Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 14 sierpnia 2020, 15:59

ja bym się cieszył, kabanosy są zaj*biste

Avatar
Konto usunięte

14 sierpnia 2020, 16:27

Szczególnie Tarczyńskiego

Avatar
Konto usunięte

16 sierpnia 2020, 23:56

najlepsze z aleksandrii

Avatar
Teronitik

14 sierpnia 2020, 21:35

Czyli jeszcze lepsza nagroda

Avatar
Konto usunięte

14 sierpnia 2020, 14:26

Mam nadzieję że chociaż dali te kabanosy zapakowane jakoś dobrze, najlepiej hermetycznie bo one tak szybko usychają że szok i zjedzenie 5000 kabanosów przed ich uschnięciem graniczy z cudem.

Avatar DeadExtreme

14 sierpnia 2020, 15:19

Nie 5000 kabanosów, a kabanosy o wartości 5 tys. Zł. Ktoś wyliczył, że to jakieś 150kg mięsa.

Avatar rainbow_rosie_

9 sierpnia 2020, 17:49

i wyobraźcie sobie teraz, że któryś z wygranych nie lubi kabanosów...
no chyba gorzej niż on nie da się czuć

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Kojot23

14 sierpnia 2020, 14:48

@Szaptor: chciałem tylko ci zwrócić uwagę na to że są tacy ludzie bo sprzedadzą to nawet jeśli łamią zasady.

Avatar Szaptor

14 sierpnia 2020, 14:51

@Kojot23: ale to wiadome, że istnieją tacy ludzi. Przecież nawet zakazy państw nie eliminują czarnego rynku to kogo będzie obchodzić jakiś regulamin

Avatar
ddawdad

9 sierpnia 2020, 16:57

Najlepsza nagroda, kto by nie chciał pysznych kabanosków?

Avatar tartak

9 sierpnia 2020, 19:38

a jeśli drugie miejsce dostanie 2500 ale w pryncypakłach?

Avatar Kubson08

Edytowano - 14 sierpnia 2020, 14:44

Ja bym wolał par00fki

Avatar Szaptor

Edytowano - 14 sierpnia 2020, 14:28

Widzę, że jestem w zdecydowanej mniejszości osób nie lubiących kabanosów
Edit: Oho, nie ma to jak jako pierwszą ocenę pod pierwszym komentarzem dostać strzałkę w dół tylko dlatego, że nie lubię kabanosów xD

Avatar Mr_Quicky

14 sierpnia 2020, 14:11

Nie wiem czemu ale od dłuższego czasu wszystkie kabanosy jakich próbowałem były niedobre, do tego jeszcze nie pachniały jak mięso tylko bardziej jak ta marynata (czy w czym tan one są)

Avatar Sebzer

14 sierpnia 2020, 14:06

Dlaczego to brzmi jakby to był jakiś problem?

Avatar toster77

14 sierpnia 2020, 14:05

No i zajebiście ja problemu nie widzę.

Avatar Gary_

14 sierpnia 2020, 14:02

Avatar Viledd

9 sierpnia 2020, 20:10

Chciał bym być na ich miejscu

Avatar
Konto usunięte

9 sierpnia 2020, 18:32

>Ej szefie mamy zalegające produkty przez Koronabiruza
>Wymyśl coś co przyplusuje nam młodym, coś co lubią

Avatar ProstyLudz

9 sierpnia 2020, 17:23

Ja bym się cieszył

Avatar Boberek00

9 sierpnia 2020, 16:27

Nawet niezła nagroda

Avatar Kejdzej

9 sierpnia 2020, 16:21

Kabanosy są spoko przecież a szybko się nie psują to zdążą zjeść

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

Tacy to pożyją

Deal życia

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Dwa oblicza

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka