Po 6 miesiącach po mnie wróciła
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Lekko nie będzie
Rel
Żartownisie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 sierpnia 2020, 11:30
Ja tam lubię szkołę. Nie dlatego, że jestem popularna czy coś. Po prostu lubię spotykać innych ludzi. Pogadać o debilnych rzeczach. Pośmiać się. Po prostu to lubię.
Odpisz
9 sierpnia 2020, 04:14
Ku*wa jak dobrze, że mam ten burdel za sobą...
Odpisz
8 sierpnia 2020, 22:59
Sytuacja z wczoraj xD
Ja:*próbuje zasnąć
Mój mózg :-psst
Ja:Co?
Mózg : Za niecały miesiąc do szkoły!
I wtedy taki dreszcz mnie przeszedł jak sobie to uświadomiłem i tam się tym zestresowałem ,że aż nie mogłem zasnąć xD
Odpisz
6 sierpnia 2020, 02:19
Cóż. Nie brakuje mi nauki samej w sobie, jednak samego faktu chodzenia do szkoły - tych form interakcji społecznych jakie temu towarzyszyły.
Odpisz
8 sierpnia 2020, 17:40
@GalenMarek: Gdy przeczytałem "tych form interakcji społecznych jakie temu towarzyszyły. " dostałem takich flashback'ów... No szkoda gadać
Odpisz
8 sierpnia 2020, 19:47
Aha.
Odpisz
8 sierpnia 2020, 15:37
Koronawirus ? Ez co z tego że inne kraje nie pozwalają uczniom iść do szkoły a w Polsce z każdym dniem rośnie zarażenie pozwólmy uczniom iść przecież nie umrą
Odpisz
8 sierpnia 2020, 16:33
@niszczycielplackow: Każdy ma wolną wolę więęęc
Niech nie chcą to nie umierają /s
Odpisz
8 sierpnia 2020, 16:22
Osobiście uważam, że to ch*jowy pomysł.
Pozdrawiam
Odpisz
8 sierpnia 2020, 15:44
Co jak co ale ja wolałabym wrócić niż mieć e-lekcje bo nauczyciele w tej sprawie nie mają umiaru. Na dodatek idę do nowej szkoły gdzie na pewno będzie większy poziom a samodzielnie nie umiem się uczyć bo wszystko zapamiętuje z lekcji
Odpisz
8 sierpnia 2020, 15:30
Patrząc czasami na innych ludzi i ich ch*jowe życie w szkole zaczynam doceniać to jak u mnie jest ze szkołą
Odpisz
5 sierpnia 2020, 21:04
A za kilka lat będziesz zupełnie sam bez żadnego wsparcia, bo jesteś dorosły i powinieneś sam sobie radzić. To nie tak, że szkoła jest zła, później nie będzie lepiej
Odpisz
6 sierpnia 2020, 00:07
no chyba że widzisz tych 5 cyganów co biją nawet dyrektora szkoły
Odpisz
5 sierpnia 2020, 22:05
HEHEHE ROZPOCZYNAMY 31 SIERPNIA REWOLUCJĘ ANTYSZKOLNĄ
Odpisz
5 sierpnia 2020, 22:02
JAK JA ZOSTANE MINISTREM EDUKACJI TO SZKOŁY NIE BĘDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpisz
5 sierpnia 2020, 21:01
Ja się cieszę na ten przykład
Odpisz
5 sierpnia 2020, 21:18
@Jejathebest: Pjona ja też się cieszę
Odpisz
5 sierpnia 2020, 21:33
@Jejathebest:
Odpisz
5 sierpnia 2020, 21:34
@Bio_Jogurt:
Odpisz
5 sierpnia 2020, 21:00
...jedno...
Odpisz