 2022, 13:24

@Zjarany92: mam nadzieje :)

Avatar Wilczy_Wladca

8 sierpnia 2020, 08:54

Ma ktoś szablon, czy sam mam sb przyciąć?

Avatar KwevreX

6 sierpnia 2020, 00:25

U mnie jest taka zwalona sprawa ze światłowodem, że w centrali myślą, że mieszkam przy ulicy, ale od tej ulicy biegnie taka uliczka, na której ja mieszkam i od ulicy dzielą mnie dwa słupy.
4 MIESIĄCE SIĘ JUŻ Z TYM MĘCZĄ ABY PRZECIĄGNĄĆ KABEL PRZEZ DWA (2, two, zwei, два, II) SŁUPY
Połączmy się w bólu ci, którzy mamy zły internet

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

7 sierpnia 2020, 22:57

@KwevreX: ja tam teraz mam słaby internet ponieważ średnio 600kb/s przesyłania i 6mb/s pobierania ( trzeba zawsze dzielić na 10) ale w grudniu będę miał lepszy światłowód :D

Avatar KwevreX

Edytowano - 8 sierpnia 2020, 00:17

człowieku twój internet jest 2 razy lepszy od mojego, więc nawet nie mów że jest słaby

Avatar Xgamer

7 sierpnia 2020, 21:53

Ja mieszkam około 100m od budynku Orange w którym mamy internet i mam 80mbs bo światłowodu nie da się pociągnąć a i tak ledwo co mam internet taki bo sami musieliśmy ciągnąć kabel i gdyby nie to miałbym internet radiowy

Avatar XTeresa_KobzdziejX

7 sierpnia 2020, 20:51

Mieszkam na takim zadupiu, że mój maksymalny download to 500kb/s xD

Avatar Smuteczek

7 sierpnia 2020, 23:27

@XTeresa_KobzdziejX: W Afryce to mają 64 Kb, ale na tydzień i jakoś nie narzekają

Avatar PapcioStrefa

8 sierpnia 2020, 07:52

@Smuteczek: nie słyszysz żeby narzekali bo za słaby internet na wysłanie wiadomości

Avatar xHaroTM

7 sierpnia 2020, 20:15

rybnet ma spoko internet

Avatar janek20112XD

7 sierpnia 2020, 20:10

jak to możliwe 1 ping tyle Mbps download i upload

Avatar INDOMINUS_REX

7 sierpnia 2020, 20:12

@janek20112XD: Internet światłowodowy

Avatar Errror_Sans

7 sierpnia 2020, 19:42

Najszybszy internet dostępny u mojego dostawcy to 600Mb/s ale do mojej wioski dociera najszybciej max 100Mb/s ale mnie stać co najwyżej na 20Mb/s

Avatar DeiwidxZiom

7 sierpnia 2020, 19:39

Ku*wa jak i ten co miał na aki wiem nik chyba przy samej antenie mieszkał

Avatar
Janusz_Taxi_2

6 sierpnia 2020, 09:08

Ja sobie sprawdzałem szybkość internetu na speedtest.pl ale ta strona chyba nie działa poprawnie bo pokazuje prędkośc pobierania 59 MB/s, a rekordowa prędkość jaką osiągnął ten internet podczas pobierania to 7 MB/s

Aha i jeśli ktoś wie co to jest to jitter to moze napisać

Avatar Tom_Q

6 sierpnia 2020, 10:01

bo strona pokazuje w Mb czyli mega bitach a na steamie itd pobieranie jest zawsze pokazane w MB czyli mega bajtach a jeden bajt to 8 biów

Avatar
Janusz_Taxi_2

6 sierpnia 2020, 10:02

@Tom_Q: Ahaaaa, rzeczywiście

Avatar Nuzjn

6 sierpnia 2020, 09:01

Jeden giga na sekundę? Wdrażam komunizm gdzie ta osoba mieszka? Będę nowym sąsiadem

Avatar Dov_Pl

6 sierpnia 2020, 00:20

To jest jak z działającym komunizmem nie możliwe...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (22)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (22)
Avatar bananmlgdoge

6 sierpnia 2020, 01:40

@Tom_Q: biegielicja

Avatar wielkinawieki

6 sierpnia 2020, 02:26

@bananmlgdoge: Możesz mi trochę ukraść, niepotrzebne mi aż tyle

Avatar rumcajschr

6 sierpnia 2020, 00:40

*orgazm*

Avatar Tom_Q

6 sierpnia 2020, 01:04

@rumcajschr: stop horny stop

Avatar rumcajschr

6 sierpnia 2020, 01:06

@Tom_Q: Looks like I'm going to the horny jail

Avatar Tom_Q

Edytowano - 6 sierpnia 2020, 01:09

@rumcajschr: age is only number jail is only building

Avatar NormalnyCzlowiek

6 sierpnia 2020, 00:17

Nie byo

Avatar Tom_Q

6 sierpnia 2020, 00:20

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Tom_Q
Dodane przez: Tom_Q

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Nigdy na to nie wpadną

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Młodzi gniewni

Fajnie że odpowiedzieli

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka