Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Sansonio

20 lutego 2021, 22:27

Te dzieci które mówią prawdę :-:

Avatar
Konto usunięte

4 października 2020, 07:04

Właśnie mężczyźni nie zwracają uwagi na błędy ci nie wypominają ich.

Avatar lordbaysel

10 sierpnia 2020, 19:37

A może by tak ogarnąć język w którym wymowa mapuje się 1:1 z pisownią.

Avatar Saaaaasuke

11 sierpnia 2020, 09:08

@lordbaysel: chyba sie nie da bo różne akcenty różnie czytają ale ruski to chyba najbardziej taki język

Avatar Rddxrete

10 sierpnia 2020, 20:11

Wattpadowe trzynastolatki be like

Avatar Rddxrete

10 sierpnia 2020, 20:09

Jest jeszcze: "Sorry mam dysortografię/dysleksję)

Avatar TowarzyszTobislav

10 sierpnia 2020, 19:45

Czyli według tego mema jestem mężczyzną.

Avatar FajnyZiomek

8 sierpnia 2020, 22:12

Ale ja mam angielski tablet i tu nie ma polskich znakow!!1!

Avatar Soberker

10 sierpnia 2020, 19:43

@FajnyZiomek: znakuf*

Avatar zomdiax5

10 sierpnia 2020, 19:44

@FajnyZiomek: to wtedy sie pisze np znakuf i po kłopocie

Avatar LOKO30

8 sierpnia 2020, 16:10

a ja mam to w dupie co pisze i jak pisze

Avatar nie_kosmita

8 sierpnia 2020, 17:29

@LOKO30: też tak mam
Przez takie coś mojemu koledze baba od polaka wyrwała mu pół zeszytu i kazała wrzysko przepisać na juto. Dodatkowo faworyzuje dziewczyny i sama piszę 3 razy gorzej od wrzystkich razem wziętych.

Avatar Virox

8 sierpnia 2020, 16:48

Bład? Jaki kurła błąd ja w Vietnamie walczyłem znam vietnamski ching ching chiong

Avatar Bright32

8 sierpnia 2020, 16:58

@Virox: Czemu mi rodzinę obrażasz!?

Avatar CHrumchrummagic

8 sierpnia 2020, 16:31

UwU jestem dzieciaczkiem

Avatar loginloginlogin

8 sierpnia 2020, 16:30

Najlepiej jak ktoś zwala błędy ortograficzne na autokorektę

Avatar antonippp

8 sierpnia 2020, 16:09

Fajnótki mem
Wgureglos

Avatar smierd

8 sierpnia 2020, 16:10

@antonippp: *gurę

Avatar
Valentine_

Edytowano - 8 sierpnia 2020, 16:10

@antonippp: Masz tutaj buendy

Avatar ZiemiaJestElipsom

8 sierpnia 2020, 16:11

Ty pisacz nie ómiesz

Avatar antonippp

Edytowano - 8 sierpnia 2020, 16:12

ty wiesz ze moj pradziadek mieszkal na ukrainie a ja w niemczech, ja pol zycia mowie po niemiecku i mam jezyki obce w genach(po pradziadku) a polski nie
nie rozumiesz ze ja mowie po polsku dopiero 7 lat??

Avatar ZiemiaJestElipsom

8 sierpnia 2020, 16:13

@antonippp: gówno mnie to obhodzi

Avatar antonippp

8 sierpnia 2020, 16:14

Avatar ZiemiaJestElipsom

8 sierpnia 2020, 16:15

@antonippp: brzydka audogoregda

Avatar DaveAfton

8 sierpnia 2020, 16:12

SoRRy pISzę z TAblEtA

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jakby trochę nie fair

Pozdrawiam świetliki

Trzeba brać osobną torbę

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

To musiało być męczące

Lekko nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka