”I choćbym szedł ciemną doliną…”
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Tacy sami, a ściana między nami
Frustrujące
Lekko nie będzie
Nie są aż takie pyszne
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 sierpnia 2020, 16:44
przypomina mi się śmierć ze Świata Dysku.
Odpisz
5 sierpnia 2020, 17:54
Odpisz
8 sierpnia 2020, 11:54
w sumie jeden z moich ulubionych momentów w serii był jak Śmierć zapytany o to, "czemu warto żyć, skoro się umiera", odpowiedział na pytanie po prostu: "SĄ KOTY."
Odpisz
19 sierpnia 2020, 18:55
serio tak było?
Odpisz
Edytowano - 19 sierpnia 2020, 19:08
@orzech39: tak. W "Czarodzicielstwie", o ile pamiętam. Nie napisałem dokładnie słowo w słowo jak było, ale przekaz ten sam.
Odpisz
19 sierpnia 2020, 20:51
zaraz... Nasz bohater umarł?
Odpisz
Edytowano - 19 sierpnia 2020, 22:07
@orzech39: Nie, to była akurat wstawka z inną postacią, której Ci nie zaspoileruję :)
Odpisz
19 sierpnia 2020, 18:56
Złodziejka książek
Odpisz
9 sierpnia 2020, 23:18
Dokładnie. Sam mam jedno z haseł życiowych:
"Śmierci, o przyjaciółko moja".
Śmierć nie jest mi wrogiem. Jest czymś, co zabierze mnie do nieba.
Odpisz
Edytowano - 9 sierpnia 2020, 01:33
Wydaje mi się źe to dlatego, że po prostu to jest pierwsza istota którą spotykasz po przejściu tego wszystkiego i to ona jest twarzą tego etapu życia w ktorej tracisz wszystko.Jest jak taki pracownik firmy która cię oje#ała-on ma tylko przekazać smutną wiadomość i sam nie ma na to wpływu ale i tak swoją złość kierujesz na niego bo to on jest wystawiony na kontakt z tobą.
Odpisz
8 sierpnia 2020, 17:58
Z tym że w zamyśle miała to być kobieta... A że nie ma ciała, poza kośćmi, to ludzie myślą że mężczyzna, ciekawe dlaczego hmm, bo można wytypować setki możliwości dlaczego akurat ludzie mówią że to mężczyzna
Odpisz
8 sierpnia 2020, 12:05
Jakbyś poszedł sam to mógłbyś się zgubić a on pamięta trasę na pamięć
Odpisz
8 sierpnia 2020, 11:52
To najlepszy ziomek po śmierci
Odpisz
8 sierpnia 2020, 11:43
chętnie bym go przytulił ale wiem że on jest homo i jego jedyną częścią ubioru jest jego płaszcz
Odpisz
Edytowano - 8 sierpnia 2020, 11:33
Od zawsze wiedziałem, że Żniwiarz to dobry ziomek.
Odpisz
8 sierpnia 2020, 11:31
U Prattchetta tak jest
Odpisz
8 sierpnia 2020, 11:19
Ten mem zmienił moje nastawienie do tej postaci.
Odpisz
8 sierpnia 2020, 10:57
*przytulas dla żniwiarza*
Odpisz
8 sierpnia 2020, 10:32
* przytula żniwiarza *
Odpisz
8 sierpnia 2020, 10:24
gość miał zły piar
Odpisz
5 sierpnia 2020, 21:56
Ja go nigdy nie traktowałem jako tego złego. To bardzi fajny ziomek który robi fajną rzecz i miłą. W końcu prowadzi ludzi przez duży ciemny tunel w lepsze miejsce
Odpisz