Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Rel
To będzie bolało
Jeszcze jak
Można, tylko trzeba wstawać rano
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 sierpnia 2020, 11:02
Odpisz
12 sierpnia 2020, 23:46
Mie to smakuje to je w pierón dobre
Odpisz
12 sierpnia 2020, 17:00
Ja to jem jak to jest w rosole i ziarna pieprzu też
Odpisz
12 sierpnia 2020, 14:44
ja raz przegryzłam
Odpisz
12 sierpnia 2020, 14:36
ja to nazywam pieprz ~' '~
C
Odpisz
12 sierpnia 2020, 17:00
@Kargon: pieprz i ziele angielskie to co innego i mają bardzo różniące się smaki
Odpisz
12 sierpnia 2020, 14:34
Ziele angielskie, to ciekawe, ja osobiście nie lubię herbaty w zupie.
Odpisz
12 sierpnia 2020, 14:32
Przecież to jest jedna z najlepszych części zupy
Odpisz
12 sierpnia 2020, 14:15
Jejacy kiedy zjadasz ziele angielskie i liść laurowy z zupy:
Odpisz
12 sierpnia 2020, 13:09
I tak za każdym razem i tak to robisz, by sprawdzić czy uczucie dalej jest takie samo...
Tak jak z bolącym zębem, dotykasz językiem, boli jak cholera, ale jak przestanie znowu spotykasz, by sprawdzić czy już przestało...
Odpisz
12 sierpnia 2020, 12:31
Najgorzej
Odpisz
8 sierpnia 2020, 09:34
oliwek też nie lubisz?
Odpisz
8 sierpnia 2020, 08:56
To jest dobre przecież
Odpisz
8 sierpnia 2020, 08:55
Ja tam to lubię
Odpisz
8 sierpnia 2020, 08:53
Nierel. Było nas jedenaścioro i mieszkaliśmy w jeziorze a do jedzenia był tylko wiatr więc nierel
Odpisz