Nie piszę całej autobiografii, jak gdzieś się pomylę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Pozdrawiam świetliki
Trzeba brać osobną torbę
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To musiało być męczące
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 lutego 2021, 22:27
Te dzieci które mówią prawdę :-:
Odpisz
4 października 2020, 07:04
Właśnie mężczyźni nie zwracają uwagi na błędy ci nie wypominają ich.
Odpisz
10 sierpnia 2020, 19:37
A może by tak ogarnąć język w którym wymowa mapuje się 1:1 z pisownią.
Odpisz
11 sierpnia 2020, 09:08
@lordbaysel: chyba sie nie da bo różne akcenty różnie czytają ale ruski to chyba najbardziej taki język
Odpisz
10 sierpnia 2020, 20:11
Wattpadowe trzynastolatki be like
Odpisz
10 sierpnia 2020, 20:09
Jest jeszcze: "Sorry mam dysortografię/dysleksję)
Odpisz
10 sierpnia 2020, 19:45
Czyli według tego mema jestem mężczyzną.
Odpisz
8 sierpnia 2020, 22:12
Ale ja mam angielski tablet i tu nie ma polskich znakow!!1!
Odpisz
10 sierpnia 2020, 19:43
@FajnyZiomek: znakuf*
Odpisz
10 sierpnia 2020, 19:44
@FajnyZiomek: to wtedy sie pisze np znakuf i po kłopocie
Odpisz
8 sierpnia 2020, 16:10
a ja mam to w dupie co pisze i jak pisze
Odpisz
8 sierpnia 2020, 17:29
@LOKO30: też tak mam
Przez takie coś mojemu koledze baba od polaka wyrwała mu pół zeszytu i kazała wrzysko przepisać na juto. Dodatkowo faworyzuje dziewczyny i sama piszę 3 razy gorzej od wrzystkich razem wziętych.
Odpisz
8 sierpnia 2020, 16:48
Bład? Jaki kurła błąd ja w Vietnamie walczyłem znam vietnamski ching ching chiong
Odpisz
8 sierpnia 2020, 16:58
@Virox: Czemu mi rodzinę obrażasz!?
Odpisz
8 sierpnia 2020, 16:31
UwU jestem dzieciaczkiem
Odpisz
8 sierpnia 2020, 16:30
Najlepiej jak ktoś zwala błędy ortograficzne na autokorektę
Odpisz
8 sierpnia 2020, 16:09
Fajnótki mem
Wgureglos
Odpisz
8 sierpnia 2020, 16:10
@antonippp: *gurę
Odpisz
Edytowano - 8 sierpnia 2020, 16:10
@antonippp: Masz tutaj buendy
Odpisz
8 sierpnia 2020, 16:11
Ty pisacz nie ómiesz
Odpisz
Edytowano - 8 sierpnia 2020, 16:12
ty wiesz ze moj pradziadek mieszkal na ukrainie a ja w niemczech, ja pol zycia mowie po niemiecku i mam jezyki obce w genach(po pradziadku) a polski nie
nie rozumiesz ze ja mowie po polsku dopiero 7 lat??
Odpisz
8 sierpnia 2020, 16:13
@antonippp: gówno mnie to obhodzi
Odpisz
8 sierpnia 2020, 16:14
@ZiemiaJestElipsom: :(
Odpisz
8 sierpnia 2020, 16:15
@antonippp: brzydka audogoregda
Odpisz
8 sierpnia 2020, 16:12
SoRRy pISzę z TAblEtA
Odpisz