Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Bartolinise

Edytowano - 3 sierpnia 2020, 12:18

dlatego rozmawiam z demonem paraliżu sennego, aby mój mózg nie przypominał mi tego co zrobiłem dawno temu

Avatar oneXD

3 sierpnia 2020, 12:22

@Bartolinise: jak sie z takowym rozmawia?

Avatar Bartolinise

3 sierpnia 2020, 12:23

@oneXD: fajnie nawet, szkoda tylko że ruszać się nie moge bo bym po herbatke poszedł

Avatar oneXD

3 sierpnia 2020, 12:23

@Bartolinise: to sie ciesze

Avatar nie_kosmita

3 sierpnia 2020, 12:41

@Bartolinise: co to paraliż senny

Avatar Gameroqu

8 marca 2022, 02:45

@nie_kosmita: to stan w którym budzisz się sparaliżowany gdyż obudziłeś się a twoje ciało nie wyszło wtedy z paraliżu który następuje podczas snu (dzieje się taki paraliż np. Po świadomym śnie)

Avatar oneXD

3 sierpnia 2020, 12:21

Przez tego mema przypomnialo mi sie jak probowalem zagadac do mojej crush

Avatar Tajdeus

5 sierpnia 2020, 21:25

@oneXD: Spoko... On jest z życia wzięty.

Avatar szyper2006

6 sierpnia 2020, 11:52

@Tajdeus: mi to akurat poszło początkowo nawet dobrze, dopóki nie powiedziałem co czuję...

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 6 sierpnia 2020, 11:16

W 4 klasie na wuefie rysowałam serduszka w notatniku i wyrwane z nimi kartki rzucałam w krasza.
Nie no podryw pierwsza klasa-

Avatar Stulej4

5 sierpnia 2020, 23:46

Ku*wa pamiętam jak w czasie później podstawówki, kiedy to byłem po raz pierwszy zakochany, narysowałem kilka rysunków przedstawiające sympatię
Wciąż mam te rysunki i zamierzam je spalić z kumplem

Avatar Rddxrete

5 sierpnia 2020, 22:14

Mogę prosić o szablon?

Avatar
Pistacja15

5 sierpnia 2020, 22:09

To, że żałujesz swoich czynów znaczy, że jesteś teraz lepszym człowiekiem.
~ jakiś mądry ktoś

W takim razie moi rodzice są najlepszymi ludźmi bo jestem oczywiście wpadką.

Avatar Przemek572

Edytowano - 5 sierpnia 2020, 20:11

Tytuł\ Nie no, bez przesady.

Avatar alexiejs

5 sierpnia 2020, 20:02

Bardzo cringowe wspomnienia

Avatar jeja_12

3 sierpnia 2020, 13:57

Haha, bo wiecie

Avatar Halo_Rene234

3 sierpnia 2020, 12:50

„Cześć mała, jesteś gorąca jak chodniki w Izraelu”

Avatar
ddawdad

3 sierpnia 2020, 12:19

Aż mi się przypomniało jak raz przez spotkanie sympatii w sklepie się zawiesiłem i na nic nie reagowałem...

Avatar Bartolinise

3 sierpnia 2020, 12:19

i co potem było?

Avatar
ddawdad

3 sierpnia 2020, 12:20

@Bartolinise: Potem to już się do mnie nie odzywała.

Avatar Bartolinise

3 sierpnia 2020, 12:21

Avatar Bartolinise

3 sierpnia 2020, 12:22

masz na pocieszenie

komentarz obrazkowy

Avatar
ddawdad

3 sierpnia 2020, 12:23

@Bartolinise: Dziękuję.

Avatar sermasteropl44

3 sierpnia 2020, 12:30

ja powiedziałem mojej pierwszej sympatii że ją lubię, dając jej kapsla od tymbarka z napisem " czy mam szansę".

"nie, ale zbieram kapsle, mogę go zatrzymać?"

Avatar Oliwier256

3 sierpnia 2020, 12:37

@sermasteropl44: to chyba najgorsze friendzone jakie może być

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Tajdeus
Dodane przez: Tajdeus

To będzie bolało

I po kłopocie

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Totalnie

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Ostry ten sędzia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka