Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

5 sierpnia 2020, 16:44

przypomina mi się śmierć ze Świata Dysku.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar orzech39

19 sierpnia 2020, 20:51

zaraz... Nasz bohater umarł?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 19 sierpnia 2020, 22:07

@orzech39: Nie, to była akurat wstawka z inną postacią, której Ci nie zaspoileruję :)

Avatar orzech39

19 sierpnia 2020, 18:56

Złodziejka książek

Avatar Baturaj

9 sierpnia 2020, 23:18

Dokładnie. Sam mam jedno z haseł życiowych:
"Śmierci, o przyjaciółko moja".
Śmierć nie jest mi wrogiem. Jest czymś, co zabierze mnie do nieba.

Avatar Mordur

Edytowano - 9 sierpnia 2020, 01:33

Wydaje mi się źe to dlatego, że po prostu to jest pierwsza istota którą spotykasz po przejściu tego wszystkiego i to ona jest twarzą tego etapu życia w ktorej tracisz wszystko.Jest jak taki pracownik firmy która cię oje#ała-on ma tylko przekazać smutną wiadomość i sam nie ma na to wpływu ale i tak swoją złość kierujesz na niego bo to on jest wystawiony na kontakt z tobą.

Avatar Towarzysz777

8 sierpnia 2020, 17:58

Z tym że w zamyśle miała to być kobieta... A że nie ma ciała, poza kośćmi, to ludzie myślą że mężczyzna, ciekawe dlaczego hmm, bo można wytypować setki możliwości dlaczego akurat ludzie mówią że to mężczyzna

Avatar Rollecoster0

8 sierpnia 2020, 12:05

Jakbyś poszedł sam to mógłbyś się zgubić a on pamięta trasę na pamięć

Avatar
Tajnyuzytkownik

8 sierpnia 2020, 11:52

To najlepszy ziomek po śmierci

Avatar lolpandapl

8 sierpnia 2020, 11:43

chętnie bym go przytulił ale wiem że on jest homo i jego jedyną częścią ubioru jest jego płaszcz

Avatar
ddawdad

Edytowano - 8 sierpnia 2020, 11:33

Od zawsze wiedziałem, że Żniwiarz to dobry ziomek.

Avatar
Konto usunięte

8 sierpnia 2020, 11:31

U Prattchetta tak jest

Avatar
Konto usunięte

8 sierpnia 2020, 11:19

Ten mem zmienił moje nastawienie do tej postaci.

Avatar TSPLN

8 sierpnia 2020, 10:57

*przytulas dla żniwiarza*

Avatar Dziwak

8 sierpnia 2020, 10:32

* przytula żniwiarza *

Avatar FluttershyIsNOTaDoormat

8 sierpnia 2020, 10:24

gość miał zły piar

Avatar IgiPolski

5 sierpnia 2020, 21:56

Ja go nigdy nie traktowałem jako tego złego. To bardzi fajny ziomek który robi fajną rzecz i miłą. W końcu prowadzi ludzi przez duży ciemny tunel w lepsze miejsce

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Grabarz069
Dodane przez: Grabarz069

Ziarenko traumy wyrosło

Nie są aż takie pyszne

To będzie bolało

Nigdy na to nie wpadną

Można, tylko trzeba wstawać rano

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka