Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar drzewko_kokosowe1

1 lipca 2020, 15:07

troche b00merskie

Avatar LuKeila

19 listopada 2013, 15:17

'Król Internetów' znajduje kolejne ofiary. Teraz odświeżacz powietrza, a potem może jeszcze podpaski, co? ;_;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar allduckslikewater

8 maja 2018, 15:28

Lol, odpisałeś po kilku latach

Avatar
arbuziec

8 maja 2018, 18:11

@allduckslikewater: dlaczego by nie

Avatar
Konto usunięte

19 listopada 2013, 16:10

Głupie,nie śmieszne,bez sensu,nudne. 1/5

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar noszkurnawszystkozajete

20 listopada 2013, 17:29

no a ty niby ile masz lat, co?

Avatar
Konto usunięte

20 listopada 2013, 18:03

Avatar Amaika

19 listopada 2013, 16:45

nie rozumiem jakim cudem wam sie jeszcze to nie znudzilo

Avatar Near1

19 listopada 2013, 17:34

@Amaika: A pechowy Brian też się jeszcze nie znudził.

Avatar bylejakbylegdzie

19 listopada 2013, 17:39

@Near1: pechowy brian miał jeszcze trochę sensu choć teraz rzadko coś fajnego zrobią a ten pieseł to chyba najgorszy mem jaki widziałem

Avatar siemek22

19 listopada 2013, 17:59

@bylejakbylegdzie: Masz ode mnie plusa.

Avatar noszkurnawszystkozajete

20 listopada 2013, 17:28

@Amaika: na przykład normalnym... -,-

Avatar herbatnik

20 listopada 2013, 14:18

co to pieseł O.o

Avatar maitka

19 listopada 2013, 21:53

Czy to są siki pesełka?

Avatar
Konto usunięte

19 listopada 2013, 15:18

K***a,ile można! Pieseł jest już nudny! Jedyny NORMALNY komentarz dla pieseła to:
Wow rzyganie już piesełem Wow pieseł taki nudny Wow Ch*jeł Wow Tak wielka nuda Wow z piesełem do ognia Wow Uszanowanko. c:

Avatar SNIKERSS

19 listopada 2013, 18:27

Cudownie to ująłeś :D

Avatar
Konto usunięte

19 listopada 2013, 20:45

@SNIKERSS: Dobrze wiedzieć,że ktoś myśli to,co ja ^ v ^

Avatar piotrek172

19 listopada 2013, 15:35

A ja tam ***a lubie pieseła Wow i tera czekam na hejty zobacze ile dostane łapek down

Avatar Rander

19 listopada 2013, 19:22

@piotrek172: Dostałeś łapki w góre!!

Avatar
Konto usunięte

19 listopada 2013, 19:01

Każdy kto lubi pieseła musi zginąć!

Avatar Near1

19 listopada 2013, 17:35

Wszyscy zwolennicy pieseła zjednoczmy się!!!

Avatar Aracz

19 listopada 2013, 16:58

Macie problemy. Kto wam każe to czytać? Uszanowanko.

Avatar kolkav5

19 listopada 2013, 15:55

Obrazek mnie nie rozśmieszył, wręcz przeciwnie.
2/5

Avatar
Konto usunięte

19 listopada 2013, 15:38

pół godziny od dodania obrazka i już hejty c:

Avatar kokomando

19 listopada 2013, 15:21

DOSYĆ KUR*A! ILE MOŻNA?!

Avatar
Konto usunięte

19 listopada 2013, 15:03

Już od dawna ten pieseł mnie irytował...
Ale TO?!
TO JEST JUŻ PRZESADA!!!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Nigdy na to nie wpadną

Pozdrawiam świetliki

Tacy sami, a ściana między nami

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka