Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Deal życia
Papierowa szkoła posting
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 grudnia 2013, 12:34
Mój ognisty lisek Cię unicestwi!
Odpisz
12 stycznia 2014, 14:19
i mój!
Odpisz
17 listopada 2014, 19:30
@catthe: no i mój a moze lisek wezmie tarcze opery
Odpisz
19 listopada 2013, 19:27
To są linie proste a nie krzywe jak jakieś krzywe linie.
Odpisz
20 listopada 2013, 00:14
@benman: ale mimo wszystko nawet z prostymi liniami powiesz, że to jest liczba 6
Odpisz
20 listopada 2013, 19:31
@hubert1204t: Ale za to inna.
Odpisz
Edytowano - 20 listopada 2013, 21:50
@benman: w jakim znaczeniu inna ? Jeśli chodzi o wygląd to się zgodzę ale dalej przypomina liczbę 6
Odpisz
21 listopada 2013, 17:26
@hubert1204t: Chodzi o wygląd.
Odpisz
20 listopada 2013, 16:38
A więc to ty jesteś odpowiedzialny za połączenie Google+ z YouTube'm! :C
Odpisz
20 listopada 2013, 10:46
i dlatego używam mozilli
Odpisz
19 listopada 2013, 17:28
Albo 999, albo 696, albo 699, albo 669, albo 996, albo 966, albo 969 ;/
Odpisz
19 listopada 2013, 16:23
a właśnie chrome mi się zj#bał, przypadek?
Odpisz
19 listopada 2013, 16:34
@vulpix: TAK
Odpisz
19 listopada 2013, 17:07
@vulpix: Nie sądze;D
Odpisz
19 listopada 2013, 17:06
dobrze ze mam mozille
Odpisz
19 listopada 2013, 15:24
Czy Bodex nie miał dawniej takiego diabła na avatar?
Odpisz
19 listopada 2013, 15:33
nie C: tamten avek to ten tylko że tamten niebył w całości to była tylko jego głowa :c
Odpisz
19 listopada 2013, 15:34
@TheOrzeszek: jaki lol ja się pytam czy to TEN obrazek! co mówisz że nie, a potem że tak? -,-
Odpisz
19 listopada 2013, 15:37
jego obecny avatar to jego stary avatar tylko na starym była głowa nowego avka :c takie to trudne ?
Odpisz
19 listopada 2013, 16:08
@TheOrzeszek: a, już rozumiem
Odpisz
19 listopada 2013, 16:27
C:
Odpisz
19 listopada 2013, 15:48
dowiedziałem się że służę od lat szatanowi ;-;
Odpisz
19 listopada 2013, 15:47
Z google + na youtube chyba też .
Odpisz
19 listopada 2013, 15:38
Tylko nie Diablo shemale ;___;
Odpisz
19 listopada 2013, 15:33
a google chrome to moja ulubiona przeglądarka
Odpisz
19 listopada 2013, 15:22
Ja właśnie pisze ten komentarz na Chrome
Odpisz
19 listopada 2013, 15:21
Zakazane symbole: Google Chrome logo. Wut?
Odpisz
19 listopada 2013, 15:17
Myślę, że Natanek zainteresowałby się tą sprawą.
Odpisz