@Konto usunięte: jeśli ktoś jest ulaną k...ą bo wpi.....a bigmaki jak poj...ny to h.. mu w dupe jesli z powodu jakiejs choroby jest spasiony to wybaczam
czy otyłość to choroba?
Tak
czy prowadzi do innych chorób?
Tak
czy powinno się ją leczyć?
Tak
czy oznacza to, że mamy wyzywać ludzi grubych, że wolno ich poniżać, popychać i ośmieszać?
NO KU*WA NIE, CZY OSOBĘ CHORĄ NA INNĄ CHOROBĘ, PRZEZ KTÓRĄ MA PROBLEMY, NAWET JAK TO W DUŻEJ MIERZE JEJ WINA, CZY TEŻ BYŚ PONIŻAŁ? NO CHYBA KU*WA NIE.
taki mam na całą sytuację pogląd. Dziękuję za uwagę.
Ja spełniłem pierwsze z trzech swoim noworocznych planów:
1. utyć (zrobione)
2. nauczyć się "Body slash" i "Body slam"
3. pytać losowych ludzi "patrzysz mi się na bebech?".
Komentarze
Odśwież27 grudnia 2021, 12:05
@Konto usunięte: jeśli ktoś jest ulaną k...ą bo wpi.....a bigmaki jak poj...ny to h.. mu w dupe jesli z powodu jakiejs choroby jest spasiony to wybaczam
Odpisz
9 sierpnia 2020, 15:52
czy otyłość to choroba?
Tak
czy prowadzi do innych chorób?
Tak
czy powinno się ją leczyć?
Tak
czy oznacza to, że mamy wyzywać ludzi grubych, że wolno ich poniżać, popychać i ośmieszać?
NO KU*WA NIE, CZY OSOBĘ CHORĄ NA INNĄ CHOROBĘ, PRZEZ KTÓRĄ MA PROBLEMY, NAWET JAK TO W DUŻEJ MIERZE JEJ WINA, CZY TEŻ BYŚ PONIŻAŁ? NO CHYBA KU*WA NIE.
taki mam na całą sytuację pogląd. Dziękuję za uwagę.
Odpisz
9 sierpnia 2020, 15:55
schudnij ulańcu
Odpisz
9 sierpnia 2020, 16:01
@Chleb_Z_Maslem: jak renkom odjoł
Odpisz
10 sierpnia 2020, 19:46
wiem że takie niemiłe to trochę, ale wiesz są ludzie co się np. brzydzą pracą fizyczną, inni jedzeniem mięsa, a ja się ku*wa brzydzę grubych ludzi
Odpisz
10 sierpnia 2020, 19:46
@Chleb_Z_Maslem: rozmawiasz z osobą z permanentną niedowagą.
Odpisz
10 sierpnia 2020, 19:49
co masz na myśli przez pernamentą
Odpisz
10 sierpnia 2020, 19:49
@jejaplxiaomi: czego nie robię, to mam niedowagę, lekarz badał, nie wie czemu.
Odpisz
10 sierpnia 2020, 20:24
masz może bardzo szybki metabolizm ale skoro lekaż nawet nie wie to się nie udzielam
Ale może kiedyś ci to minie nie martw się
Odpisz
10 sierpnia 2020, 20:37
@jejaplxiaomi: *lekarz
Odpisz
10 sierpnia 2020, 20:43
@Capslog: ku*wa taki błąd zrobiłem
Jestem zje**ny
Odpisz
10 sierpnia 2020, 20:45
@jejaplxiaomi:
Odpisz
10 sierpnia 2020, 20:45
@Capslog: mmmm te oczy
Odpisz
10 sierpnia 2020, 23:43
@jejaplxiaomi: różnica w przemianie materii u zdrowych osób to 5 do 8%, więc jak ktoś twierdzi, że ma szybki/ wolny metabolizm to ch*ja prawda
Odpisz
Edytowano - 10 sierpnia 2020, 23:55
@The_Dark_Side_of_The_Moon: Chyba, że ma chorobę, która metabolizm zwiększa/przyspiesza, jak nadczynność tarczycy ;-;
Odpisz
10 sierpnia 2020, 23:56
@Towarzysz777: no przecież napisałem, że u zdrowych osób
Odpisz
Edytowano - 10 sierpnia 2020, 23:57
@The_Dark_Side_of_The_Moon: Dobra sorki cofam to jest 23:56 mam niedowład oczu... Dobranoc :)
Odpisz
10 sierpnia 2020, 23:58
@Towarzysz777:
Odpisz
11 sierpnia 2020, 07:33
tyle wgóregłosów pod komem nigdy nie widziałem
Odpisz
11 sierpnia 2020, 11:32
@Polish_conqueror2000: a ja owszem, pod moim rekordowym jest koło 170, a to i tak nie jest rekord całej tej strony.
Odpisz
10 sierpnia 2020, 22:12
A nie było?
Odpisz
10 sierpnia 2020, 20:06
Ja spełniłem pierwsze z trzech swoim noworocznych planów:
1. utyć (zrobione)
2. nauczyć się "Body slash" i "Body slam"
3. pytać losowych ludzi "patrzysz mi się na bebech?".
Odpisz
10 sierpnia 2020, 19:59
To dostał w końcu przelew czy nie?
Odpisz
9 sierpnia 2020, 20:20
Odpisz
9 sierpnia 2020, 20:19
No co z tym przelewem ?
Odpisz
Edytowano - 9 sierpnia 2020, 18:36
Było ale bez ostatniej wiadomości
https://memy.jeja.pl/574339,telewizja-nie-istnieje-bo-u-mnie-w.html
Odpisz
9 sierpnia 2020, 15:42
WHO nie istnieje
To tylko wymysł polityków
Odpisz
9 sierpnia 2020, 17:38
@kakausia: To wymysł masonów wraz z sajfanem na czele
Odpisz
9 sierpnia 2020, 15:39
*wstaw tutaj brainleta*
Odpisz
Edytowano - 9 sierpnia 2020, 15:42
@Grandsoniusz: Proszę.
Odpisz