Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kotlet25

21 grudnia 2021, 11:04

Wow chyba jestem od niego młodszy a wyższy

Avatar WandaWillson

3 sierpnia 2020, 21:05

Ja tam lubię niskich. Wysokich też. Chłopcy ogólnie są fajni. Chociaż dziewczyny też...

Avatar Bartolinise

3 sierpnia 2020, 21:09

@WandaWillson: Kolesie Bi szukający dziewczyny:
Szukam dziewczyny, wymagania:
-ma być dziewczyną (opcjonalnie)

Avatar Liski_sa_super

3 sierpnia 2020, 21:30

@Bartolinise: albo wielbiciele trapów i femboyów

Avatar rumcajschr

3 sierpnia 2020, 22:31

@Liski_sa_super: No witam

Avatar Liski_sa_super

3 sierpnia 2020, 22:39

@rumcajschr: nie wiedziałem że twój poziom ukulturowania jest tak wysoki

Avatar PanP0tezny

7 sierpnia 2020, 14:40

Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2020, 11:05

Ja 174 miałam w 6 klasie, a jestem dziewczyną.

Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2020, 13:44

Ładnie

Avatar gracjan_pl

6 sierpnia 2020, 16:07

Czyli masz 6 cm tam gdzie brakuje

Avatar PanP0tezny

7 sierpnia 2020, 14:38

@gracjan_pl: co jest nie tak? Za kilka miesięcy mam 18 lat i tylko 1 cm wyższy

Avatar Xenon77

6 sierpnia 2020, 09:20

ej, 174 jest aż tak złe?

Avatar Rimea

6 sierpnia 2020, 10:44

@Xenon77: taki okej, wiele dziewczyn ma później 170 cm więc w takiej sytuacji nie ma jakiejś niezręczności z powodu wzrostu. W sensie każdy wzrost, który nie wynika z choroby czy innych zaburzeń jest okej.

Avatar
Konto usunięte

3 sierpnia 2020, 20:58

Haha bo wiecie

Avatar LOKO30

3 sierpnia 2020, 21:00

w dupie to mam

Avatar
Konto usunięte

3 sierpnia 2020, 21:00

@LOKO30: To trochę gejowe

Avatar LOKO30

3 sierpnia 2020, 21:02

w dupie to mam

Avatar Polish_conqueror2000

3 sierpnia 2020, 22:43

@LOKO30: Purple Guya też?

komentarz obrazkowy

Avatar Nuzjn

6 sierpnia 2020, 08:57

Avatar Polish_conqueror2000

6 sierpnia 2020, 09:53

@Nuzjn: hello there! Old Spot

Avatar Nuzjn

6 sierpnia 2020, 10:16

@Polish_conqueror2000: fuck you dave im not falling for this again go throw Foxy into the great canyon or something smh

Avatar SorestSuperior5

Edytowano - 6 sierpnia 2020, 09:51

Osoba tłumacząca mema jest bardzo słaba w jednostki.
6 cali to nie 6 cm.

Avatar Axyui

6 sierpnia 2020, 08:29

Jakoś po angielsku zabawniej to brzmiało

Avatar Bartolinise

3 sierpnia 2020, 21:01

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ostry ten sędzia

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

To się nie może nie udać

Tymi się chodzi

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka