To bardziej bolesne niż oglądanie polskich komedii romantycznych
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To będzie bolało
I po kłopocie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Totalnie
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 3 sierpnia 2020, 12:18
dlatego rozmawiam z demonem paraliżu sennego, aby mój mózg nie przypominał mi tego co zrobiłem dawno temu
Odpisz
3 sierpnia 2020, 12:22
@Bartolinise: jak sie z takowym rozmawia?
Odpisz
3 sierpnia 2020, 12:23
@oneXD: fajnie nawet, szkoda tylko że ruszać się nie moge bo bym po herbatke poszedł
Odpisz
3 sierpnia 2020, 12:23
@Bartolinise: to sie ciesze
Odpisz
3 sierpnia 2020, 12:41
@Bartolinise: co to paraliż senny
Odpisz
8 marca 2022, 02:45
@nie_kosmita: to stan w którym budzisz się sparaliżowany gdyż obudziłeś się a twoje ciało nie wyszło wtedy z paraliżu który następuje podczas snu (dzieje się taki paraliż np. Po świadomym śnie)
Odpisz
3 sierpnia 2020, 12:21
Przez tego mema przypomnialo mi sie jak probowalem zagadac do mojej crush
Odpisz
5 sierpnia 2020, 21:25
@oneXD: Spoko... On jest z życia wzięty.
Odpisz
6 sierpnia 2020, 11:52
@Tajdeus: mi to akurat poszło początkowo nawet dobrze, dopóki nie powiedziałem co czuję...
Odpisz
Edytowano - 6 sierpnia 2020, 11:16
W 4 klasie na wuefie rysowałam serduszka w notatniku i wyrwane z nimi kartki rzucałam w krasza.
Nie no podryw pierwsza klasa-
Odpisz
5 sierpnia 2020, 23:46
Ku*wa pamiętam jak w czasie później podstawówki, kiedy to byłem po raz pierwszy zakochany, narysowałem kilka rysunków przedstawiające sympatię
Wciąż mam te rysunki i zamierzam je spalić z kumplem
Odpisz
5 sierpnia 2020, 22:14
Mogę prosić o szablon?
Odpisz
5 sierpnia 2020, 22:09
To, że żałujesz swoich czynów znaczy, że jesteś teraz lepszym człowiekiem.
~ jakiś mądry ktoś
W takim razie moi rodzice są najlepszymi ludźmi bo jestem oczywiście wpadką.
Odpisz
Edytowano - 5 sierpnia 2020, 20:11
Tytuł\ Nie no, bez przesady.
Odpisz
5 sierpnia 2020, 20:02
Bardzo cringowe wspomnienia
Odpisz
3 sierpnia 2020, 13:57
Haha, bo wiecie
Odpisz
3 sierpnia 2020, 12:50
„Cześć mała, jesteś gorąca jak chodniki w Izraelu”
Odpisz
3 sierpnia 2020, 12:19
Aż mi się przypomniało jak raz przez spotkanie sympatii w sklepie się zawiesiłem i na nic nie reagowałem...
Odpisz
3 sierpnia 2020, 12:19
i co potem było?
Odpisz
3 sierpnia 2020, 12:20
@Bartolinise: Potem to już się do mnie nie odzywała.
Odpisz
3 sierpnia 2020, 12:21
Odpisz
3 sierpnia 2020, 12:22
masz na pocieszenie
Odpisz
3 sierpnia 2020, 12:23
@Bartolinise: Dziękuję.
Odpisz
3 sierpnia 2020, 12:30
ja powiedziałem mojej pierwszej sympatii że ją lubię, dając jej kapsla od tymbarka z napisem " czy mam szansę".
"nie, ale zbieram kapsle, mogę go zatrzymać?"
Odpisz
3 sierpnia 2020, 12:37
@sermasteropl44: to chyba najgorsze friendzone jakie może być
Odpisz